TimeLord TimeLord komentáře u knih

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Ďalšia dobrá detektívka od Agathy Christie. Rozbiehalo sa to síce pomalšie, ale keď sa už udiala vražda, začalo to byť veľmi napínavé.

SPOILER

Najprv som tipoval, že vrahom je Simon, potom som to zavrhol a povedal som si, že to bude Jacqueline... A nakoniec v tom boli obaja :D

15.01.2019 5 z 5

Moon Knight Moon Knight Warren Ellis

Vôbec som túto postavu nepoznal a vôbec som si najprv toto NHM neplánoval kúpiť. Ale veľa ľudí hovorilo, aké je super, tak som sa rozhodol, že to skúsim. A bolo to super! Kresba sa k Moon Knightovi a daju perfektne hodila, príbeh každého čísla bol zaujímavý, samotný Moon Knight mi tam prišiel taký záhadný... Určite to odporúčam.

06.01.2019 5 z 5

The Amazing Spider-Man: Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou The Amazing Spider-Man: Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou Joseph Michael Straczynski

Som rád, že tieto dva diely vyšli v UKK. Nebolo to také dobré ako Návrat, ale dobre sa to čítalo. Kresba mohla byť lepšia.

06.01.2019 4 z 5

Dokud hvězdy nezhasnou Dokud hvězdy nezhasnou Joseph Michael Straczynski

Lepšie než predchádzajúci diel, ale nie lepšie ako ten prvý

06.01.2019 4 z 5

Odhalení Odhalení Joseph Michael Straczynski

Pohodové čítanie

05.01.2019 4 z 5

Spider-Woman Spider-Woman Brian Michael Bendis

Prečítané som to mal za chvíľu, hlavne preto, že v tomto komikse nie je veľmo veľa textu. Bolo to fajn, aj keď miestami mi to prišlo nezaujímavé. Jessica ma až tak nezaujala, na zoznámenie s postavou mi toto NHM stačilo, ale do ďalších komiksov so Spider-Woman ma to nenalákalo. Ale ako zlé to nebolo.

03.01.2019 4 z 5

Captain Marvel (Carol Danversová) Captain Marvel (Carol Danversová) Chris Claremont

Vystriedali sa tu asi tri kresby, okrem tej poslednej boli v pohode, tá posledná sa mi moc nepáčila. Inak som za toto NHM rád, aspoň som sa zoznámil aj s Carol ako Captainom Marvelom. Príbeh ma na konci už až tak nebavil, ale inak to bolo fajn.

01.01.2019 5 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Dan Abnett

Moje prvé stretnutie s Aquamanom. A musím povedať, že to bolo fakt dobré. Rýchlo sa to čítalo, dej bol ku koncu napínavý, kresba tiež pekná. Už pred prečítaním som počul, že Aquaman je jedna z najlepších sérii z rebirthu a vidím, že tomu naozaj tak je. Koniec sa mi páčil, je dosť otvorený, preto sa neviem dočkať, kedy výjde v češtine aj druhý diel. Knihe dávam čistých sto percent.

14.12.2018 5 z 5

Mor ho (a iné) Mor ho (a iné) Samo Chalupka

Ikonická báseň

22.11.2018 5 z 5

Rychlost temnoty Rychlost temnoty Joshua Williamson

Tento diel bol trochu kratší, ale páčil sa mi. Najlepšie asi bolo vyvíjanie vzťahu medzi Barrym A Wallym, a aj to, že Barry a Iris konečne šli na rande.

14.11.2018 5 z 5

Amazing Spider-Man: Návrat Amazing Spider-Man: Návrat Joseph Michael Straczynski

Spider-Manove komiksy mám rád, a tento bol veľmi dobrý. Prečítaný za chvíľu, určite budem v tejto sérii pokračovať.

10.11.2018 5 z 5

Rok jedna Rok jedna Greg Rucka

Určite lepšie než Lži. Pekne spracovaný origin, dal by som 80%.

02.11.2018 4 z 5

Lži Lži Greg Rucka

Od tohoto komiksu som čakal viac. Moc ma to neoslovilo, a docela som sa nudil. Dávam tak 60%

30.10.2018 3 z 5

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Jeph Loeb

Aj v tomto diele bola moc pekná kresba. Dej sa mi tiež páčil.

29.10.2018 5 z 5

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha první Batman: Dlouhý Halloween: Kniha první Jeph Loeb

Na tomto komikse ma najviac zaujala tá kresba. Úplne sa to hodilo k Batmanovi.

29.10.2018 5 z 5

Smrt a život Olivera Queena Smrt a život Olivera Queena Benjamin Percy

Dosť dobrý akčný komiks. Oliver sa vydaril, a obidve kresby boli pekné. Ďalší dobrý rebirth.

25.10.2018 5 z 5

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

Flash je už moja najobľúbenejšia postava z DC. Tento komiks bol fakt super. Predstavenie Kid Flasha II sa mi páčilo, a tiež som rád, že hlavný Flash je Barry. Túto sériu si z rebirthu určite budem kupovať.

23.10.2018 5 z 5

Superman: Muž z oceli Superman: Muž z oceli John Byrne

Oproti filmu z DCEU, ktorý bol nič moc, a na to, že celkovo nie som veľký fanúšik Supermana, sa mi tento Supermanovský komiks páči. 90%

18.10.2018 5 z 5

Po pohrebe Po pohrebe Agatha Christie

Tentokrát ma ani tak neprekvapil vrah, ale skôr spôsob, akým sa tá vražda stala. Poirot bol zasa excelentný. Myslím, že si táto kniha zaslúži tak 93-95%

11.10.2018 5 z 5

Holubi Holubi Slavibor Petržílka

Ako milovník holubov som za túto knihu rád. Mal som šťastie, že som ju zohnal v jednom českom antikvariáte.

30.09.2018 5 z 5