trynitrix trynitrix komentáře u knih

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Tak tohle bude velký oříšek i když jsem se těšila na knihu od spisovatelky tak tohle bylo něco děsivého aspoň ten začátek mno možná až do půlky jsem pořád byla nějak mimo a spíš mě to nudilo dala bych méně ale 3* za Mari a Soru a za závěr který mě přinutí si přečíst další pokračování možná ,jelikož jsem byla nějak pak zmatená z epilogu :-D

13.05.2018 3 z 5

Hořké sousto Hořké sousto Chloe Neill

Super, další Merit příběh za sebou :-) Merit skvělá jako vždy a dokonce už se změnil Ethan je z něho docela vtipálek a kupodivu romantik, ne jak v předchozích dílech to mě vytáčel že by mi nebylo ani líto že umřel :-D A co se týká příběhu přišlo mi to trochu zdlouhavý na vyřešení a pojitu věci kde se to rozlouskne "překvapivě z ničeho nic jen tak" na konci a šup hnedle máme další pokračování a co víc si přát bude to asi taky tak napínavé :-D

29.04.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Další oddychovka na čtení ale tady jsem se vtípkům smála od začátku až do konce pěkný těším se na další knižní vydání. "třeba o Romanovi" :-D
Drew byl úžasný a Emerie také, mezi nimi to sršelo už od začátku a vývoj příběhu zajímavý i to se může stát.

10.04.2018 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pěkný zakončení série.
Kdo by si nepřál sexy souseda :-D

10.04.2018 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Úžasný závěr ságy a vysvětlení různých příběhu jak se všichni potkaly se svým osudem než začal náš příběh dále, asi všechny přišly vhod až tedy na příběh o Star mi přišel mimo mísu. A závěrečná kapitola famózní závěr dokonalého příběhu všech :-) Žily šťastně až na věky :-D

04.04.2018 5 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Čtu Rikovi knihy protože jsou super oddechovka aspoň pro někoho vcelku toto slabší série ale pořád je to o oblíbených polobozích :-D i když to není Percy (škoda) ale Apollón je taky fajne (vtipný nemehlo) :-D :-D Chvilku jsem tápala na co dvojka najede a postupem času vám dojde o čem byla jednička takže super :-) Tším se na další díl jestli se všichni sčuchnou a to panečku bude apokalypsa či ragnarok a co já vím ještě :-D

22.03.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Alice nezklame hlavně na začátku nové serie kdo by si nepřál sexy farmáře a vše kolem ty věci příroda atd. a hlavně miluji knížky o jídle :-D
Takže taková pohodová pohádka pro dospělé :-)

04.03.2018 4 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Bylo dobré začít už od Modrého pramene člověk si na ledacos pak rozpomene co bylo v jedničce a jak co souvisí. Mira byla super ďáblice jedna a kdo by neodolal Grantovi to jejich hašteření až chvílemi mi to lezlo tedy na nervy ale co moc pěkný příběh divoké romantiky a hodně akčních věcí co víc si přát a teď jsem zvědavá na Tasimin :-)

03.03.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Asi mě tady většina ukamenuje ale až zas mě to nenadchlo,ale ani neurazilo, předešlé knihy byly lepší a napínavější toto takové oddechové čtivé klišé, Blakeyyyy mi lezl troch ze začátku na nervy :-D ale knížka mi utekla celkem rychle. A těším se na pokračování s Erikssonem.

14.02.2018 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Příběh Levany byl úžasný i když z něho šla husina, asi nebýt její sestry tak asi taková není, vždy někdo nebo něco za něčím stojí a pak se to vyvíjí. Nejvíce mi bylo líto Evreta i když ho milovala přes všechno nezasloužil si to.

12.02.2018 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Příběh Zsadista byl hodně temný chvílema i děsivý. Ale já si to užila :-) bylo to napínavé :-D

07.02.2018 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Druhý díl určitě mě chytil co se týká příběhu daleko víc než první tam jsem jen koulela očima co lidi mají na této serii a dvojku si přečetla po hodně dlouhé pauze a už jsem v tom nadchlo mě to :-D tak musím hned další jaký bude pokračování.

22.01.2018 4 z 5

Mno asi jsem taky měla velké očekávání neříkám že kniha byla špatná to ne tak 50na 50 nenadchla ani neurazila. Chvílemi mi přišlo když bylo nějaký vyprávění zajímavé tak to přešlo do znuděného až nezajímavého příběhu který mi pak přišel úplně mimo místu. A z natáčení Gilmorek dobrý jen bych asi toho čekala víc a dala jsem se tedy na seriál Família aspoň :-D to jsem neviděla :-D

19.01.2018 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Závěr byl famózní, nechci to rozepisovat prostě si to musíte přečíst za mě 100%

16.01.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Pokračování naprosto úžasné po celou dobu děje zápletka a napětí jak to vše dopadne :-D Cress a Thonovi fandím :-D musím hned na další díl Winter.

12.12.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Super pokračování i když s novou hrdinkou Scarlet tak se i tak vyvíjí příběh i s Cider, kapitoly se prolínají takže za mě dobrý od každého kousek a závěr famózní takže šupky na další díl.

28.11.2017 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Kniha nebyla špatná pro mě čtivá jen mi tam vadil ten blud pana Darcyho :-D bylo trochu navíc a zbytečné chtělo by to víc Emily a Spika :-D

15.11.2017 4 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

Chvilku mi trvalo než jsem knihu přečetla nějak ne a ne se začíst ale opět klasika od Ricka takže jsem si to nemohla nechat ujít až konec mě teda chytl a čekám na další pokračování :-)

09.11.2017 4 z 5

Ospalá Díra - Děti revoluce Ospalá Díra - Děti revoluce Keith R. A. DeCandido

Byla jsem nadšená když kniha vyšla, jelikož seriál už zrušily a pokračováni s Abby a Crainem bylo super je lepší vidět seriál a pak číst tuto knihu už kvůli povahám hlavních osob. ;-)

24.10.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak toto byla už trochu jiná - jak detektivka nebylo to špatné docela i napínavé takže dobrý závěr. :-)

14.10.2017 5 z 5