Túrin Túrin komentáře u knih

Domovina Domovina Bill Willingham

Tak tohle byla pecka :-) zajímavý příběh a už se těším na další díl.

12.07.2017 5 z 5

Trpká období Trpká období Bill Willingham

Tenhle díl mě bavil o chloupek méně, ale příběh se zajímavě posunul :)

10.07.2017 4 z 5

Pod parou Pod parou Terry Pratchett

Trochu jsem se bál, ale dopadlo to skvěle! :-) železnice a jejích příchod na Zeměplochu mě okouzlil a zaválel jako ostatní "Zeměplochy" :-)

11.12.2016 5 z 5

Batman: Smrt rodiny Batman: Smrt rodiny Scott Snyder

:) Parádní Batman

23.06.2015 4 z 5

Nevídaní akademikové Nevídaní akademikové Terry Pratchett

„"Pravda je rodu ženského, protože je spíše krásná než praktická"

29.05.2015 5 z 5

Podivný regiment Podivný regiment Terry Pratchett

začátek mě trošku nudil, ale jak se dal regiment do kupy a objevilo se tam pár starých známých, tak to nabralo slušné grády. Bylo to příjemně protiválečné a Zeměplošské :)

03.05.2015 4 z 5

Šňupec Šňupec Terry Pratchett

Chci víc Elánia! :)

19.04.2015 5 z 5

Pravda Pravda Terry Pratchett

Bylo to -aně dobré čtení!

22.02.2015 5 z 5

Buch! Buch! Terry Pratchett

Kdepak je má kravička?!?!?

04.02.2015 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Já jsem Silmarillion četl několikrát. Poprvé (asi ve 13) jsem to vůbec nechápal a ztratil jsem se v ději a postavách. Od té doby jsem to četlo několikrát a mam ho čím dám tím raději. Ty různé příběhy a žánry, které se v tom kloubí! A ústřední příběh Silmarillů a nekonečné bitvy s Morgothem je naprosto úžasný. Všechno to do sebe pěkně zapadá a každý zlomek toho příběhu stojí za přečtění. Miluju Tolkiena a jeho "dějepisný" Silmarillion!

12.01.2015

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Celá sága a i povídky o Zaklínači mě moc bavily (až na poslední díl, ale i ten byl fajn), a proto jsem se na tento díl už dlouho těšil. A musim říci, že mě moc potěšil. Celé putování bylo fajn. A takový konec se mi líbil! Chci další! :)

06.01.2015 5 z 5

Nadělat prachy Nadělat prachy Terry Pratchett

Ekonomická transformace na Zeměploše :))

21.12.2014 5 z 5

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Čína a Japonsko na Zeměploše a její obsazení Hordou :) Zvláště ta Horda mě bavila :)

10.12.2014 5 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

Vlahoš prostě bavil! Další zajímavý charakter ze Zeměplochy! :) a tolik druhů špendlíků! :-D

30.11.2014 5 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Terry Pratchett

Cestování časem + Elánius + Zeměplocha = Jasnejch 5(a více) hvězd :))

14.11.2014 5 z 5

Pohyblivé obrázky Pohyblivé obrázky Terry Pratchett

" Když to krvácí, můžete to zabít!" - aneb spousta narážek na filmy a celý filmový průmysl :) Mohlo to mít klidně o 50 stránek méně, ale stejně jsem se bavil :)

01.11.2014 4 z 5

Pátý elefant Pátý elefant Terry Pratchett

Elánius diplomat :) parádička!

22.10.2014 5 z 5

Zloděj času Zloděj času Terry Pratchett

Příběh měl svoje kouzlo a rozhodně je to trochu "jiná" Zeměplocha, ale stále je to Zeměplocha (Anděl, který čekal na apokalypsu a nebyla úplně podle představ mě naprosto odrovnal :-D ), ale mohlo to mít o 100 stránek méně :) Bylo méně humoru a více "filosofie" :)

08.10.2014 4 z 5

Hrrr na ně! Hrrr na ně! Terry Pratchett

Parádí Zeměplocha plná intrik ! :)

05.10.2014 5 z 5

Nohy z jílu Nohy z jílu Terry Pratchett

:)) Hlídka se nám krásně rozrůstá!

01.10.2014