Tillia Tillia komentáře u knih

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Opět jsem četla jedním dechem,dopadlo to podle mých představ.Knihu doporučuji všem,kdo mají rádi takovéhle romány:-)

08.03.2015

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Tak musím říct,že první díl jsem četla 2 dny a druhý přes týden,nějak jsem se nemohla prokousat na konec,ale třetí díl čtu už jen ze zvědavosti.Nejsem zvyklá nechávat knížky rozečtené:-)

20.01.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Naprosto dojemný příběh,nejdřív jsem přečetla knížku a potom jsem viděla film,obojí je super,můžu doporučit:)

12.01.2015 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Tak mechanická princezna je naprostá bomba,dlouho se mi nestalo,že bych u knížky brečela,dojemné loučení Jemma a Willa,pak Tess a Will,no a ten konec:-DOpravdu můžu všem doporučit:-))

12.01.2015 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Tak po 50ti odstínech další skvělá trilogie,která vás vtáhne do děje tak,že nemáte sílu přestat číst:-D
Všem milovníkům tohoto žánru určitě doporučuji:-)

05.01.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Krásná kniha,nádherný příběh,nemohla jsem se od knihy odtrhnout:-)

05.01.2015 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka se čte úplně sama,film jsem viděla taky a musím říct,že kniha je 100% lepší!Můžu opravdu doporučit:-)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížku jsem přečetla za 2 večery,ale 1x stačilo,ještě jsem zvědavá na filmovou verzi.

04.01.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak tahle kniha nemá chybu,četla jsem hi opravdu hodněkrát a vím jistě,že se k ní určitě vrátím.

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Celá trilogie se mi moc líbila,ale musím souhlasit,že poslední díl byl jen prodloužením konce,který mohl být v druhém díle.

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Zatím všechny knihy od této spisovatelky co jsem četla byly naprosto dokonalé,nemám co vytknout:-)