Týna1 Týna1 komentáře u knih

Červený drak Červený drak Thomas Harris

výborná knížka....mrzí mě teda se v knize nevyskytoval víc Hannibal ale kniha není o něm tak je jasné že tam bude jen minimálně...přiznám se ale že mi Francise bylo líto

06.11.2013 5 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

pro mě velké zklamaní, po skvostu jako je Mlčení jenátek jsem čekala trochu víc :/

06.11.2013 3 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

výborná kniha, velice čtivá, neustále žene čtenáře dopředu ani na chvíli jí nechcete odložit :)

06.11.2013 5 z 5

Carabanchel – Poslední Brit v nejstrašnějším evropském vězení Carabanchel – Poslední Brit v nejstrašnějším evropském vězení Christopher Chance

Tuto knížku jsem si koupila za minimální peníze v Levných knihách a nic moc jsem od ní neočekávala, ale hned po pár stránkách mě vtáhla do děje. Má to opravdu spád, je to čtivé, drsné, chvílemi i občas humorné. Předem ale varuji, že se v knize objevuje dost násilí, což ale od románu z vězeňského prostředí lze čekat.

27.08.2013 4 z 5

Hra o trůny 2 Hra o trůny 2 George R. R. Martin

Úžasný, jsem příběhem úplně posedlá :)

27.07.2012 5 z 5

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

První jsem viděla seriál a ten mě opravdu okouzlil, takže jsem si říkala, že kniha bude buď naprosto úžasná a jsem ráda, že jsem měla pravdu :) Vtáhla mě do děje hned po první stránce a nenechala mě vydechnout, přečetla jsem jí za 3 dny a ještě dva dny potom jsem na ní myslela :) Už se těším až otevřu druhý díl :)

29.06.2012 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

podle mně, mistrovo nejlepší povídka a je i skvěle zfilmovaná :)

02.09.2011 5 z 5