vaclav6690 vaclav6690 komentáře u knih

Lakomec Lakomec Molière (p)

Pěkný příběh, relativně komplikovaná zápletka, místami není zas tolik zábavná ale ztráta času to nebyla.

18.01.2017 3 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Dobrá hra, ne zas tak dobré počtení. Dobrý příběh, jednoduchý děj. Člověk se přes to prostě překouše a moc to nezanechá.

18.01.2017 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná novela, v krátkém čase nám přiblíží úžasné postavy a podtrhne hrůzu a nesmyslnost války. Čtení jsem si užil a konec byl správně kořeněný emocemi.

18.01.2017 5 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

V době vzniku možná humornější ale při čtení jsem se zase tolik nebavil. Humor je dost jednoduchý a předvídatelný.

17.01.2017 3 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Velmi zábavné a poutavé povídky. Některé lepší než jiné ale celkově má člověk z knížky jako celku dobrý pocit.

17.01.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Jako první dílo, co jsem četl od J.G. jsem byl velice překvapený zvratem. Tolik emocí jsem do té doby u knihy snad necítil. Úžasně si pohrál se čtenářovými city k postavám a potom vše rozházel. Druhá polovina byla sice trochu pomalejší ale stále mi dávala smysl a proud emocí nebrzdila. Určitě bych doporučil.

17.01.2017 5 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Velmi povedená. Hodně dobrých postřehů a vysvětlení. Určitě mi pomohla trochu líp chápat Mužskou x Ženskou problematiku. Napsané čtivě, přečetl jsem v podstatě jedním dechem.

17.01.2017 4 z 5