trynitrix trynitrix komentáře u knih

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Nevím no první díly mě bavily víc

01.06.2019 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Nevím no první díly mě bavily víc

01.06.2019 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Ooo tady jsem se tedy bavila, zazobaný floutek :-D kniha se vyvíjela zajímavě a ten konec i když už jsem si to myslela o koho jde než na to ona sama přišla co se jí přihodilo( ten kdo četl tak ví) a ten konec famózní až jsem si říkala to nám snad spisovatelka nemohla udělat a čekat na pokračování.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha se mi líbila ale mohly do sebe šít déle aby to mělo větší jiskru ale neva jen mi bylo divné jak se tak náhle Richard ta jeho povaha změnila až neuvěřitelné.

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Toto byla jedna z těch slabších začátek super ale pak už jen to samé omílání.

06.03.2019 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Kniha fajne docela jsem se i bavila ale až moooc velká náhoda ohledně tématu a pak vývoje ale co jde o to si u knihy odpočinout a zasmát se :-)

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Opět super oddechový příběh. Kdo by nechtěl neodolatelného spolubydlu :-D

10.01.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha mě velice bavila po dlouhé době mě to zase nabudilo číst.

10.01.2019 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Tak na Johna jsem se snad těšila už od začátku jak to sním bude a jak to dopadne pak i s Xehn takže opět super :-)

20.09.2018 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Na Rehva jsem byla asi nejvíc zvědavá jak to sním dopadne a jeho příběh se mi líbil :-) a Ehlena dobrotivé srdce  ,každou chvílí jsem čekala kdy se zas co po s.... :-D a nakonec to dopadlo jak do dopadlo uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. Jen ten Lash mi strašně lezl na nervy nejradši jeho pasáže jsem chtěla přeskakovat :-D John mě docela mrzel jak se začal chovat ale to uvidíme v dalším dílu ten už je jeho na nej jsem taky mooooc zvědavá.

05.09.2018 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Hustýýý čím dal tím lepší propracování a vyvíjení příběhu a děje, že se těšíte hned na další díl , Phury a Cormia prostě k sobě patřily :-D

09.08.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Klasická oddechovka, kniha mě bavila, čte se to rychle jen aby jste věděli jak to vše dopadne :-D

09.08.2018 4 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nooo přečíst se to dalo ale nějak mě to nenadchlo spíš jsem se nudila :-D i když svět okolo agentů jak to asi chodí je zajímavý ale tady divně podaný ale konec ušel to má o * na víc :-D

29.07.2018 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Kniha ok , kdo by nechtěl chodit s celebritou :-D aspoň trochu :-D nebo ve snu :-D Jen mi vadily ty jejich jména jak to číst nebo vyslovit ,kámoška co to zrovna četla semnou ať to čtu jako vagína :-D :-D tak jsem si to zkratila na vang ;-)

23.07.2018 4 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Super příběh tady by mi snad ani nevadilo kdyby Vishousu a Butch byly geyové ty dva společně mě prostě baví :-D Ale přeci jsou to samci tak musí mít ženštinu :-D neva i tak to bylo povedené a hlavně napínavé. Dám pause a vrhnu se pak na daší díl.

12.07.2018 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Krásný závěr zajímal mě Arylin příběh a drsnýho poldy :-D

18.06.2018 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Nevím co říct ale Butchuv příběh byl super nebudu nějak rozebírat kdo četl ví takže hurá na další :-D

09.06.2018 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Nebyl to špatný závěr sem tam nějaká itrika od Dillona myslela jsem že bude větší sr*č asi ne no :-D A neodolatelná dvojce Emily a Gavina která to zvládá jak se dá ;-)

31.05.2018 4 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Mno waau dlouho jsem se rozmýšlela jestli ji mam číst už jen kvůli hodnocení a komentářům ale jsem ráda že jsem se do ní pustila tak emotivně zvrácený příběh jsem ještě nečetla a hlavně takových zvratů s nejistým koncem, aby vás to nabudilo na další díl za mě ANO :-)
Fandím všem postavám i když Dillon je debil no to asi ví každý kdo si to přečte :-D

21.05.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět pěkný příběh klasika bez zbytečných zaviků :-D

15.05.2018 4 z 5