Toru Toru komentáře u knih

Pivo na Loiře Pivo na Loiře Tommy Barnes

Ani jsem netušila kolik druhů piva existuje :D Knížka se četla dobře a nakopla mě se nevzdávat tak snadno.

26.03.2024 5 z 5

Lagom - Umění životní rovnováhy Lagom - Umění životní rovnováhy Jonny Jackson

Mně osobně nepřinesla moc nového. Dost podobným životem už žiji :) Ale pro ty, kteří teprve objevují takový styl života, to je hezká knížka. Je moc hezky napsaná. Žádná omáčka kolem, hezky k věci.

25.03.2024 4 z 5

Myšlenkové mapy pro děti : efektivní učení Myšlenkové mapy pro děti : efektivní učení Tony Buzan

Byla jsem zvědavá na využití myšlenkových map pro děti a určitě naučím své děti, jak je využívat. V knize je to hezky vysvětlené i s názornými ukázkami v praxi.

25.03.2024 5 z 5

Italské mentolky Italské mentolky Marta Kučíková

Všechny předchozí knihy byly nabité energií, ale tahle je jiná. Taková smutná, co má lehce povzbudit. Všechno je vyprávěné jinak než obvykle. Úplně dobře se mi nečetla.

09.01.2024 3 z 5

Čtyři tisíce týdnů Čtyři tisíce týdnů Oliver Burkeman

Přineslo mi to uvědomění, že nemusím být superman i když mám pocit, že je to v poslední době populární. Zvlášť pokud jsem máma. A hlavně se vždy zamyslet nad tím, čím se zabývám, protože člověk opravdu často řeší blbiny, který za vynaložený čas a energii nestojí.

02.01.2024 5 z 5

Bystřejší mozek: Jak zlepšit jeho výkon v každém věku Bystřejší mozek: Jak zlepšit jeho výkon v každém věku Sanjay Gupta

Knihu bych zavedla jako povinnou četbu :-) Tolik motivace proč žít zdravěji a jak si zlepšit život, abych mohla říct, že se o sebe dostatečně starám. Poslouchala jsem audioknihu, která se opravdu dobře poslouchala.

02.01.2024 5 z 5

Carevna Carevna C. W. Gortner

Kniha vychází ze skutečných událostí, píše ji nadšenec do Romanovců a navíc je psaná opravdu čtivě. Moc mě bavila.

09.08.2023 5 z 5

Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck

Určitě zajímavá kniha. Čtivá moc nebyla, ale určitě za přečtení stojí.

27.01.2023 4 z 5

Kniha plná všech emocí. Ze začátku mi to moc nesedělo stylem psaní, ale pak jsem si buď zvykla nebo se to zlepšilo. Určitě bych si přečetla další. Tolik upřímnosti a autentičnosti. Jako by mi blízký kamarád vyprávěl, co se děje v jeho životě.
PS: Nejvíc mě pobavily ty přání, protože to mám dost podobně. Přát si je opravdu umění :)

27.01.2023 5 z 5

Léčivé pohádky pro dětskou duši Léčivé pohádky pro dětskou duši Romana Suchá

Čteme s mužem knížku synům 4,5 a 2 roky. Vždycky se u toho všichni bavíme. Dokonce i nejmladší, který se nás snaží napodobovat. Moc krásná a povedená knížka.

07.07.2022 5 z 5

Péťa se učí mluvit Péťa se učí mluvit Marta Galewska-Kustra

Máme všechny díly v polském originále a všechny knihy jsou naprosto úžasné a naše děti je taky zbožňují.

11.11.2021 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Asi 3x mi nepřišel vtip vtipem, ale kniha se četla moc dobře.

13.04.2021 4 z 5

Skvělý příběh od začátku až do konce. Hlavně na konci jsem se zasmála.

06.06.2020 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Prijemne se cetla ????

19.03.2020 4 z 5

Mademoiselle Coco a vůně lásky Mademoiselle Coco a vůně lásky Michelle Marly

Úžasná.

02.03.2020 5 z 5

Některé pasáže jsem přeskakovala, protože mi přišly dost podobné. Nápady jsou ale super a zrovna teď při stěhování se nám dost hodily. Člověk je fakt sběratel :-D

30.12.2019 4 z 5

Dům na prahu noci Dům na prahu noci Catherine Banner

Úžasná kniha od začátku až do konce. Ani chvíli jsem se nenudila a bylo mi líto, že knížka dál nepokračuje i když konec byl krásný.

02.08.2019 5 z 5

Kokain Blues Kokain Blues Kerry Greenwood

Knížka mě nadchla a už se těším, že bude další. Doufám :) Fisherku jsem si zamilovala pro její sebevědomí a nadhled. Děj je svižný a čtivý. Prostě dobrá knížka.

16.03.2018 5 z 5

Knížka mě převážně bavila. Sem tam byly slabší místa, ale i tak bych knížku doporučila dál. Skvělý návod jak si vytvořit pocit spokojenosti a štěstí z mála :)

16.03.2018 5 z 5