Trustty Trustty komentáře u knih

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Moc pěkné čtení :). Styl psaní a poutavé vyprávění Vás nutí číst pořád dál a dál.....
A ten konec byla docela nálož rozuzlení :))
Určitě si nejdříve přečtěte Našeptávače at jste u druhého dílu v obraze.

10.04.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Skvělé a tleskám :))
Opravdu povedené psychologické drámo :)
Já si čtení užila.

01.04.2021 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Průměrná detektivka s hodně zvraty :))

14.03.2021 3 z 5

Chata 1879 Chata 1879 Josef König

Od autora prvni kniha. Sve nadsence si zrejme najde :))

07.03.2021 2 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Takže..........já ani vlastně nevím jestli se mi kniha líbila nebo ne. Četla jsem jí přes týden a to se mi u poutavého příběhu nestáva :))
Loutkové divadlo bylo o dost lepší a přesto Černé léto nebylo špatné. A stejně jako uživ.BariEli velké ALE :)

14.02.2021 3 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Již v pořadí třetí kniha, kterou jsem od Luci di Fulvia četla.
Asi nikdy nebudu schopna vyjádřit co přesně ve mě kniha od tohoto autora zanechá, ale rozhodně se ve mě zabydlel pocit štěstí, že jsem příběhy měla možnost číst. Je neskutečné s jakou grácií a někdy i surovostí dokáže příběh napsat :).
Čtení Fulviových knih je pro mě neskutečný čtenářský zážitek.
Děkuji a doporučuji :))

04.02.2021 5 z 5

Hugo a Vánoce pod psa Hugo a Vánoce pod psa Sophie Pembroke

Opravdu pohodový, příjemný čtenářský zážitek.

27.01.2021 4 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Bohužel takové nadšení z knihy jako ostatní nesdílím.
Styl jakým je příběh napsaný mě občas doháněl k šílenství a měla jsem chuť s knihou mrsknout do rohu a gradovalo to vždy, když se o slovo v příběhu přihlasil pan Plastik. Bože takového osla jsem dlouho neviděla :))).
Možná kdyby autorka neustále ve větách nepoužívala v závorce další příběh na čtyři řádky, bylo by to čtivější. Takhle jsem ztrácela přehled o co vlastně jde.
No nic podívám se ještě na filmové zpracování :)

26.01.2021 3 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Po přečtení předchozího dílu, jsem si říkala, že už asi na Kim nemám náladu, že mi těch 9 dílů stačilo :))). Měla jsem pocit, že Agele už asi dochází nápady.
Nedalo mi to a skočila jsem i po 10tém dílu.
Dělá si ze mě Angela srandu nebo co? :)))
Tuhle serii zkratka čtete nejen kvůli případům, ale především kvůli osudům celého týmu Kim Stoneové :))

20.01.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Po těžko uvěřitelném prvním dílu, dávám třetímu plny počet :)). Konečně pořádné vyšetřováni.
Pokud je serie s Jude stavěná na jejím osudu, asi by bylo lepší kdyby dál nepokračovala.
Všechno do sebe od prvního až do třetího dílu pěkně zapadlo. Tečka a konec :)))

17.01.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

O hvězdičku víc než první díl za ten konec, kvůli kterému si chci přečíst i trojku :)))
Labilnější vyšetřovací pár jsem dlouho nečetla :))
No hlavně, že po tom všem co si každý z nich prožil dokážou, alespoň vůči sobě projevit emoce :)))))

13.01.2021 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Rozhodně to nebylo špatné čtení naopak příběh byl napsaný velmi čtivě.
Ale bohužel je tam na mě až moc nereálných situací.
Přečtu si i druhý díl a pak uvidím jestli dám šanci i třetímu :))

10.01.2021 3 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Příjemné počtení.

07.01.2021 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

O něco slabší než první díl.
Dlouho mi trvalo než jsem se začetla, několikrat jsem myslela, že knihu odložím. Nakonec jsem dočetla. Od poloviny se příběh pěkně rozjede, ale jestli se pustím do třetího dílu to opravdu netuším.....

29.12.2020 3 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Takové knihy se hrozně špatně hodnotí.
Je šílené, že se něco takového někdy stalo a asi se to možná stále děje.

27.12.2020 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Čekání se opět vyplatilo. Ti co Cartera čtou vědí a ti co ho ještě nečetli neví o co přichází :))).
Za mě rozhodně opět skvělý thriller. Jestli byl slabší či silnější než předchozí díly psát nechci, protože každá jeho kniha je zkrátka úžasná :)). Pravda, není zde tolik brutality, jak jsem u Cartera zvyklá, ale to příběhu na čtivosti rozhodně neubírá.
Doufám, že uz je Chris v plné kondici a pomalu dokončuje další díl :)))

10.12.2020 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Ta jedna hvězda je pouze za tu opravdu ohavnou obálku :)
Knihu jsem přečetla za pul dne, takže čtivá rozhodně je.
Příběh je inspirovaný skutečnou událostí, nechápu proč se tedy neodehrával v letech kdy Stefan Svitek tenhle humus spáchal. Nějak mi to nešlo vůbec dohromady....
Těšila jsem se na něco opravdu monstrozního a to tak, že jsem dovolila, aby knihu přečetl někdo jiný dřív než já.
No monstrozní to fakt nebylo. Je to spíš chaoticky maglajs.
Co se týká nechutnosti, tak pokud se vrhnu do četby o takovém stvoření musím s ní počítat, ale dalo se to v klidu zvládnout.

30.11.2020 1 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tahle serie je takova moje mala srdcovka:)
Zrcadlovy muz se opravdu povedl.
Napeti strida napeti :)
Velmi ctive.
Doporucuji

29.11.2020 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Takový slabší průměr.
Dalo se z toho vytřískat mnohem víc :)

24.11.2020 3 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk