Turante Turante komentáře u knih

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

Příběh opravdu není úplně originální a je spíše pro mladší čtenáře, ale já se bavila a určitě si přečtu pokračování. Hlavní hrdina je roztomilý a doufám, že si vybere správnou upírku.

02.12.2023 4 z 5

Jenom nestvůra Jenom nestvůra Vanessa Len

Příběh byl velice zajímavý, cestování časem mě baví a vztah láska/nenávist mezi hlavními hrdiny je boží. Jen konec byl možná příliš uspěchaný a některé věci nebyli zatím vysvětleny. Chci rychle další pokračování!

11.09.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Pěkné pokračování série, dozvíme se nové a šokující informace a konec je taky poněkud infarktový. Už aby byl další díl ;)

11.09.2023 3 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Příjemné letní romantické čtení.

17.08.2023 3 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Opět díl plný akce a zvratů, zejména konec byl hodně infarktový. Doufám, že pokračování bude brzy!

17.08.2023 5 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Musím říct, že tohle mi sedlo. Příběh o dívce, která má mnoho tajemství, je silná a přesvědčivá hrdinka. Úžasný svět, ve kterém najdete opravdu spoustu zajímavých bytostí. Samozřejmě je to úvod do světa, takže se těším, co nového zjistíme v dalším pokračování.

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Krásný závěr celé série. Určitě stojí za to, si ji přečíst.

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Krásná oddechová romantická fantasy. Zajímavý svět i postavy, konec otevřený, ale napínavý, takže hned chcete číst pokračování. Určitě stojí za to ;)

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Super pokračování, děj krásně plyne, dozvídáme se konečně více o rodině i vztahu mezi oběma postavami. Hned jsem se vrhla na poslední díl!

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Zase super díl, moc se mi líbí, jak děj plynule odsýpá a je v něm akce. Ale vůbec by nevadilo, kdyby byl příběh delší. Těším se na pokračování s medvědem Hunterem :)

23.07.2023 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Zajímavý erotický příběh, kde je hlavním hrdinou princ mající temnou povahu. Děj se četl moc dobře, postavy jsou sympatické, ale příliš mi neseděl překlad sexuálních scén. Ale určitě si přečtu i pokračování.

10.07.2023 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Moc pěkný romantický příběh ze světa měňavců. Postavy jsou sympatické hned od začátku a děj pěkně plyne, možná až moc rychle. Přečteno během jednoho odpoledne a vrhám se na pokračování. Bonusem jsou bonusové kapitoly na stránkách vydavatele :-)

10.07.2023 3 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Úžasný příběh ze světa, kde žijí nejen upíři a vlkodlaci. Krasná romantická linka, vtipné a konec je tak otevřený! Chci další díl a to hned!

01.06.2023 5 z 5

Chladný měsíc nad Babylonem Chladný měsíc nad Babylonem Michael McDowell

Velice dobrý příběh, postupné gradování děje je opravdu dobré. Ale konec to trochu kazí, což bylo i v minulé knize od autora. Každopádně kniha stojí za přečtení :)

29.04.2023 4 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Ooo, tak to je další série z tohoto světa, kterou prostě musíte číst, dokud kniha neskončí. Sera je prostě úžasná, a Nyktos ještě lepší. Děj je plný akce a nenechá vás chvíli v klidu. Kdy že bude další díl?

28.03.2023 5 z 5

Skrytý Skrytý Benedict Jacka

Moc se mi líbí, jak se vyvíjí postava Veruse a jeho přátel. Každý díl je lepší a lepší. Rozhodně doporučuji.

28.03.2023 5 z 5

Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat Jiří Halda

Tahle kniha o výchově mi sedla, četla se mi dobře a ve většině věcí jsem s autorem souhlasila. Určitě doporučuji.

26.02.2023 4 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Skvělé zakončení skvělé série o postapo světě. Clare i Dorrana si prostě zamilujete a ani v tomto díle se nic nemění. Od začátku má kniha spád, místy jsem měla husí kůži a držela jim palce, aby to dopadlo co nejlépe pro ně dva. Samozřejmě je tu pohádkový konec, což je prostě styl Darcy Coates, ale čte se to výborně a můžu jen doporučit.

17.02.2023 5 z 5

Kniha noci Kniha noci Holly Black

Super příběh ze světa, kde stíny mohou ožít. Hlavní hrdinka Charlie rozhodně není žádné ořezávátko a určitě se vám bude líbit. Kniha se mi četla moc dobře a i konec byl super, jen to trochu svádí k pokračování, protože prostě nutně potřebujete vědět, jak to bylo dál! Tak třeba se dočkáme.

22.01.2023 4 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Krásný romantický příběh s linkou odehrávající se v hluboké minulosti. Četlo se moc pěkně, více mě bavila část v minulosti, ale celkově to bylo moc hezké. Myslím, že pokud se někomu líbí Cizinka, s touhle knihou neprohloupí.

11.01.2023 4 z 5