Tialexa Tialexa komentáře u knih

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ale jako knížka mi to prostě nesedlo, ne a ne se začíst

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Skvělé, líbí se mi cítit se jako že můj život nepostrádá kamarády ani lásku

Vzdálenost mezi námi Vzdálenost mezi námi Kasie West

Skvělá knížka, miluji knížky od Kasie West, vždycky jsou geniální

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

Tak tohle bylo mnohem lepší než jednička. V jedničce jsem chvilkama tápala, ale tohle mě vtáhlo do děje úplně celou. Hlavu jsem měla po dočtení jako střep a chtěla jsem se vrátit do knížky. Takže sprocentně doporučuji

Vlny času Vlny času Tanya Stewner

Paráda. Sice toto byl jeden z těch tenčích dílů, ale bavili mě to. Doporučuji přečíst. Je to suprové

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Opravdu už je to konec? To né. Já chci ještě. Zamilovala jsem si Kivu s Jarenem hned a nechci svoje knižní crushe opustit tam brzy. Bylo to vážně úžasné. Jako v jiném světě jsem byla.

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

druhý díl série byl snad i zajímavější a napínavější než první díl, takže každému fantasy maniakovi vřele dopoučji

16.02.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Knihu jsem začala číst a nemohla jsem přestat, je skvělá. Ale ten konec byl vážně síla. Strašně se zlobím na Kivinu sestru, ale bez záporáků by to přeci nešlo.
Chápu chování hlavní hrdinky, ale přesto mě některé její rozhodnutí skutečně štvou.
Ale sotva jsem dočetla poslední stránku už jsem chtěla pokračovat. Takže už se nemohu dočkat dalšího dílu.
Samozřejmě je druhy díl mnohem lepší než jednička.

17.12.2022 5 z 5

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Láska na pvní pohled. Avery je úžasná havní hrdinka. Tématika přírody je pro mě láskou a hudba mi je světem, takže jsem se začetla prvním řádku. Pokud máte rádi westovky, tak tuhle nesmíte minout.

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Na to kdy toto dílo vyšlo je to lákavé čtení. Četla jsem kvůli škole, ale líbila se mi. Někdy si ji přečtu znovu.

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

Další westovka v seznamu přečtených knih. Miluji všechny její knihy. Hlavní hrdinka jako plavkyně mě zaujala, protože miluji plavání, takže samozřejmě doporučuji.

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Miluji Westovky. A zrovna tahle Westovka mi připomíná mě. Částečně jsem jako Charlie, ale moje story nekončí láskou ani románkem. Holt život není přehnaná verze muzikálu ze střední.

16.08.2022 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

To je láska na první stránce. Knížku jsem si zamilovala skutečně už po první stránce. Je to vtipné a hrozně hezké čtení.

03.08.2022 5 z 5

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Miluji tuhle sérii. Kniha skončila moc rychle. Za necelý den jsem ji měla přečtenou. Už se těším na další díl.

03.08.2022 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Další díl a ani ten nestrácí originalitu.

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tohle je prostě topovka. Miluju celou sérii.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Miluju. Nemůžu si pomoct tahle kniha je super.

11.04.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Skvělá knížka. Zamilovala jsem se do děje hned na první stránce. Takže pro ty kteří mají rádi Kasie West je to dokonalé čtení.

12.03.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

knížka se mi moc líbila. Nejprve jsem si říkala jak to skončí, ale nakonec jsem byla z konce nadšená.

13.01.2022 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hledání Aljašky, kniha která podle mě nám dává nahlédnout na svět i jinýma očima než jsou ty naše. Aljaška, holka na střední, která milovala knihy a kanadské žertíky, kdo by řekl, že bude tak strašně moc dospělá? Já tedy ne.
Viděla jsem seriál, ale kniha je prostě kniha. Některé citáty a myšlenky z této knihy jsem si musela dokonce poznamenat , protože jsou tak hluboké a pravdivé až se mi tomu nechce věřit.
Doporučuji samozřejmě všem, kteří mají rádi Hvězdy nám nepřály a podobné knihy.

11.01.2022 5 z 5