Tešo Tešo komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Hovorí sa, že táto knižka sa má čítať pomaly a postupne, každý deň pár stránok. No aj tak som sa rozhodol ju prečítať naraz. A nebanoval som. Krástny príbeh, ktorý vám pri posledných vetách vyrazí dych a dlho budete rozmýšlať o životných hodnotách .

28.08.2013 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Kniha ktorá ma vtiahla a asi do str. 200 proste úžastná, no ku koncu sa mi dej zdal stereotypný. Pútavo napísané no nie až tak strašidelné.

27.08.2013 5 z 5

Vrah v dešti / Killer in the Rain Vrah v dešti / Killer in the Rain Raymond Chandler

Čítal som anglicko-českú verziu asi zjednodušenú pre čitateľa. Dej nebol ničím zvláštny ani zaujímavý a bol častokrát predvídatelný. Krátka detektivka na jeden, max. dva dni :)

27.08.2013 3 z 5

90 minút v nebi 90 minút v nebi Don Piper

Na túto knihu som sa tešil. No teraz po prečítaní môžem povedať, že hl. plus knihy je príbeh podla skutočnej udalosti. O pravdivosti príbehu nepochybujem, no pochybujem o schopnosti autora ako spisovateľa. Prvých 60 strán bolo veľmi dobrých, kniha mala spád a bola veľmi čtivá. No ako som čítal ďalej tak som sa v podstate dozvedal stále tie iste informácie a vyskytovalo sa tu veľmi málo svetlých častí. Možno kvôli môjmu veku si až tak neviem živo predstaviť večnosť alebo si ju ešte nechcem pripustiť. Možno je to skôr čítanie pre starších ľudí, ľudí na smrteľnej posteli či vážne zdravotne postihnutých.

13.02.2013 2 z 5