ubiq ubiq komentáře u knih

Konec cesty Konec cesty Jason Aaron

Tahle série je moc povedená, na trhu akčních komiksu velmi vysoká úroveň po celou dobu. Krásná prace

14.11.2019 5 z 5

Pekelná jízda Pekelná jízda Frank Miller

Pekelna jizda je vrchol teto serie. Barevne kombinace s modrou a oranzovou davaj tomutu dilu neco vic nez predchazejici dily. Absolutnim skvostem povazuji trip jizdu, ktera je jako jedina cast v cele serii barevna a je jasny proc. Timto me Frank dostal a povazuji ho komiksovym geniem.

28.03.2018 5 z 5

Temná věž 3: Zrada Temná věž 3: Zrada Peter David

Bravo !!! Po minulem dile opet nahozeni na tu spravnou linku.

27.11.2017 5 z 5

Válka a střepy Válka a střepy Bill Willingham

Po predchozim dile, ktery povazuji jako jeden z tech nejlepsich cele serie sem byl zklaman prubehem chodu deju. Lehce predvidatelne, dost velke skoky dejove linie, scenar mi pripadal : rychle at uz je to za nama, oteviram jiny pribeh. Jsem trochu zklaman, za me jasne nejslabsi dil co jsem zatim cetl

27.11.2017 3 z 5

Logikomiks Logikomiks Apostolos Doxiadis

Na komiksovym poli trochu odvazny cin, ketry rozhodne nezklamal. Hlavni akteri jsou filozofove, matematici a jejich zivoty. Vstupy do pribehu party autoru je ozivujici a dava natesenost do dalsich casti pribehu nasich hrdinu.

18.02.2015 4 z 5

Tvář plná násilí Tvář plná násilí Jimmy Palmiotti (p)

pekne se nato kouka da se to i cist. ale o pribezich vedet ze skonci PIF PIF ste vsichni mrtvy protoze ja sem western drsnak je proste malo

13.02.2013 2 z 5

451 stupňů Fahrenheita: grafický román 451 stupňů Fahrenheita: grafický román Tim Hamilton

Hodne chmurnou atmosferu tu vytvari dobra kompozice barev.

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

Po precteni si rikam, ze todle dilko by se melo cist na skolach povine

13.02.2013 5 z 5

Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Enki Bilal (p)

Hodne dobre sci-fi diko kde vystupuji egypsti bohove, vytecna kresba ma opravdu nadech

Kriminalistika v komiksech Kriminalistika v komiksech Rob Shone

Spoustu zajimavych veci se clovek dozvi, kresba nevyrazna, misto 1 vrazedneho serialu je to supr

Šen-čen: Cestovní deník z Číny Šen-čen: Cestovní deník z Číny Guy Delisle

zajimave kolik se toho dozvi clovek o Cine z komiksu, pohodova zalezistost

Punisher 2 Punisher 2 Garth Ennis

Dobre vyusteni prvni Punisherovske miniserie.

Punisher 1 Punisher 1 Garth Ennis

Hmm, takze proti me jde cela legie gauneru....
Povedeny komiks, kde strika krev, litaj kulky a hlavne radi antihrdina Punisher.

Vsaďte si Vsaďte si Andy Diggle

tak sem nevedel do ceho jdu a musim rizt ze jako dobry :). Akcni serie ktera zcela nahradi americkou tovarnu velkofilmu

Zdvojnásobení sázek Zdvojnásobení sázek Andy Diggle

Mile prekvapeni z Levnych Knih. Pripadal jsem si jak u sledovani klasickeho akcnaku z Hollywoodu. Spatny je ze nemelo uspech, prevazne trzni a dalsi dily neocekavam. Leda ze by .......

Vládce hor Vládce hor Jean van Hamme

jeden z nejlepsich komisku cele serie Thorgal. Nemuzu si pomoct ale Thorgala mam proste rad :)

Vrána Vrána James O’Barr

Skvele jak James se vyrovnal s osobni tragedii, do tohodle dila pustil hodne ze sebe. Supr kresba tusi, uplna lahoda. Dojemny pribeh

Věčná válka Věčná válka Joe Haldeman

Hodne velke zklamani na poli komiksu.

Watchmen: Strážci Watchmen: Strážci Alan Moore

Skvele vykreslena doba nejistoty a hrozby jaderne valky, ktera skoncuje s tak nemravnym a unavenym svetem. Skvele dilo, ktere patri do top 10 komiksu.

Incal Incal Alejandro Jodorowsky

Nesympaticky hlavni hrdina ve skvelm dila. Davam hold Jodorowsky + Moebius, skvela kresba, supr pribeh s mistrovskym koncem jak je u Jodorowskyho zvykem.