TessBlackCat - Příspěvky

Dalajlamova kočkaDalajlamova kočkaD. Michie

Knížka mě velice potěšila, je to oddechovka s jednoduchým a přitom hlubokým dějem. Miluju jógu a celkově mám zálibu v zkoumání různých náboženství, takže se mi knížka opravdu líbila, je to jednoduché vysvětlení základních zásad buddhismu a zároveň obsahuje i vtipnou část kočičího života. Mohu doporučit na dlouhé zimní večery :)

25.10.2018

Já, SimonJá, SimonB. Albertalli

Knihu jsem přečetla během jednoho dopoledne, snad ještě nikdy mě žádná takhle nepohltila. Osobně mám hrozně ráda příběhy gayů a jak koukám na popularitu téhle knihy, tak je fajn, že už je většina světa bere normálně. Prostě a jednoduše, příběh byl úžasný a plný napětí, v určitých úsecích jsem si musela přinést brambůrky (oreo mi bohužel došlo během prvních kapitol), abych si neokousala všechny nehty. A Simon byl prostě k sežrání, hnedka bych do něj šla, no bohužel nejsem kluk :D Jen jsem čekala, že i Lea bude mít nějakou tu love story, když už to nevyšlo s Nickem, ale jak tak tady čtu, tak se můžu těšit na další díl, který by měl být o ní. Takže na závěr...byla to fakt super knížka a všem vřele doporučuji ❤️

09.09.2018

Devadesátkrát jinakDevadesátkrát jinakE. Walters

Knížku jsem si vyhrabala v knihovně původně jenom kvůli obálce, která mě zaujala a můžu říct, že jsem jí četla jedním dechem. Hodně se mi líbí to propojení s instagramem apod. Postavy byly sympatické, trhlé a občas měly den na tři věci, jak všichni dobře víme z vlastní zkušenosti. Ani mi moc nevadilo, že tam není žádná romantická zápletka a knížka mi dala celkem dobrou inspiraci na tohle léto. Čte se fakt dobře a doporučuju.

02.08.2018