Ttammarra Ttammarra komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

(SPOILER) Silná knížka. Nemohla jsem ji přečíst hned. Proto jsem jí dala druhý pokus, a to se nešlo odtrhnout. Dobře se četla. Opravdu velmi silný příběh a rozhodně stojí za přečtení. Cilka musela být velmi silná osobnost, že nakonec všechno přežila. Doporučuji.

01.05.2022 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Super knížka, dobře se četla a i audio knížka je parádní. Doporučuju pro všechny, co se zajímají o svoje tělo, zdraví, cvičení, hubnutí. Obsahuje plno věcí, co jsem měla na sobě ozkoušené akorát nepojmenované, tak se mi to potvrdilo výzkumy :). Doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Knížka se mi líbila, rychle se čte, je psaná jednoduše a krásně to odsýpá

Najdete v ní tipy&triky jak na úklid domácnosti. Nejedná se o úklid na denní bázi, ale spíš takový ten věcný nepořádek, nahromaděné věci, oblečení, co nenosíme, knihy, papíry,.....

Základ všeho je zbavovat se věcí, které nám nedělají radost a nechat si věci naopak ty, co máme rádi, máme z nich radost.

Maruška píše, že když máme uklizeno jednou provždy, máme to i jednodušší v životě. Líp se nám žije, jsme šťastnější, sebevědomější, spokojenější.

02.11.2020 4 z 5

Ikigai: Šťastný a dlouhý život Ikigai: Šťastný a dlouhý život Héctor García

Tato kniha se mi četla velmi dobře. Je rozdělena na přehledné kapitoly, čtení hezky utíká. Dozvíte se, jak na dlouhověkost, co jíst za potraviny, jak se hýbat. Trochu mě mrzelo, že o ikigai se autoři zmiňují až na konci knihy, ale stejně se mi kniha líbila a budu se k ní vracet. Rozhodně stojí za přečtení, ale nečekejte zase od ní zázraky, dost věcí bězně známe.

22.04.2020

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

V této knize se mi líbily myšlenky a principy, které jsou prostě pravdivé. Kniha se četla dobře a rychle, ale zpracování se mi příliš nelíbilo. Chvílemi mě oba hlavní hrdinové vytáčeli a nebavilo mě zdlouhavé vyprávění. Kniha mě zaujala v knihkupectví už před nějakou dobou, a proto jsem si ji chtěla přečíst. Nicméně myslím, že existuje více povedenějších knížek na toto téma.

21.01.2020 2 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Když jsem viděla název téhle knížky tak jsem si říkala: no dobrý, tak uvidíme, co to bude. Ale musím přiznat, že obsah mě mile překvapil. Knížka se četla skoro sama, nutila mě zamýšlet se a uznat, že s nestěžováním jdou věci líp. A je fakt že si lidé hodně stěžují i já no.
Dozvěděla jsem se plno nového infa a knížku opravdu doporučuji. S ní i 21 denní výzvu vydržet nestěžovat si. Je to fakt challenge.

25.11.2019 5 z 5

Jak být úspěšný – Cílevědomost Jak být úspěšný – Cílevědomost Ulrich Pramann

Knížka se mi četla dobře. Jsou v ní samé užitečné věci. Rozhodně stojí za přečtení. Je krátká a výstižná. Doporučuji.

14.10.2019 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Autorka popisuje lukrativní práci letušky u letecké společnosti Emirates. Od výběrového řízení po příběhy z paluby. Kniha je velmi čtivá a mně se líbila, protože tohle odvětví mám ráda.

08.10.2019 4 z 5

Mysli jako miliardář Mysli jako miliardář Donald J. Trump

Tato kniha se četla velmi dobře. Donald zde uvádí praktické rady. Kniha se mi líbila.

01.10.2019 3 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Knížka se mi líbila. Nejvíce linka Leonory a Antona a jak Mathilda rozplétá jejich příběh. Hezká historická oddechovka.

27.08.2019 4 z 5

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Louise L. Hay

Hezká kniha, i když Miluj svůj život se mi líbila více.

12.03.2019 4 z 5

Odpověď Odpověď Allan Pease

Úžasná knížka, krásně se čte a i když se v mnoha knihách osobního růstu opakuje to samé, je třeba si to neustále opakovat. Knihu doporučuji a určitě si ji přečtu znovu.

22.02.2019 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Úžasná kniha. Louise Hay byla neuvěřitelná. Díky knihám, které napsala a tím, co dělala, pomohla mnooooooooooooooooha lidem. Doporučuji všem. Nejlepší kniha od ní. Všechny knihy od ní jsou TOP!

08.02.2019

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

08.02.2019 5 z 5

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Kniha se četla velmi dobře. Dozvěděla jsem se plno nových informací, ovšem někdy mi přišlo, že se až trochu propadá do bulvárního plátku. Možná to byl jen můj pocit.

08.01.2019 4 z 5

Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera Kenneth Blanchard

Krásný poučný příběh. Opět kniha, kterou by si měl přečíst každý. Doporučuji ;)

11.12.2018 5 z 5

Myslete velkoryse Myslete velkoryse David Joseph Schwartz

Výborná kniha, kterou by si měl přečíst každý a číst ji opakovaně. Rozhodně doporučuji ;)

15.10.2018 5 z 5

Vrcholy a údolí Vrcholy a údolí Spencer Johnson

Super knížka :)

29.09.2018 5 z 5

Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál John C. Maxwell

Koncentrát informací. Prostě Maxwell

25.08.2018 4 z 5

Tato kniha by měla být povinná pro každého. Je čtivá, pravdivá a hlavně z praxe. Finanční gramotnost je velmi důležitá. Měl by se jí učit každý. Doporučuji i další knihy od Roberta Kyiosakiho ;)

12.08.2018 5 z 5