Thrasher1991 Thrasher1991 komentáře u knih

Úžasný film Úžasný film Martin Oliver

Odľahčujúca história filmu, tak ako sme od Terryho zvyknutý. Veľa zaujímavých faktov obalených v zábavnom podaní navyše s pre mňa mimoriadne atraktívnou témou, v rámci možností týchto kníh považujem túto za vrchol. 80 %

23.09.2012 4 z 5

Kiss Kiss Gene Simmons

Priamočiara autobiografia Gena Simmonsa, nie príliš dlhá ale ani príliš krátka, veľa faktov o Kiss a kopa zaujímavých historiek. Knižka má vhodný formát, čiže si ju nieje problém zobrať kdekoľvek, čítanie to nie je nijak extra náročné, dej je plynulý, žiadne zbytočné reči okolo. Názor Gena je prirodzene osobitý, a nie každý si možno prečíta to čo by si prial, ide však o zaujímavý pohľad frontmana, fenoménu KISS. Doporučujem ! 85%

11.09.2012 4 z 5

Muž na úteku Muž na úteku Richard Bachman (p)

Precízne zvládnuté dielo po všetkých smeroch, v podstate až na pár segmentov nemám čo vytknúť. Zaujme najmä originálny príbeh, svižný opis Kinga a non-stop akcia ktorá v druhej polovici graduje. Skvelé. Odporúčam. 95%

25.05.2012

101 hororů, které musíte vidět, než umřete 101 hororů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Ako zarputilí fanúšik horového žánru som si túto knižku zaobstaral hned ako som o nej započul. Knižka prináša pohľad do hororových dejín etapovite zoradených podľa desaťročí. Prirodzene mám nejaké výhrady k výberu filmov ale je jasné že stotožňovať sa s počtom toľkých názorov je proste nemožné. Napríklad mi tam chýbali filmy ako Hackfordov geniálny thriller Diablov advokát, praotec hororov Invisible Man, prvotný slasher Čierne Vianoce alebo legendárny Votrelec. Grafická a obsahová časť knihy ma mierne sklamala ale nie tak veľmi aby mi čítanie knižky znechutila. Viacero filmov ma inšpirovalo k ich pozretiu a väčšinou som neľutoval. Aj napriek istým výhradám hodnotím knižku kladne a v najbližšej dobe si pravdepodobne zaobstarám aj jej Sci-fi pokračovanie. 75 %

09.05.2012 4 z 5