Tomiholula Tomiholula komentáře u knih

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Prvá kniha, ktorú som od autora prečítala. Bola veľmi dobrá, napínavá a hneď po nej som chcela čítať ďalšiu .

17.04.2018 5 z 5

O kolečko míň (můj život s autismem) O kolečko míň (můj život s autismem) Josef Schovanec

Zaujímavá a poučná kniha. Také mierne nahliadnutie do jeho života.

16.04.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mňa kniha veľmi zaujala, nevedela som ju odložiť. Veľmi napínavé, a aj napriek niektorým zdĺhavým pasážam sa dobre čítala.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Veľmi dobrá kniha. Ľahko sa číta, a udrží vás v napätí.

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Vynikajúca kniha, všetky knihy odporúčam. Veľmi dobrá autorka.

16.04.2018 5 z 5

Merlinův les aneb Kouzelná vidina Merlinův les aneb Kouzelná vidina Robert Holdstock

Pri tejto knihe musím povedať, že mi tam niečo stále chýbalo. Oproti ostatným autorovým knihám slabá.

16.04.2018 3 z 5

Les mytág Les mytág Robert Holdstock

Najlepšia fantasy kniha akú som kedy čítala. V hlave vám urobí poriadny guláš, ale stojí za prečítanie. Aj pokračovania sú vynikajúce. zaujímalo by ma , či autor niečo pri písaní bral na inšpiráciu alebo mal takú neuveriteľnú fantáziu. Majú čestné miesto v mojej knižnici.

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Krásny príbeh, vydarená kniha, tak ako všetky jej ostatné knihy.

Drozdajka Drozdajka Suzanne Collins

Veľmi dobre napísaná, takže sa ľahko číta. Podľa mňa kniha bola oveľa lepšia ako filmové spracovanie(ale to tak väčšinou býva). Celú trilógiu som prečítala už viackrát a určite sa k nej zas rada vrátim.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Po rozporuplných hodnoteniach som nečakala, že kniha bude až taká dobrá. Páčila sa mi, vôbec sa nečítala ťažko, páčil sa mi štýl akým bola napísaná a bez problémov som ju zaradila do knižnice.

16.04.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Vynikajúca kniha o drogách. Každý by ju mal mať v knižnici. Dokonalý príklad ako si pos..ť život zlými rozhodnutiami. Možno by nezaškodilo keby ju zaradili medzi povinné čítanie.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z najlepších kníh, aké som kedy čítala. Rozhodne odporúčam, každému kto sa zaujíma o túto tému.

Posol Posol Markus Zusak

Ďalšia vydarená kniha od autora. Číta sa ľahko, je napínavá a zaujímavá. Na mňa zapôsobila, a hneď po prečítaní som mala chuť niekomu pomôcť :) Podľa mňa by sa oplatilo aj filmové spracovanie.

Tieň vetra Tieň vetra Carlos Ruiz Zafón

Skvelá kniha. Takisto aj všetky pokračovania sa vydarili. Rozhodne odporúčam.