Týna79 Týna79 komentáře u knih

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

Do knihy jsem se občas musela nutit a nakonec jsem ani tolik překvapená nebyla, ale jinak se mi vlastně kniha docela líbila, takže hodnotím spíše jako průměrnou knihu. Ale myslím si, že by někoho určitě mohla bavit!

08.01.2021 2 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Po dočtení knihy jsem nebyla nijak vyvedená z míry, ale po nějaký době, kdy jsem si znovu příběh přehrála v hlavě, jsem byla opravdu zaskočená. Nakonec jsem dala 4⭐️ a myslím si, že stojí za přečtení!

08.01.2021 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Super kniha! Musím říct, že jsem byla opravdu napjatá, jak to všechno dopadne nebo jak to bude pokračovat a co se můžu ještě dozvědět. Doporučuji přečíst!

08.01.2021 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

První dva díly se mi asi líbili o trochu víc, ale i tak se mi kniha moc líbila a zase doporučuji přečíst, až budete mít první dva díly za sebou. Upřímně si myslím, že pokud už jste je četli nepotřebujete žádné popichování, aby jste dočetli i poslední díl.

07.01.2021 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Super pokračovaní Krutého prince. Zase super nečekané věci. Takže taky doporučuji přečíst, jakmile budete mít za sebou první díl.

07.01.2021 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Nechci tady úplně psát děj nebo nějaký události co se tam stali, abych něco nevyspoilerovala, protože už mám přečtené i další dva díly. Za mě super kniha. K postavám jsem si udělala velký vztah a samozřejmě jsou tam i věci, které mě překvapili. Díky tomu, že příběh je výpravěn z pohledu, že čtenář je hlavní hrdinka, budete si všechny věci až moc brát osobně a víc se do toho vžijete. Doporučuji přečíst!

07.01.2021 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Upřímně nevím jak se mám vyjádřit. Kniha se mi líbila. Ze začátku jsem byla trochu zmatená ze všech jmen, ale naštěstí jsem si to pak srovnala díky rodokmenu, který je na konci knihy. Pro mě osobně je to něco mezi románem a detektivkou, nebo aspoň se tak cítili moje pocity. Na konci mi chvíli trvalo než jsem si uvědomila, co se doopravdy stalo, ale ne pro to, že by to nedávalo smysl. Když už jsem si připustila, co se stalo ukáplo i pár slz. Myslím si, že je to dobře zpracovaná kniha.

07.01.2021 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Musím říct, že mě to opravdu bavilo, to bych ani moc nečekala. Byla jsem překvapená hned na začátku, protože jsem tentokrát nečetla anotaci, jinak by pro mě nebylo žádné překvapení o čem děj bude. Opravdu zajímavý nápad! Po dočtení knihy jsem se dozvěděla, že je i seriál, tak jsem se rozhodla se do něho hned pustit a také se mi moc líbil a byla jsem ráda, že se to drželo děje, tak jak je v knize. Každopádně kniha se opravdu líbila. Byla jsem hodně zvědavá, co vlastně se před onen dnem stalo a jaký byl důvod toho všeho. Musím říct, že mě hlavní hrdinka párkrát vytočila, ale i tak jí mám ráda.

24.12.2020 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Myslím si, že kniha má skvělí námět. Děj mě i bavil a byla jsem trochu zvědavá, co se z toho vyklube. Ale bohužel jsem byla hodně zklamaná z konce. Kdyby autorka trochu víc propracovala konec, tak si myslím, že by to byla super kniha.

23.12.2020 2 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Moje druhá kniha od autorky. Už jsem četla “Ví o tobě” a naprosto užasná kniha. A teď, abych se zaměřila na tuto knihu. Ani nevím jak to popsat, autorka mě zase dostala a překvapila. Musím přiznat, že chvíli trvalo než jsem se do děje v žila, ale potom už to jelo a nemohla jsem knihu odložit. Autorka mi asi vždycky vyrazí dech. Prostě coo?!! Ten konec a k tomu ještě epilog, prostě úžasné. Rozhodně doporučuji přečíst a jestli Vás hned nechytne začátek, tak to rozhodně nevzdávejte a uvidíte, že to bude stát za to!!!

08.12.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Knížku nevlastním, půjčila mi ji kamarádka a jsem za to moc ráda. Kniha byla moc čtivá a kdybych neměla ještě jiné povinnosti myslím si, že bych ji měla přečtenou na jedno max dvě posezení. Děj byl velice napínavý a zanechal ve mě hromadu emocí a a já jakožto snílek s velkou fantazií (když chci), tak i hromadu uvědomění a otázek. Za mě doporučuji přečíst a díky své kamarádce a táhle knize přesedlám na další žánr, co bych ráda četla.

27.10.2020 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Napřed celkem normální trojúhelník, ale ten konec!!? Ani trochu jsem to nečekala a tím, že je konec hodně nečekaný a originální, mám teď u knih hodně velké očekávání. Příběh byl napínavý, že jsem to nemohla dát z rukou. Velmi doporučuji přečíst!!! Ještě bych chtěla dodat, že konec buď sedne a nebo nejste moc na knihy s tímto nádechem děje, to už určitě záleží na typu člověka.

20.10.2020 5 z 5