TimeLord

ToToS. King

Horory nejak nečítam ani nepozerám, ale toto ma zaujalo, a rozhodol som sa to prečítať. Skoro 1100 strán, písmen na strane bolo dosť, takže to dalo zabrať. Ale aj tak som to čítal rýchlo, lebo ma to veľmi chytilo. Niektoré veci by mi ani nikdy nenapadli, veľa ich bolo aj zvrátených. Ale neurobil som chybu, že som sa do tejto knižky pustil.

27.08.2018

Problém tří tělesProblém tří tělesL. Cch'-sin

Včera som dočítal túto knižku a musím povedať, že som si to čítanie veľmi užil. Takto dobre sa mi už knižka dlhk nečítala. Bolo to výborne napísané, príbeh bol zaujímavý, trochu som sa nudil maximálne na začiatku, keď sa toho ešte veľa nedialo, ale inak som bol do toho dosť vžitý. Teším sa na ďalšie dva diely.

27.10.2019

Superman/Batman: SupergirlSuperman/Batman: SupergirlJ. Loeb

Dobrý komiks, podľa mňa sa hodí pre začiatočníkov

Malý princMalý princA. d. Saint-Exupéry

Nedávno som si dával opáčko, a som spokojný. Jediné, čo môžem vytknúť je princ, miestami mi prišiel až otravný.

Já, robotJá, robotI. Asimov

Toto berem ako jedno zo základných sci-fi diel. Nenašla sa ani jedna poviedka z tejto knihy, ktorá by ma nebavila.

Green Lantern: Tajemství původuGreen Lantern: Tajemství původuG. Johns

Poprvýkrát som sa stretol s Green Lanternom, a tento komiks ma bavil. Tak 80% určite.

29.09.2018

Wonder Woman 1: LžiWonder Woman 1: LžiG. Rucka

Od tohoto komiksu som čakal viac. Moc ma to neoslovilo, a docela som sa nudil. Dávam tak 60%

30.10.2018

Krize na nekonečnu ZemíKrize na nekonečnu ZemíM. Wolfman

Mám z toho zmiešané pocity. Začiatok ma nudil, potom sa to našťastie rozbehlo. Lenže potom prišli dva zošity plné nepodstatných vecí a veľa textu, čo akurát zdržovalo hlavný dej. Ale potom sa to zas rozbehlo a bolo to mega. Viem, aký je tento event dôležitý, to je aj dôvod, prečo som sa do toho pustil, ale čakal som od toho viac. No tak asi by som dal takých 70%.

31.01.2019

Dalecká generaceDalecká generaceN. Briggs

Miestami ma kniha nudila, a ten koniec bol teda iný ako som čakal. Je to taká priemerná knižka.

Dávný časDávný časT. Baxendale

Ušlo, na koniec série dobré.

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJ. K. Rowling

Vôbec to nebolo dobré. Postavy tam boli hrozne vykreslené, príbeh nanič.

Velká kniha komiksů #1Velká kniha komiksů #1V. Toman

Dobrá zbierka, niektoré príbehy ma síce tak nebrali, ale dávam 5 hviezdičiek, myslím, že si to zaslúži.

06.09.2018

Smrť pri bazéneSmrť pri bazéneA. Christie

Slabšie než iné detektívky, ktoré som od Agathy Christie čítal. Polovičku knihy trvalo, než sa vôbec udiala vražda, a Poirot to začal vyšetrovať. Lenže v ďalšej polovičke boli zase len opisy a dialógy iných postáv, a Poirot sa mi tam zdal taký okrajový. Miesto popisu vyšetrovania tam boli zbytočné rozhovory medzi postavami, ktoré by kľudne mohli byť skrátené na tri stránky, a malo by to rovnaký účinok. Vôbec som sa nevedel dostať do takej detektívnej atmosféry, a po väčšinu knihy som sa nudil. Keď už tam aj bola časť s Poirotom, tak bola veľmi krátka, a ani moc nepriniesla. Za mňa je to tak 50%

22.09.2018

Hledači pokladůHledači pokladůJ. Smith

Tento diel bol tiež super

26.09.2018

Mladá spravedlnost: Jejich vlastní ligaMladá spravedlnost: Jejich vlastní ligaP. David

Zo začiatku ma to tak nebavilo, ale keď sa tam pridali dievčatá, začalo ma to baviť viac. Miestami mi vadil Superboy a Impulz, ale aj tak som si to užil, a príjemne ma to prekvapilo. Retro špeciál vzadu bol super.

29.09.2018

Flash 1: Když blesk udeří dvakrátFlash 1: Když blesk udeří dvakrátJ. Williamson

Flash je už moja najobľúbenejšia postava z DC. Tento komiks bol fakt super. Predstavenie Kid Flasha II sa mi páčilo, a tiež som rád, že hlavný Flash je Barry. Túto sériu si z rebirthu určite budem kupovať.

23.10.2018

Smrt na NiluSmrt na NiluA. Christie

Ďalšia dobrá detektívka od Agathy Christie. Rozbiehalo sa to síce pomalšie, ale keď sa už udiala vražda, začalo to byť veľmi napínavé.

SPOILER

Najprv som tipoval, že vrahom je Simon, potom som to zavrhol a povedal som si, že to bude Jacqueline... A nakoniec v tom boli obaja :D

15.01.2019

Doctor Who: 11 doktorů, 11 příběhůDoctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů*. antologie

Páčilo sa mi to. Proste od každého Doctora nejaký krátky príbeh (okrem Dvanásteho, keďže vtedy nebol a War Doctora). Najviac sa mi páčil príbeh so Siedmym.

23.04.2018

Vražda v Orient-expresuVražda v Orient-expresuA. Christie

Ďalšia detektívka od Agathy Christie s neuveriteľným rozuzlením. Rýchlo sa čítala, a rozhodne som sa pri nej nenudil.

26.08.2018

Doctor Who - Shada. Ztracené dobrodružství Douglase AdamseDoctor Who - Shada. Ztracené dobrodružství Douglase AdamseD. Adams

Ďalšia epizóda Doctora Who v podaní knižky. Tentokrát je to ale trochu výnimočné, lebo táto epizóda nebola nikdy dotočená, takže kniha za prečítanie určite stojí.

SiluetaSiluetaJ. Richards

Tretia kniha zo série, určite nezklamala. Fanúšikov seriálu určite poteší.

Roj hrůzyRoj hrůzyM. Tucker

Kniha za prečítanie stojí, ale žiadny skvost.

Královská krevKrálovská krevU. McCormack

Mne sa to docela páčilo, aj keď miestamk nezaujímavé.

27.08.2018

Generace velkého třeskuGenerace velkého třeskuG. Russell

Nepridám sa k väčšine, a poviem, že som si tú knihu dosť užil. Áno, bola napísaná takým iným štýlom, ale čítať sa v pohode dala. Prečítal som ju za chvíľu, a nebol som sklamaný.

27.08.2018

HobbitHobbitJ. R. R. Tolkien (pseudonym)

Klasika :)

Harry Potter a Kámen mudrcůHarry Potter a Kámen mudrcůJ. K. Rowling

Sériu Harryho Pottera som začal čítať v ôsmych rokoch. Čo povedať, bola to jedna z mojich najobľúbenejších.

Harry Potter a Ohnivý pohárHarry Potter a Ohnivý pohárJ. K. Rowling

Harry Potter a Relikvie smrtiHarry Potter a Relikvie smrtiJ. K. Rowling

Planeta opicPlaneta opicP. Boulle

Mal som ju rýchlo prečítanú, a je to super kniha.

Enderova hraEnderova hraO. S. Card

Zaujímavé sci-fi