trynitrix trynitrix komentáře u knih

Riallina hra Riallina hra Patricia Briggs

Ooou byla jsem zvědavá na tuto Briggsinu u nás první knihu tak jsem se na ni vrhla ohledně toho jak psala ještě před Mercy mno nebylo to špatné i když začátek jsem myslela že mě nějak nechytne a světe div se příběh mě nakonec pohltil :-D
Fandila jsem Rialle a Trisovi ;-)

16.04.2017 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Jako u těch dvou předchozích : Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)
SPOILER KE 4 DÍLU:
Už jsem těším na Tuckra a zbouchnutou Sabrinu :-D

06.04.2017 4 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Druhý díl mi přišel o hodně lepší a propracovanější u jedničky jsem se spíš nudila tady jsem byla na trní jak to všechno dopadne :-)

29.03.2017 4 z 5

Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Klasika dětské pohádky, já je čekala trochu víc strašidelnější :-D ale aspoň jsem si splnila výzvu :-D

24.03.2017 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

I když předchozí díly mě nějak nenadchly, tak závěrečný díl byl famózní.
Velké dobrodružství a záchraně přátel podivných ze spáru zla.

19.03.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Mno co na tohle říct nebavilo mě to tak jako první díl tady mě to chvíly chytlo pak jsem se zas nudila ale konec zajímavý takže do třetího dílu musím :-D

10.03.2017 3 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Rickovi knihy jsou taková vratka do dospívání plná dobrodružství .
A jsem ráda že píše dál a dál aspoň máme co číst. :-D
MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER:
Příběh se odehrává půl roku po válce s Gaiou.
Opět příběh měl dobrý postavy, děj, spát a zápletku která byla super aspoň se teď dozvíme víc o Orákulum co a jak. Apollon, drška jedna hýřil vtipem od začátku do konce , Meg nevím proč ale přišla mi tak nějak podezřelá hned na začátku jak o sobě nechtěla mluvit ale v průběhu příběhu jsem tak nějak na to zapomněla a pak se vybarvila :-D
Mno a konečně Percy i když je tam jako hodně vedlejší postava tak se tam aspoň ukáže ;-) A teď šupky plnit proroctví a hurá na výpravu v dalším díle.

04.03.2017 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Neříkám že se mi příběh nelíbil, bylo to fajne, ale už to není ono kdy jsem knihu zhltla během dne dvou, tady to byla taková oddechovka na dýl, prostě mě to tak nepohltilo, jinak nenadchne ani neurazí .
A chvílemi mi rozum stál nad London a její pochodové myšlení v daný situaci teda i někdy u Luka.

19.02.2017 3 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Tak na film to nemá ale taky super, místo Jacka tu máme klasiku Daniela (debil jako vždy) :-D, okouzlující pan Darcy a nemehlo Bridget a ještě k tomu těhotný :-D
Určitě se mi kniha líbila daleko víc, než 1 a 2 do 3 dílu jsem se radši nepustila, jelikož mi asi styl psaní nějak od autorky nesedl, ale o tuto jsem nemohla přijít ;-)

04.02.2017 4 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Cola jsem měla asi radši když byl mladší :-D Mno ale co takhle sexy chlap to už je jiná fakt by mě zajímalo jak vypadá :-D
Už to není takový stopro nadšení z příběhu jako u předchozích ale na odreagování dobré ;-)

02.02.2017 4 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Námět na příběh super, filmů o krasobruslení jsem viděla hafo ale knihu o tom, tak to ne a bylo to fajne ;-) teda až na zvyk hlavních postav způsob jednání a hlavně jejich řešení různých situaci byla jsem z toho trochu mimo :-D ale v průběhu čtení mi to nějak doteklo takže knihu velice DOPORUČUJI
Jako autorčina prvotina super a jen tak dále, určitě bych si ještě něco od autorky přečetla. :-)

22.01.2017 4 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Opět nový úžasný příběh od Richlle Mead, když jsem trnula tím co se opět hrdinům přihodí a jak se situace bude vyvíjet, většinou jsem děj nepředvídala :-D Jak jinak láska až za hrob jsem zvědavá na další ;-)
Jinak dávám o hvězdu míň nebylo to pro mě 100% jako VA , PP a Sukuba to byla moje srdcovka :-D

20.01.2017 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Opět pohodové čtení od J. Probst
Byla jsem hodně zvědavá jak to mezi Gen a Wolfem dopadne. ;-)

11.01.2017 4 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Nechci knize nějak hatit hodnocení ,ale něco mi tam drobek chybělo hold to není Percy který je 100% :-D , tady to chtělo velkou dávku představivosti :-D Jinak klasika co se týká od Riordana.
Na to kolik to má stran tak se příběh četl docela rychle bylo to zábavné a mělo to spát a to mám ráda takže za mě jo ;-) I když si myslím, že už jsem na jeho knihy velká :-D

29.12.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Takové osvěžení příběhu z Christianovi strany :-)

11.12.2016 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)

16.11.2016 5 z 5

Za mě 100%, prostě úžasné volné pokračování :-)

12.11.2016 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Opět mě toto nějak nenadchlo škoda Božský byl vynikající ale toto zklamání hodně jednoduchý příběh a Lola úplná pipina :-D jen Oliver měl výdrž a svatou trpělivost .

08.11.2016 3 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Opět super Mercy a Adam vrrr ;-)
Asi rozebírat to nějak nebudu koukám že v předchozích kometech je vše už napsáno :-D
Prostě SUPER a BOŽÍ a těšíme se na 10 díl ale až na rok ......

01.11.2016 5 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Panebože co to bylo??? Film miluji, tak na úkor toho jsem se rozhodla přečíst knihu, musím říct, že jsem to četla s donucením a šíleně jsem se nudila, až normálně posledních 100str mi nedalo a dojela to jako audio knihu.
Jo a 2*hvězdy dávám za ty nej pecky co byli právě vybrány do filmu.

20.10.2016 2 z 5