twiggynka

PopravčíPopravčíChris Carter

Zatím druhá v pořadí, ale mě prostě Carter baví, baví mě jeho nápady, Robertovy myšlenkové pochody i jeho sečtělost... a jako dvojka jsou Garcia i Hunter prostě super...

29.12.2018

ZlobaZlobaChris Carter

Chris Carter je prostě skvělý spisovatel. Jeho knihami se proplouvá úplně samo. Hunter opět válí a vždy se najde v té hrůze něco co ještě dokáže překvapit.

18.09.2019

Temné hlubinyTemné hlubinyRobert Bryndza

Knihy od Roberta Bryndzy jsou proste super! Jsou čtivé, promyšlené, příběh pokaždé fenomenální!! Velká spokojenost!!!! Doporučuji všem!

19.01.2018

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

Na Angelu Marsonsovou se chystám už dlouho, ale pořád jsem dávala přednost jiným knihám. Právě mám za sebou první případ Kim Stoneové a musím říct, že lituji toho, že jsem se k tomu nedostala už dříve. Kniha je čtivá, má spád a musím přiznat že mi i slza ukápla, když Kim popisuje svůj životní příběh! :-( Už se moc těším, že ještě dnes začnu číst Ďábelské hry. Tedy jakmile strávím tenhle příběh! :-D Určitě doporučuji!!!

17.04.2018

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. A. Paris (pseudonym)

Kniha mě překvapila a mile.... Příběh byl čtivý a umím si představit že i reálný.... Závěr možná úspěchaný, ale i v životě někdy hrozné chvíle rychle zmizí, stejně jako štěstí se v zoufalství obrátí během pár minut.... Knihu určitě doporučuji ;-)

31.05.2018

Pohřbená pravdaPohřbená pravdaAngela Marsons

kniha se četla úplně sama, stejně jako předchozí!

05.09.2019

Galerie mrtvýchGalerie mrtvýchChris Carter

Co na to říct? Opět excelentní kousek! Jeho knihy mě moc baví. Je pravda, že agentka Fisherová mi byla nesympatická celou dobu, ale i tak mi ji bylo líto! A jako třešinka na dortu je návrat Luciena na scénu :-)

08.02.2020

NůžNůžJo Nesbø

Jo Nesbo opět nezklamal. Harry a jeho vylomeniny neznají hranic, ale jeho dedukce a fantazie je neuvěřitelná.

16.11.2020

Noční lovecNoční lovecChris Carter

Zatím třetí kniha od Chrise Cartera a jeho psaní mě prostě baví! Je to nápadité, drsné a hlavně příběh stále nutí číst dál …

29.01.2019

Ďábelské hryĎábelské hryAngela Marsons

Opět přečteno jedním dechem, Marsonsová mě baví! :-)

25.04.2018

Muž jménem OveMuž jménem OveFredrik Backman

Nevěděla jsem co od knihy čekat, ale fakt mě dostala! Přečetla jsem ji ani ne za dva dny, co přečetla spíš zhltala!!! Doporučuji!

06.02.2019

SestrySestryBernard Minier

Kniha se opět četla jedním dechem. Minier je super!

01.03.2020

NenávistNenávistChris Carter

Carter prostě ví co čtenáři chtějí. Konec možná až moc překombinovaný, ale to je celý Carter. Těším se na překlad další knihy :-)
Když Lucien stále žije, je možné, že se ještě nějaké knihy s ním dočkáme nebo dostane rovnou křeslo? Těžko říct.

23.03.2020

Polámané panenkyPolámané panenkyJames Carol

Kniha mě bavila i když některé prvky mi připomněly jiné autory. Těším se na další díl! :-)

04.09.2020

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Tak to byla jízda... Kniha byla plná emocí, napětí i chladu. Opět mi kvůli Maykimu a Dawsonovi ukápla slza. Celá série je super. Už se těším na další díl, který na mě čeká :)

29.12.2020

Jedenadvacet polibkůJedenadvacet polibkůRoald Dahl

Autora jsem neznala a nevěděla co od knihy čekat, ale k mému překvapení jsem knihu přečetla hned. A i když už je to spoustu let, tak na ni stále vzpomínám a mám v plánu si ji brzy přečíst znovu!:-) Doporučuji!

02.03.2015

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

od knihy jsem čekala mnohem víc! Během čtení mi párkrát v hlavě naskočila podobnost s 50 odstínů... a dost mi vadili chybějící uvozovky! Za mě průměrná kniha! Mrzí mě že čím větší je povyk kvůli nějaké knize, o to víc stojí za prd :-D

22.12.2017

Zmizelé z Cooley RidgeZmizelé z Cooley RidgeMegan Miranda

Příběh byl skvělý i když trošku těžké čtení, protože byl děj napsaný pozpátku. Napřed jsem si myslela, že to tak autorka pojala, aby byla něčím výjimečná. Nakonec mě napadlo, že kdyby knihu napsala chronologicky, tak se v tom sama ztratí, nebo dopředu prozradí co nechce. Byla to její první kniha pro dospělé, mě se líbila, bavila mě a proto dávám *****

09.03.2018

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

Příběh mě úplně pohltil. Vůbec jsem si nepřipadala jako čtenář, ale spíš jako jedna z tiše přihlížejících postav! Kniha je plná emocí a někdy zbytečného vysvětlování, ale každopádně stojí za přečtení !

04.05.2018

MrázMrázBernard Minier

Kniha byla skvělá, příběh napínavý, dobře se četla, i když se nedá říct, že by mě v příběhu něco šokovalo, stejně jsem si čtení moc užila......jediné co bych mohla vytknout je, že zbytečně moc omáčky... Kdyby měla kniha 400 stran, myslím že by jí to na kvalitě neubralo! Ale jde vidět, že se v tom Bernard Minier vyžívá... všechny jeho knihy jsou na tom s počtem stran podobně! :-D

15.06.2018

Na co Alice zapomnělaNa co Alice zapomnělaLiane Moriarty

kniha se mi líbila.... je zajímavé, co všechno dokáže ovlivnit chování člověka... ať je to přítelkyně, děti, rodina či vzpomínky....

28.08.2018

Zlámané kostiZlámané kostiAngela Marsons

Kim a její tým jsou prostě super! Každá kniha se prostě hltá jedním dechem! Tomu kdo ještě nečetl, určitě doporučuji celou sérii!

05.10.2019

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Opět skvělé čtení! Konec mě dostal! Krutost a zloba je v některých netvorech opravdu bezmezná a následky jsou nenávratné! :-(

08.10.2019

Říjnový seznamŘíjnový seznamJeffery Deaver

původně bylo v plánu dát 3 hvězdičky, ale konec ( tedy) začátek mě tak překvapil, že jsem dala o jednu víc! Tušila jsem, že tam bude něco úplně jinak, ale až tak jsem to nečekala.

08.01.2020

Hon na mrtvéhoHon na mrtvéhoTim Weaver

Byla to moje prvotina od Tima Weavera a musím říct, že se těším na další :-) Kniha se četla celkem svižně, i když ze začátku jsem opravdu nevěděla co čeho se pouštím.

08.01.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Kniha opět skvělá...Přečteno jedním dechem. Námět na příběh parádní a živě si umím představit co takové spolky dokáží. Nebylo to poprvé to jsem četla něco v tomhle náznaku. Nemám co vytknout! A ten překvapivý konec??? Dostal mě, opravdu jsem plakala! Kdo teď doplní dokonalý tým? Kev bude chybět!

03.02.2020

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Nemohu jinak než dát opět pět hvězdiček. Robertovy knihy mám ráda. Čtou se lehce a vždy je v nich záhada co se rozuzlí na konci. A ono prostě všechno souvisí ze vším. Je pravda, že mi Erika chybí ale Kate má také svoje kouzlo.

Otevřený hrobOtevřený hrobAngela Marsons

kniha stejně jako předchozí tři parádní! Příběh byl opět super, napínavý a promyšlený... Jen mám prostě problém s některými výrazy a se zbytečným vysvětlováním...

15.05.2018

TmaTmaBernard Minier

Ze začátku jsem se nemohla s knihou moc spřátelit.... přišlo mi ze přístup policie i kolegů v práci k Christine byl přehnaný až neuvěřitelný ... ale konečný dojem je pecka a kniha mi bude v hlavě ležet ještě dlouho... teď si dám nějakou oddechovku a pak se hned vrhnu na Noc...

29.06.2018

Pokrevní poutaPokrevní poutaAngela Marsons

Další případ s Kim a proradnou šílenou Alex který prostě baví! Super čtení a opět mi při popisování Mickeyho smrti tekly slzy proudem!

27.12.2018