Valys7901 Valys7901 komentáře u knih

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Ten konec! Čtení jsem si užívala a nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

14.02.2016 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Tady tento díl je rozhodně slabší než ostatní díly ze série, ale přesto jsem si jej užiila. :)

14.02.2016 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Úplně super díl se skvělým koncem. Posledních asi 150 stran jsem četla jedním dechem. :)

14.02.2016 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Úžasná knížka. Ale určitá věc mi byla jasná už od začátku. Čtení jsem si užívala :)

14.02.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Úžasná knížka. Skoro se sama četla. Hodně krát jsem se zasmála a vždycky mi tato knížka zvedla náladu.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná knížka. Byla jsem z ní úplně nadšená a mé nadšení stále pokračuje :)

Balady a romance Balady a romance Jan Neruda

Tak toto není čtení pro mě. Vzhedem k tomu, že jsem to měla jako povinnou četbu, tak se mi to líbilo ještě míň. Nevím, jestli jsem ještě na to moc mladá nebo na to nemám mozkové buňky, ale většinu balad a romancí jsem nepochopila.

14.02.2016 2 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Úžasná knížka. Čtení jsem si naprosto užívala. Bohužel jsem věděla jak to skončí a ve čtvrtině jsem odhadla čím je, ale vlbec mi to nevadilo :) Každé písmeno jsem si užívala. Těším se na další díl :)

Nováček Nováček Robert Muchamore

Od knížky jsem čekala víc akce. Řekla bych, že je to pro mladší čtenáře tak do 13 let. Mentalita Jamese byla strašně dětská i na to, že mu bylo 12, ale i s tím jsem se smířila. Knížka se lehce četla a stránky rychle plynuly. Možná se pustím do dalšího dílu, abych tomu dala šanci. přece jen je to první díl.

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Knižka se mi líbila, ale mohlo tu být víc napětí a akce. Hlavní postavy se mi líbily a útržky minulosti pěkně dokreslovaly příběh. Přesto jsem od seriálu čekala víc. Určitě se někdy v blízké době pustím do seriálu :)

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Knížka mě docela bavila, ale někdy se hodně táhla, hlavně na začátku. Na konci byla pro změnu akční a objevil se tu i milostný trojúhelník, které já obecně nemám ráda. Taky mi někdy lezla na nervy nerozhodnost hlavní hrdinky. I přes to všechno se nejspíš pustím i do dalšího dílu :)

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Sedl mi styl autorky i použitý humor. Stránky rychle plynuly... Knížka se mi hodně líbila. :) už se těším, až si přečtu další díl :)

08.02.2016 5 z 5