twiggynka twiggynka komentáře u knih

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Naprosto parádní čtení, plné zvratů, tajemna i šílenství. Moc povedená kniha, která se četla jedním dechem.

10.04.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Pro mě docela zklamání, do čtení jsem se musela opravdu chvílemi nutit. Zdálo se mi to překombinované a některé věci nedořešené. No čekala jsem víc... Myslím, že jedna z jeho nejslabších knih.

08.04.2024 2 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

První třetinu knihy jsem se nemohla začíst.... Příběh se mi líbil, ale styl vyprávění mi nesedl. Celkově dojem z knihy je dobrý, ale možná, že byl příběh až zbytečně komplikovaný. Každopádně na další díl se těším.

07.02.2024 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Tohle byla přesně ta, oddechová kniha, kterou jsem nyní potřebovala.

26.01.2024 5 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Kniha na tohle téma byla odvážná, měla spád a hodně bolesti. A i když se prolínaly časy a postavy a tohle téma
asi nepatří mezi vyhledávané, tak mě se kniha líbila.

10.01.2024 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Dočíst tuhle knihu bylo trápení, i když musím říct, že poslední třetina knihy mě bavila nejvíce. No uvidíme co další díl.

22.11.2023 2 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tak dobrý příběh zničený přemírou odborných teorií, škoda.

26.10.2023 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Moc povedený díl, četbu jsem si užila.

03.08.2023 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Pro mě jsou knihy o strašidelných domech od Darcy Coates odechovky, které neurazí. Její příběhy mě baví.

13.06.2023 4 z 5

Anděl temnoty Anděl temnoty Caleb Carr

Na tuhle knihu jsem se velice těšila, protože Psychiatr patří mezi mé oblíbené knihy. Bohužel i přes to, že byl příběh skvěle promyšlený, tak díky stylu jakým byl napsaný a spoustě zbytečné omáčky okolo, mě nedokázal vtáhnout do děje, tak jako u předchozí knihy. Velká škoda.

05.05.2023 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tohle bylo moje první setkání s autorkou. Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a doufala v oddechové čtení. Některé situace mezi sestrami mi připadaly jako hádky teenagerů a byly chvíle kdy jsem se do knihy musela opravdu nutit, ale konečný celkový dojem je úplně jiný. Tušila jsem jak to dopadne, zázraky se nedějí, ale nečekala jsem, že mě to tak zasáhne a z oddechové knihy se stane příběh, který mě rozpláče. Stojí za přečtení a také by jsme měli myslet na to, že nic není samozřejmostí.

27.03.2023 4 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Kniha se četla dobře, Kate je sympatická vyšetřovatelka a i přes její démony mě baví její styl myšlení i přístupu. Konec knihy naznačuje zajímavé pokračování, tak jsem zvědavá jestli se spisovatelka propracuje k pěti hvězdičkám.

17.03.2023 4 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Kniha mě bavila jako všechny předchozí. Postavy jsou sympatické a příběh vždy napínavý.

15.03.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tak jako co na to říct ? Po pár prvních kapitolách jsem si myslela, že se asi budu s knihou trápit. Opak byl pravdou. Kniha se četla parádně, měla spád a byla napínavá. Samozřejmě tam byly situace, které nedávaly smysl, chování aktérů typické pro americké horory , ale i tak stála kniha za přečtení.

02.03.2023 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Předchozí díly mě nadchly, ale Clona byla nejslabší. Zdálo se mi, že se v ději občas ztrácím. Je to škoda, kniha mohla být lépe propracovaná a byl by z toho super příběh. Každopádně všechny tři knihy stojí za přečtení.

27.02.2023 4 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Podle mě zatím nejslabší kniha ze série a jinak sympaťák Noah tu je dost nesnesitelný.

18.02.2023 3 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Autorka udělala chybu, že knihy navazují dost úzce na předchozí a tím pádem ze začátku těžká orientace. Jelikož jsem četla jen první díl, a pak až tento, tak mi to ubralo na zážitku z jinak skvělé knihy. Každopádně si časem sérii doplním, stojí za to.

06.02.2023 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Opět skvělé čtení. Vanja mi chvílemi lezla na nervy a svým chováním připomínala malé dítě , ale i přesto byla kniha čtivá, napínavá a příběh propracovaný. Těším se na další knihu .

01.02.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Knihy od Lisy Reganové jsou super. Sympatické postavy, napínavá zápletka a žádné zbytečné omáčky okolo. Doporučuji celou sérii.

26.01.2023 5 z 5

Asfaltová pustina Asfaltová pustina S. A. Cosby

Tyhle americký gangsterky fakt nemusím, ale uznávám, že tohle byla jízda .

17.01.2023 4 z 5