účetní účetní komentáře u knih

Noc s milionářem Noc s milionářem Catherine George

Docela se to dalo, hlavně se mi líbila Harriet, měla takové normální chování a reakce, docela vybočovala z typického charakteru hrdinek tohoto žánru ( kdy z nás žen dělají některé autorky totální uječené , zamindrákované a rozum postrádající blbky).

03.04.2024 3 z 5

Horká zima Horká zima Linda Lael Miller

(SPOILER) Moc pěkná harlequinka, dobře se to četlo, hlavní hrdinka se mi moc líbila, u Jessiho mně štvalo, jak uvažoval, z devítiletého adoptovaného dítěte se stane sirotek, oba praví rodiče žijí a své dítě milují, holčička touží po mámě a on posílá Glory pryč, ať se od ní drží dál ?!? No naštěstí se mu samozřejmě v hlavě rozsvítilo, ale musel se napřed dozvědět, jak vše přesně bylo, děda byl pěkný hajzlík, ale ho samozřejmě nenapadlo, že za tím mohlo být více.

15.02.2024 4 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Moc pěkná vánoční pohodovka, bylo to moc milé a krásně se to četlo.

29.01.2024 5 z 5

Australská princezna Australská princezna Margaret Way

(SPOILER) Docela se to dalo, hlavně druhá půlka, jenom ten závěr !! Opět nechápu autorku, jestli ví něco o malých dětech, dítě šest let vychovává otec ( matka je fuč, takže ten táta je jediná osoba, kterou má ), pak se ukáže, že není otec a to dítě v pohodě nazdar a já jdu bydlet jinam k cizím lidem, které dosud nikdy nevidělo, protože se ukázalo, že chlapík je biologický otec ?!? Tak to určitě....

02.01.2024 2 z 5

Úspěšný člověk Úspěšný člověk Sandra Field

Pěkná Harlequinka, hezky se to četlo, na závěr sice zápletka jak vystřižená z tohoto žánru, zcela se dalo předpovědět, co hlavní hrdinka provede, ale co už.

22.09.2023 4 z 5

Spisovatelka a milionář Spisovatelka a milionář Melanie Milburne

Docela to šlo, četlo se to dobře a konec se mi líbil.

11.07.2023 3 z 5

Teď a navždy Teď a navždy Merline Lovelace

Popravdě po předchozím díle jsem čekala více, tolik dílů série o uneseném dítěti a poslední díl tak slabý, a ten konec ! Manévry jak blázen, všechno nacvičené a pak padouch dopaden na jedné stránce a konec !! Kde pak celá ta Lukova vyzbrojená armáda byla ?! To se dalo tak krásně napínavě rozvinout a autorka to takto odflákne, úplně to postrádalo smysl, logiku, k čemu to všechno pak bylo, to bylo moc i na tento druh knih.

22.05.2023 3 z 5

Má výjimečná láska Má výjimečná láska Metsy Hingle

Tuto sérii jsem si koupila hned jak vycházela a zůstaly mi v knihovně poslední dva díly. Co si vzpomínám, už je to dost dlouho, tak se mi to moc nelíbilo, takže jsem ani nedočetla, moc jsem si už nepamatovala, jen, že hlavním motivem je únos dítěte. Chtěla jsem poslední dva díly odnést rovnou do knižní budky, ale nedalo mi to a teď jsem ráda, protože tento díl se mi líbil, bylo to čtivé, i když to místy taky postrádalo logiku, ale přesto mně to bavilo.

24.03.2023 4 z 5

Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Vánoční koledy lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Další krásná oddechovka k vánoční pohodě, opět to bylo moc milé a pro mně krásné naladění vánoční atmosféry, i když jsem neměla moc času číst a dočítala jsem až po svátcích, proto jsem byla ráda, že mám tuto krásnou tenčí oddechovku, i když by mi vůbec nevadilo, kdyby byla delší. Začlenění starší vnučky krásně oživilo děj druhého dílu. Úplně jsem zatoužila po tom, kdybych mohla místo každoročního předvánočního shonu usednout v kostele a poslechnout si takovou krásnou vánoční hudbu, úplně to slyším, hned bych to brala, varhany, harfa a krásné hlasy dětí a ostatních.....

11.01.2023 5 z 5

Nabídka na celý život Nabídka na celý život Margaret McDonagh

Tak konečně poslední díl této série, docela se dal, ale čekala jsem nějaké pozitivní vyřešení vztahu Nika a Kate a on se zachoval dle toho, jak se ve všech dílech projevoval.
Celkově jsem sérii moc dobře nehodnotila, ale zpětně musím říci, že alespoň postavy byly sympatické.

03.01.2023 3 z 5

Věčná naděje Věčná naděje Maggie Kingsley

(SPOILER) Docela se to dalo, ale na konci se mi nelíbilo, že autorka nechala zemřít člověka, který byl pro svou dceru, která byla ve velmi těžké životní situaci, tím jediným blízkým člověkem, kterého měla. Čtu romanci a nevím, co je romantického na tom, že nezletilé těhotné děvče , kterému vědomě ublížil jeden dacan, zůstane samo bez obou rodičů. Někdy mají ty autorky potřebu nechat zemřít někoho naprosto nevinného, aby to jako dodalo knize na vážnosti a nevypadalo to moc červeně, ale červená knihovna zůstane červenou knihovnou a tyto dramatické prvky jsou naprosto zbytečné.

07.11.2022 3 z 5

Muž mnoha tváří Muž mnoha tváří Josie Metcalfe

Docela to šlo, jen konec se mi vůbec nelíbil, ten přesun a jak se problémy najednou vyřešily ani nevím jak.

21.10.2022 3 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

Docela se mi to líbilo, na začátku autorka Arabelu vykreslila úplně jinak, než jaká ve skutečnosti byla, tak se mi moc číst nechtělo, ale brzy si získala mé sympatie, zatímco Justin je zase na chvíli ztratil, byl to jinak dobrý chlap, takže mi ten úlet k němu moc neseděl, ani to, jak to autorka mezi nimi vyřešila, vlastně tak nějak nijak, najednou to prostě bylo zase dobré, tady mi tedy něco chybělo. Ale jinak to bylo pěkné.

17.10.2022 4 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Caroline Anderson

Tento díl byl docela pěkný, čtivější, o tom, jak může málem ztroskotat manželství, když se partneři vyhýbají jeden druhému a nemluví spolu, přesto že se mají rádi.

13.10.2022 3 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Moc krásná a čtivá kniha, chvilku trvalo, než se děj trochu rozjel, ze začátku mi Jackie také nebyla moc sympatická, ale vzala jsem ji na milost velice brzy, ono to nebylo nic jednoduchého ocitnout se najednou v takovém prostředí. Ben byl skvělý mužský, moc se mi líbil a Nick samozřejmě taky, a připojení postav Very a Tess do děje knihy bylo taky bezva. A že to Jackie zvládla tak rychle, no ona autorka neměla prostor nechat ji v tom plácat příliš dlouho, to by nás kniha přestala bavit, a především my ženy jsme byly stvořeny k tomu, abychom byly silné, odolné a uměly si poradit.

10.09.2022 5 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Tak toto bylo opravdu moc pěkné a čtivé, bavilo mně to. Možná bych si konec představovala jinak, ale nevadí.

31.08.2022 5 z 5

Šepot nebes Šepot nebes Candice Proctor

Moc krásná kniha, tato autorka píše krásné příběhy, a i když doba, prostředí a téma jejích knih vyvolávají v duši někdy spíš smutek nad osudy hlavních hrdinů, jelikož si lze lehce představit, že jsou to osudy skutečných lidí z té doby, přesto se její knihy krásně čtou a zanechávají v nás hluboké zážitky, ty vážnější a smutnější ale i ty romantické.

31.08.2022 5 z 5

Slečna opatrná Slečna opatrná Margaret McDonagh

Konečně jeden opravdu pěkný díl v této sérii, oproti ostatním to bylo mnohem lepší, hlavně konec byl dojemný a romantický, za něj dávám hvězdičku navíc, takže všech pět.

15.08.2022 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Pěkné, i když musím říct, že oproti prvnímu a zvlášť druhému dílu to bylo slabší.

18.07.2022 4 z 5

Milostná komplikace Milostná komplikace Melanie Milburne

Četlo se mi to trochu lépe, než většina ostatních dílů, ale nějak mi ti dva nešli dohromady, na jedné straně si od začátku nepadli do oka, a na druhou stranu on po ní šel hned od prvního dne, což mi tedy vzhledem k tomu, proč tam přijela, vůbec nesedělo.

07.07.2022 3 z 5