Tesla Tesla komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Přečteno během dvou večerů, napínavé, vcelku chytlavé, ale jak už to bývá krátké :-) Ani jsem nemusela číst předchozí titul Kanibal z Nine Elms, v podstatě zde byl shrnut děj (škoda). Ráda si počkám na další dobrodrůžo s Kate a Tristanem :-)

25.05.2021 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Na další díl jsem se moc těšila, co mě moc nebavilo byl William a babička. Skoro vše se točilo kolem nich. Nicméně pokud tohle pominu, lehká četba na jedno odpoledne.

17.05.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Prvně přečtená kniha od paní Mornštajnové. Děj byl pro mě zajímavý a chytlavý, kniha překvapila. Asi se podívám na další vydané tituly.

13.05.2021 4 z 5

Pramen moci Pramen moci Nora Roberts

Natěšená na poslední díl, mělo to všechno, ale ten konec. Ach jo moc rychlé, zase. :-\

18.01.2021 3 z 5

Když vzlétne děs a nevíra Když vzlétne děs a nevíra Viktorín Šulc

Poprvé nedočtená kniha, velmi silné příběhy vrahů a jejich obětí. Klobouk dolů.

31.10.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Krásný příběh na jedno odpoledne :)
Sice příběh je všeobecně známý, tak tahle kniha neurazí.

20.10.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Luxusní, zase jsem se bála :-D

19.10.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Začátek naprostá bomba. Mona hlavní hrdinka musí zachránit Rudou galerii, které slíbila matce, že udělá cokoliv. Uf, tak jak popsat knihu kde se vše mísí kolem tvrdého sexu, tajemným Malcolmem a fantazií ( je vůbec skutečná?). Shrnuto, dobře čtivá erotická kniha, která zaujme. Bohužel co je mi proti srsti, když je skvělý děj, ale konec ve stylu šup šup ať je po knize.

12.10.2020 3 z 5

Bratrstvo tajných hrobů Bratrstvo tajných hrobů Viktorín Šulc

Děsivá realita, doporučuji..

09.10.2020 5 z 5

Poselství krve Poselství krve Nora Roberts

První díl byl úžasný, takže četba druhého dílu byla jasná volba.Naprosto super, hlavní hrdinku Fallon jsem si moc oblíbila. Jen co mi mrzí, zase otevřený konec :) ale což. Těším se na další sérii, tímto doporučuji kdo má rád u Nory Roberts fantasy, lásku a napětí.

09.10.2020 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Nora Roberts

Znám Roberts pouze po stránce romantické, fantasy byla moji prvotinou a nelituji. Možná někomu přijde né moc čtivá, u mě to bylo naopak. Rychle jsem se začetla a vcítila jsem se do hlavních postav. Přečteno jedním dechem a již se těším na čtení dalšího pokračování.

23.07.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Neočekávaný příběh s famózním koncem. Přečteno s lehkostí a šarmem, myslím že se zde najde spoustu lidí. Některé postavy byly naprosto šílené, nicméně policisté si dokázali poradit. Děkuji za neskonalou jízdu :) takže Doporučuji!

23.07.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Bez komentáře.
(přečteno jedním dechem, ten smutek a bolest nechce nikdo zažít. Je šílené, že se tohle za války dělo :( Avšak dala bych to přečíst všem jaká zvěrstva byla páchána na Židech.)

05.06.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

I přes prapodivný název jsem přečetla jedním dechem. Vtipná a sexy kniha, pobavila. Na víkend (ani ne :-) ) skvělé čtení. Doporučuji

05.06.2020 5 z 5