twiggynka twiggynka komentáře u knih

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Naprosto skvělá kniha, ze skvělé série, plná napětí i zvratů. Už se moc těším na další díl .

11.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Kniha se četla jedním dechem, líbila se mi i přes to že mi připadla taková nepropracovaná, urychlená. Nejspíš jsem čekala malinko víc.

04.01.2023 4 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Kniha se mi líbila , Lucia je sympatická i když Martin Servaz byl jednička. Příběh byl napínavý a dobře se četl i přes to, že jsem dlouho dopředu tušila vraha a roli dalších postav . Každopádně Minier mě baví .

04.01.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Moc jsem se těšila na další případ Joony a Sagy, ale připadalo mi to místy až neuvěřitelné, jak vrahovi vše vychází, sexuální pasáže přehnané a někdy zbytečné popisování situací... Takže za mě docela zklamání , místo nadšení.

01.01.2023 3 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Moc krásná kniha. Ze začátku se mi do ní nechtělo, ale druhou půlku jsem zhltla najednou.

13.12.2022 5 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Autor mě opět nezklamal. Kniha byla čtivá, napínavá a četla se sama. Doporučuji

06.12.2022 5 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Nejsem fanda českých autorů, ale musím říct, že mě tato kniha bavila a četla se velmi pěkně. Těším se na další případ s Laurou Ara.

06.12.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Místy dost překombinované, ale nakonec celkový dojem parádní.

04.11.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Prostě pecka, hned se musím vrhnout na třetí díl :)

03.10.2022 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Kniha se mi moc líbila, i když ten konec mohl být malinko rozvinutější. Každopádně si přečtu i další díly.

25.08.2022 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Tuhle knihu jsem dlouho odkládala. Nyní po přečtení si myslím, že to byla chyba. Kniha měla skvělý námět, akci, možná trochu moc všeho, ale věřím, že další díl bude zase o něco lepší a těším se na něj.

10.08.2022 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě zatím nejlepší kniha od Darcy, když jsem se ze začátku začetla, tak jsem si moc přála, ten dům navštívit. Nyní už si tím nejsem tak jistá :-D Těším se na další knihu!

29.07.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Opět skvělé čtení. Kniha měla spád i zápletku, který nutila číst stále dál.

03.05.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Všechny knihy Bernarda Miniera jsem vždy přečetla neuvěřitelnou rychlostí. To se ovšem nedá říct o téhle. Místy jsem se opravdu do čtení musela nutit. Nešlo jen o covid, který tam byl pořád zdůrazňován, ale celkově o politice atd. Nemůžu říct, že bych si knihu užila a přitom se toho příběhu lovení lidí dalo využít a napsat příběh od kterého by se nedalo odtrhnout. Škoda!

07.04.2022 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

První dojem byl:" tvl úplně vidím partu dětí z knihy To, i to prolínání času!" takže když jsem knihu začala číst, už jsem byla zaujatá. Ale nakonec se mi kniha velmi dobře četla, dej mě bavil a přečtu si i další knihu od autorky.

10.03.2022 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Kniha mě mile překvapila. Příběh byl dobře napsaný i když docela okatý, ale bavila jsem se celou dobu, Knihu jsem měla přečtenou celkem rychle. Těším se na další

03.03.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super kniha, je příjemné si připomenout, jaké byly postavy na začátku a kam se svým chováním a přístupem posunuly postupně dál. Dawson mi bude vždy chybět.

01.03.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět parádní příběh. Těším se na další díl, Poe, Tilly i Flynnova mě moc baví :)

14.02.2022 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

I druhý díl byl povedený, napínavý a čtivý. Těším se na další knihu :)

08.02.2022 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moc povedená kniha. Těším se na další díl.

08.02.2022 5 z 5