trynitrix trynitrix komentáře u knih

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak toto byla Turbulence :-D Stejné klišé ale trochu jinak příběh se mi líbil :-)

14.10.2017 5 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Pohádky mám ráda ale tohle ? Pro děti podle mě moc morbidní mno a já si aspoň splnila výzvu :-D

11.09.2017 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak příběh byl masakr po dočtení jsem musela hned vidět film, teda kniha určitě lepší než film, ten vzal jen to hlavní a různé souvislosti chyběly ale i tak to vidět bylo fuj :-D

01.09.2017 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Čekala jsem asi od toho hodně, trochu mě to zklamalo :-( bylo tam víc Adama než Mercy, myslela jsem si že si víc užiji ten děj v té Praze a ono nic moc. Už mi příběh přijde spíše psychologický než dějově akční, škoda.

19.08.2017 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Opět čtivé a napínavé ale jako co ten konec sakra to nám dělají schválně :-D

07.08.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Taková dětská klasika, rychle se to četlo, mělo to spád film mi přišel snad delší :-D
A Edmund mi lezl na nervy jak v knize tak ve filmu blbec :-D

03.08.2017 4 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Knihu jsem četla kvůli výzvě a asi jsem si i vybrala dobře bála jsem se toho žánru nebo spíš výběru jestli mě to bude bavit, ale svým způsobem se mi kniha líbila, i když kniha pořádně nemá začátek ani konec tak vypráví o cestě otce a syna po světě který zasáhla nějaká neznáma apokalypsa, tak to bylo velice zajímavé držela jsem jim celou dobu palečky a ten konec možná mi slzička ukápla :-D Doporučuji ;-)

28.07.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Na to že to byl závěr mě to nějak nenadchlo prostě na Bastarda nemá žádná :-D Klidné pohodové počtení :-)

22.07.2017 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Poměrně se kniha povedla potřebovala jsem něco holčičího do výzvy a tohle účel splnilo a příběh se mi i docela líbil, takže teď mě to nějak chytlo a musím si přečíst i další díly abych věděla jak to dopadne :-D

17.07.2017 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Za co musí dát plus tak to jsou za receptíky určo nějaký zkusím. A samotný příběh nebyl špatný ale tak trochu přitažený za vlasy nevím no, jako nebyla jsem ani zklamaná ani nadšená.

03.07.2017 3 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Nehorázné klišééééé :-D tohle se může opravdu stát jen v knize, vše co vás napadne je tu, co se týká romantiky :-D Ale přečteno rychle a kniha má spád :-D

01.07.2017 3 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Úžasná to kniha a děkuji za doporučení od Aracely.
Tak krásný a jednoduchý oddechový příběh do kterého se rádi vžijete a hlavně do městečka mno a o chlebu ani nemluvím normálně jsem slintala na obyčejným chlebem že chci taky a hlavně za recepty na konci :-D Příběh je i emotivní takže se vcítíte to dané situace a hlavních hrdinů :-) DOPORUČUJI všema deseti ;-)

25.06.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Musím říct že mě tedy nějak začátek nechytl a pořád jsem si říkala co všichni na tom mají prostě to seznámení s těma postavami a přeskakovaní postav a až konec mě teda trochu přesvědčil tak jsem se shodla na 4* že tomu dám šanci i v dalších dílech ale odvařená jsem teda z toho nebyla že by mě děj nějak pohltil.

16.06.2017 3 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Nebylo to tak špatné jak jsem si myslela, jasně že je to klasické kliše ale mělo to děj a spád. Taková oddechovka :-)

10.06.2017 4 z 5

Pravidla hry Pravidla hry Chloe Neill

Merit a Ethan nikdy nezklame :-D jen tak dál

06.06.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Je to takové kliše že ani nevíte jak a pohltí vás ten přiběh. Četla jsem komentáře takže knihu nějak už kometovat nebudu protože bych se opakovala. Za mě super a ten konec VRRR takže se už těším na další díl :-D

28.05.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Začátek byl pro mě hodně zmatený než jsem se začala v postavách orientovat ale postupem příběhu už jsem věděla a musela jsem číst dál a dál jak to dopadne co se vlastně stalo :-D
Knihu jsem dostala dárkem jinak bych ji sama od sebe asi nečetla a docela mě mile překvapila doporučuji.
A teď šup na seriál. :-D

27.05.2017 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Juchůů užasný to příběh Tuck a Sabrina a taky krásný zakončení serie Campus. Nevím nějak bych děj nerozepisovala myslím že hodnocení mluví samo za sebe a doporučuji kniha byla super a ty dva a mala Jamie ;-)

21.05.2017 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Těšila jsem se na tuto knihu, jako malá jsem film zbožňovala kdo by taky ne. :-D

15.05.2017 4 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Knihu jsem začala číst na úrok seriálu, který je tedy více propracovanější co se týká příběhu. Zajímavý námět i když ke konci mi Hannah přišla jak kravka největší prostě co vypráví mi rozum stojí nepochopíš.

27.04.2017 3 z 5