trynitrix trynitrix komentáře u knih

Nevím asi jsem měla jinou představu o pokračování i když sem tam bylo něco vtipné to je tak vše Film se mi líbil více hlavně bych řekla že toho moc společného ani nemají.

08.07.2014 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Bridget je prostě boží knihu sem zhltla během dne a večer si musela pustit film.
Kniha dobrý ale film se mi líbí více .

03.07.2014 4 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Mnooo co napsat strhujcí příběh opět , začátek mě nějak nebral jsem si řikala co zas vymyslí a heleme se ono se to zase povedlo v některých pasážích mi tuhla krev :-D Jen Zoey už mi začíná vadit víc mě baví postavy okolo :-)

01.07.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Jo kniha vtipem sršela , celkem příběh byl fajne až na nějaký blbosti ale ten sled události u všech knih je stejný takže i svým způsobem předvídatelný. a Očko nevím docela mi to tam vadilo :-D
Nejvíc mě asi pobavil Clive uplně nakonci :-D

26.06.2014 4 z 5

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Jojo tento díl mi přišel takovej neslanej nemastnej :-D na to jak jsem se tešila jako to vše bude pokračovat takže trocha zklamání. Teď vim ze není kam spěchat, přes léto jako na chvilkové čtení kdy nebude co dělat uplně stačí :-D

24.06.2014 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jako vždy super příběh i když sled událostí uplně stejny jako u předchozích ale pobavila jsem se u knihy .

18.06.2014 4 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Jo tak tohle už bylo o chlup leší do děje jsem se s předchozím dílem nějak dostala takže to vcelku bylo čtivé. Teď jen jestli pokračovat dál :-D

17.06.2014 3 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Mno deníky sedmí díl mi dělal hodně velký potíže ze začátku než jsem se dostala do děje příběhu jelikož ostatní knihy jsem četla před 2 roky :-D a opět mi to přišlo jako velký nesmysl ale pak jsem se nějak začetla :-) takže to celkem šlo a už frčím osmí díl.

16.06.2014 3 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Opět super Mercyn příběh , nemam co vytknou příběh napínaví od začátku dokonce :-)

16.06.2014 5 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Napínavé jako vždy mno jsem na to zvědavá kdy se to rozuzlí ještě nás pár dílů čeká :-D

31.05.2014 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Super tomu se říká příběh i když mě chvílema taky trnulo co se stane ale dobrý :-) Tady jsem si už trochu zvykla ale dělal mi problém chvíli kdo co říka jestli mluvi Emma a nebo Sutton :-D Mno jen tak dál a jdem na trojku :-)

30.05.2014 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Konečně co mě pořádně chytlo ohledně žánru. Pěkný a zajímavý příběh, teď jen čekat jak to všechno dopadne :-)

28.05.2014 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Tak poslední byl o hodně lepší než předchozí už jen ze zvědavosti jak to vše dopadne :-)

26.05.2014 4 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Ani poslední díl mě nějak nenadchl jestli to je způsobem jak autorka píše ten děj mezi postavama nevím ale určitě tento díl pro mě byl čtivější než ty předchozí.

18.05.2014 3 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Konečně trochu oddechovka od těch mých fantasy toto jsem shltla za den :-D Příběh parádní bylo to velmi čtivé a už se těším co nám přinese další a asi už poslední díl.

15.05.2014 4 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Ja nevím nejak mě to nenadchlo začátek jsem četla zdonucení :-D ale pak už docela konec chytl , tak jsem zvědavá jak bude vypadat poslední díl tak snad se to zlepší.

13.05.2014 3 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Já vám nevím že by mě to nějak nadchlo moc ne ale příběh čtivý byl. Jen ze začátku mi to přišlo takové zvláštní než jsem si zvykla ale pak už to šlo. Mno uvidíme jak to bude pokračovat.

06.05.2014 3 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Že by mě nějak nadchla kniha moc ne ale přečetla jsem si to. Ze začatku mi trochu připomělo Buffy :-D Pak ty jeji myšlenky jak všechno okecavala a polemizovala nevím bylo toho moc. A ta jají neodolatelnost že ji najednou všichni miluji mi přišlo že bylo přehnané. Max mě pak trochu bavil ten konec tak uvidíme jestli bude pokračování ale podle sletu události asi jo.

29.04.2014 3 z 5

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Četlo se to docela v pohodě děj tam byl a závěr taky (snad už cele seriie) :-D

23.04.2014 3 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

První dva díly se mi líbili více ale i trojka taky nebyla špatná konečné rozuzlení děje a konec dopadl jak měl.

20.04.2014 4 z 5