Týý1 Týý1 komentáře u knih

Boss Boss Marcy Jell

Dokonalá knížka, přečetla jsem jí jedním dechem za jeden den. Boží by bylo, kdyby vzniklo pokračování ohledně Freyi a Dariuse ^^

25.03.2023

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Nejdokonalejší knížka, na kterou jsem kdy narazila :3 Sympatické hlavní postavy, ale vedlejší mi dost lezli na nervy :D Nádherné prostředí a dokonale zakreslené mapy cest. Doporučuji přečíst ^•^

19.03.2021 5 z 5

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

Prostě jedním slovem.. nádhera!!
Strašně se těším na další díl ????????

26.05.2019 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. ????????
Tou dobou to byla prakticky moje první knižní série, kterou jsem poprvé přečetla. Totálně a doslova jsem jí hltala očima. ???? Strašně děkuju autorce, tím že mě navnadila číst dál, další a další knížky. Díky knížkám se cítím úplná a už mi vcelku nevadí ani samota. :) Zpět ke knize..
Nádherná, prostě slovy nepopsatelná. Ultra mega boží vymyšlený výjimečný děj.
POZOR SPOILERY!!❗❗❗
Úžasná knížka, jen mě hrozně mrzelo, když se Kišan rozhodl zůstat s Durgou a Kelsy se musela vrátit jen s Renem. ????
Strašně jsem fandila Kelsy a Kišanovi, protože si myslím že ji musel opravdu milovat, strašně ji pomáhal když si jí Ren nepamatoval, i tak celkově.
Občas bych chtěla strašně být na místo Kelsy, zažít mnoho dobrodružství a připadat si jednou krásná, být odvážná, moudrá, mít milující kluky co jí ochrání a nebýt hlavně osamělá. Tuto sériji knih čtu pořád dokola a nikdy nevybledne. Navždy budu mít tygry, Kelsy a pana Kadama vyryty a uzamklý v srdci. Nikdy na ně nezapomenu. ????

03.04.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Bože, tohle byla nejúžasnější knížka všech dob co jsem kdy četla. Miluju tě Sarah ♥
Četla jsem jí jedním dechem. Obvykle mi knížky trvají než přečtu, ale tyhle knížky jsem měla přečtené hned a jsem smutná že není ještě pokračování. Tuto knížku doporučuji!! ♥♥

02.04.2018 5 z 5