Ulrika Ulrika komentáře u knih

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Nemůžu si pomoci, ale 2. díl a dějová linka Layly a Zayna mě dostala. Nic tomu nechybělo. Napětí, vášeň a bohužel zakázána láska.

11.03.2024 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Skvěle napsáno a už jsem se vrhla na druhý díl, tak doufám, že si autorka udrží stejně vysokou úroveň:)

05.03.2024 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Další výborná kniha od Jojo. Až dojemné trigeneracni vyprávění. A na to že je to autorcina prvotina opravdu klobouk dolů!

23.02.2024 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Sice anotace knihy naznačovala, že se bude jednat trochu o krvák, moc jsem od knihy neočekávala. Opravdu před autorkou smekám. Bravurně spojila romantický příběh s velmi napínavým thrillerem s až hororovými prvky. Zápletka napínavá až do samotného konce a myslím, že jen málokdo odhalil vraha dopředu.:)

13.02.2024 5 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Krásná rodinná sága především rodiny Toliverů.

11.02.2024 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

pěkná oddechová červená knihovna.

05.02.2024 3 z 5

Vše, čím pro mě jsi Vše, čím pro mě jsi Nora Welling

První díl mě velmi zaujal, ale příběh nejmladšího syna Luise a Nurii už byl za mě o dost slabší. Děj krkolomný, neměl spád. Knihu jsme dočetla, ale trvalo mi to..

21.01.2024 2 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Klasická červená knihovna..

12.11.2023 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Nemohu si pomoci, do knihy jsem se nedokázala vůbec začíst. Za mě o ničem. Zdlouhavé.. knihu jsem ani nedočetla.

05.10.2023 odpad!

Zrazená Zrazená Kiera Cass

Druhý díl mnohem lepší než první s překvapivým vyústěním.

05.10.2023 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

(SPOILER) Určitě to není tak povedené jako Selekce, ale rozhodně to není špatné a musím si sehnat pokračování. Už v prvním díle jsem ale měla tušení, že Silas nemusí být tou životní láskou Hollis a nemýlila jsem se.

03.08.2023 4 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

Skvěle svižně napsano z knihy úplně dýchá španělské slunce:) Trochu mě překvapilo nízké hodnocení knihy, za mě je to plný počet hvězdiček. Těším se na,další autorcinu knihu.

03.07.2023 5 z 5

Podobizna Podobizna Nikolaj Vasiljevič Gogol

Knihu jsem si zvolila také kvůli ctenarske vyzve a novela me nadchla

02.07.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Také povedené. Konec byl naprosto fantastický. Opravdu mám ráda autorcin humor.

26.06.2023 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Mne se to prostě líbí. Třešničky ještě víc než Banán. Je to prostě hrozně vtipné Prostě skvělé oddechové čtení.

13.06.2023 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Vyprávění o létání ústy kapitána Hecla bylo prostě fascinující a taky mě hrozně mrzelo, že kniha nemá vic stránek A musím se také přiznat, že než jsem na knihu narazila neměla jsem o existenci Davida Hecla ani tušení. Teď budu muset rozbít prasátko a nasetrit na let do Dubaje s Emirates

12.06.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

skvěle jsem se bavila

11.06.2023 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Toto nebude můj šálek kávy, dala jsem autorce ještě šanci, ale dál v sérii už pokračovat nebudu.

01.06.2023 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Kniha se čte velmi svižně, i když na můj vkus trochu moc sado maso, jsem zvědavá, kam se bude děj dále ubírat, tak si druhý díl určitě přečtu.

22.05.2023 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Nedokázala jsem se do knihy začíst. V yprávění mi přišlo zdlouhavé a i jsem pak přezkakovala stránky:( Postava Margo mi byla silně nesympatická.

11.05.2023 2 z 5