thirsty thirsty komentáře u knih

Dotek Anthropoidu Dotek Anthropoidu Jiří Padevět

Kniha se dobře četla. Líbily se mi krátké beletristické pasáže. Zaujal mě seznam svědků atentátu, kteří získali odměnu - paní ŠPICLOVÁ se dostavila dobrovolně a svým činem dostála svému jménu.

22.07.2017 5 z 5

Arabboy - Jak se žije arabským chlapcům v Evropě aneb Krátký život Rašída A. Arabboy - Jak se žije arabským chlapcům v Evropě aneb Krátký život Rašída A. Güner Yasemin Balci

Přistěhovalci se odmítají začlenit všude kolem drogy a násilí kterým si upevňují své pozice a z německých holek si dělají lehký holky...

01.07.2017 3 z 5

Oběti života Oběti života Jan Cimický

Konec knihy nutí k zamyšlení. Za mě bez debat pět hvězdiček.

26.03.2017 5 z 5

Zpočátku mě kniha moc nebavila, ale nakonec ji hodnotím kladně. Nejvíc se mi líbila povídka Lepší život. Příjemné byly i krátké medailonky autorů na začátku každé povídky.

26.03.2017 4 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

"Ve vlastních výčitkách je kus přepychu. Když se obviňujeme sami, máme pocit, že už k tomu nemá právo nikdo jiný." Přála bych si mít svůj obraz Doriana Graye.

20.03.2017 5 z 5

Místnost Místnost Jonas Karlsson

Kniha se mi moc líbila a dobře se četla. I přes všechny negativní vlastnosti mi byl hlavní hrdina sympatický. Možná právě i kvůli té jeho megalomanii, která mi přišla zábavná. Chvilkama mi ho bylo docela i líto.

03.03.2017 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Nejde hodnotit jinak než plným počtem hvězd tak moc silný příběh z naší historie jako je tenhle.

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Roztomilá kniha pro potěchu. Vykouzlí úsměv na rtech.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nebavil mě číst příběh hloupých děcek, který pořádně neví co se životem a tak ho ničí sobě i lidem okolo neustálými nevěrami a lhaním ve vztazích. Tohle nebyl šálek mého čaje.

28.02.2017 3 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Knihu jsem přečetla až po shlédnutí tv seriálu, který se mi moc líbil. A ačkoliv to nemám ve zvyku, v tomhle případě mi to vůbec nevadilo, a četbu jsem si užívala. Rozkošná srdcovka.

Bídníci I. Bídníci I. Victor Hugo

Bídníky jsem přečetla na základní škole a dodnes ve mně zanechali silný dojem. Úžasná dojemná kniha. Čte se jedním dechem. Nesmrtelná klasika, která se stále vrací v mnoha různých zpracováních.