twiggynka twiggynka komentáře u knih

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha by od autorky moje prvotina a spokojenost. Jedna vysvětlovací část mě trochu nudila, asi stylem psaní. Ale jinak knihu doporučuji! Tohle téma nikdy neomrzí, jen škoda, že je málo žen co to dokážou!

27.10.2020 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Kniha mě bavila i když některé monology byly zbytečné. Dávám 4 hvězdy, ale každopádně nelituji, že mi celá série zabírá místo v knihovně.

20.10.2020 4 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Její knihy mě prostě baví :)

08.10.2020 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Příběh dobrý, čtivý. Bavili mě to :)

08.10.2020 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha mě bavila i když některé prvky mi připomněly jiné autory. Těším se na další díl! :-)

04.09.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Bylo to zase něco jiného než příběhy s Erikou, ale nemůžu říct, že bych se nudila. I když to bylo malinko vlažnější!

21.08.2020 4 z 5

Pýcha a přemlouvání Pýcha a přemlouvání Jane Austen

Já tyhle staroanglické knihy prostě miluju ❤️

29.07.2020 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Takové jiné,, ale bavilo mě to...

29.07.2020 5 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika, kterou mohu číst stále dokola ❤️

02.07.2020 5 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Kniha měla dobré téma, ale připadalo mi dlouhé natahování tajemna a pak rozuzlení na pár stránkách... Některé Sařiny myšlenky měly schválně vyvolat nedůvěru v někoho, ale pro mě to byl ihned signál, že je to naopak. Zatím nevím co si o knize myslet. Zklamaná nejsem, ale nadšená také ne :)

02.07.2020 4 z 5

Nerozlučný pár Nerozlučný pár James Patterson

James Patterson ví jak na čtenáře, bohužel tentokrát mi hlavní hrdinka přišla docela nepříjemná a i když byl příběh parádní, hned jsem čekala v těch jeho zpovědích zaludnost...

19.06.2020 4 z 5

Citlivé místo Citlivé místo James Patterson

Jeho knihy mě málo kdy zklamou. Jsou čtivé, nápadité a díky krátkým kapitolám se čtou jedním dechem.

02.06.2020 5 z 5

Víno, vínečko... aneb Kdy je vino víno Víno, vínečko... aneb Kdy je vino víno Vratislav Ebr

zábavné čtení o tom nejúžasnějším nápoji na světě :-D

22.05.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, ale nakonec myslím, že si příběh zaslouží i tu pátou :-) Kniha se četla lehce a dějem se tak proplouvalo, že najednou byl konec a pak na mě začal celý příběh dopadat. Těším se na Vermontské psycho a Pozvaní.

22.05.2020 5 z 5

Je-li toto člověk Je-li toto člověk Primo Levi

Kniha mě dostala, né takovým tím klasickým stylem a smutkem, jak to u těchto témat bývá, ale tím, že byla napsána, tak věcně. Prostě tak to bylo a tak jsme tam museli žít, abychom přežili. Prostě pecka!

07.05.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Příběh byl dobrý, ale některé postavy mi byli nesympatické. Původně jsem knize chtěla dát jen 3 hvězdičky, ale nakonec si myslím, že si 4 zaslouží.

23.04.2020 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Nora ať napíše cokoliv, je to prostě pěkný!!! Ráda po jejích knihách sáhnu a vím že je to super oddechovka! :-)

08.04.2020 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Čekala jsem, že to bude taková strašidelná duchařina a nakonec to bylo to spíš něco mezi strašidelnou duchařinou a románem, ale obojí nedotažené. Byly tam narážky na další milostné sympatie, ale nic z toho... Kniha nenadchla, ale ani neurazila ????

03.04.2020 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carter prostě ví co čtenáři chtějí. Konec možná až moc překombinovaný, ale to je celý Carter. Těším se na překlad další knihy :-)
Když Lucien stále žije, je možné, že se ještě nějaké knihy s ním dočkáme nebo dostane rovnou křeslo? Těžko říct.

23.03.2020 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha se četla dobře. Příběh zajímavý, chvílemi těžko uvěřitelný a smutný. Myslím, že kniha za přečtení stojí. :-)

20.03.2020 4 z 5