tesi04 tesi04 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Erika zase super. Pro mě zajímavé spojení Anglie a Slovenska. Včetně postav. Napínavé až do konce. Bohužel pro mě malinké zklamání až úplně na závěr knihy. Ale to nechám na posouzení každého. Už se těším na pokračování.

26.02.2023 5 z 5

Škola detektivů Škola detektivů Michal Fieber (p)

Rozhodně zajímavá detektivka, se zajímavým zapojením studentů do vyšetřování. Závěr dle mého názoru trošku odfláknutý, ale jinak spokojenost.

28.03.2022 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kate je nová a neokoukaná. Ale to spojení s amatérským vyšetřováním mi nějak nesedí. Chápu snahu o nové prostředí, ale nějak to skřípe. Jinak dobrý.

13.02.2020 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Co napsat? Snad jen, že se stydím, že jsem si tuto knihu přečetl až teď. Naprosto úžasná kniha by měla být povinnou četbou. Některé myšlenky jsou nadčasové.

19.08.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Jo tak takhle si představuji detektivku! Vřele doporučuji. Nejlépe začít od Dívky v ledu a pak už to jde samo ... Těším se na další Eriku Fosterovou.

03.03.2018 5 z 5

Bláznova smrt Bláznova smrt Václav Erben

I po letech jsem si knihu užil. Exner je prostě jednička.

06.11.2017 5 z 5

Údolí strachu Údolí strachu Arthur Conan Doyle

opravdu trochu jiný Sherlock.

11.10.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dávám plný počet. Tak tohle mi opravdu dostalo. Akce, reálie z Londýna, slovenky, sex a napětí až do konce. Vřele doporučuji. Čte se to jedním dechem.

20.08.2017 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Opět nezklamala ...

02.04.2017 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Dobrá kniha. Na můj vkus dost zamotané rodinné vztahy. Ale výborné čtení. Snad jen trochu moc postav.

26.02.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Severská klasika.

30.10.2016 4 z 5

Vládci loutek Vládci loutek Robert A. Heinlein

Skvělá kniha. Jen prostě nechápu, jak to mohl napsat v roce 1951. Super scifi.

05.03.2016 5 z 5

Pekelný ostrov Pekelný ostrov Matthew Reilly

No nevím, Reilly mi uchvátil Polární stanicí To prostě byla akce. Tohle je ale asi už moc. Krátičké a prostě fakt přehnané. A můj hrdina Strašák mi zde nějak nesedí.

13.02.2016 2 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

opravdu se mi to prostě líbilo. Napínavé,

28.01.2016 5 z 5

Čtvrtý protokol Čtvrtý protokol Frederick Forsyth

Klasika, skoro celá kniha o přípravách a sestavování bomby. Závěr neskutečná akce.

09.01.2016 4 z 5