terkanej terkanej komentáře u knih

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Musím se přiznat, jako první jsem také viděla film. Ten mě ale nějak nenadchl, a proto jsem toho ani od knihy moc nečekala. Po pár prvních stránkách jsem knihu na dlouhou dobu odložila, protože mě vůbec nezaujala a děj se vlekl. Po nějaké době jsem tuto knihu ale z nudy opět otevřela a přimutila se do ní začíst. První polovina mě opravdu nebavila, v druhé ale nastal obrat, a konec jsem neprosto zhltala. Nicméně spousta postav mi přišla strašně nesympatických. Proto si nejsem jistá, jestli se rozhodnu pustit i do druhého dílu.
Této knize dávám 3 hvězdičky.

11.07.2017 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Úžasná kniha, velmi čtivá a také velmi realistická. Popisuje událost z pohledu čtyř různých lidí, kteří mají jedno společné. Chtějí se dostat do bezpečí.
Kapitoly jsou velmi krátké, což určitě není na škodu, protože děj vás nepřestane bavit. Tuto knihu rozhodně doporučuji, je to jedna z nejlepších knih co jsem četla.

15.01.2017 5 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Tato kniha je opravdu úžasná. Dvě sestry, které si byly opravdu velmi blízko, teď se ale navzájem jen vyhýbají a obviňují, že ta druhá se má lépe. Myslím, že by stačil jeden rozhovor a obětí, jenže dojde k tomu......?
Konec mě opravdu dostal a chvíli jsem se ho pokoušela popírat. Poté jsem si knihu, tedy převážně přímé řeči přečetla znovu. Takové malé náznaky tam byly, člověk si jich ale nevšimne anebo si vše vyloží jinak. Určitě se k této knize ještě někdy vrátím.

15.01.2017 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Pěkné zakončení celé série. Konec jsem sice čekala trochu jiný, taky by nebylo na škodu trochu víc akce, celou sérii ale hodnotím pozitivně.

02.05.2015 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Jedna s nejlepších knih co jsem četla. Myslím, že je stejne povedená jako 1 díl. Hrozne se těším až vyjde Bohyně.

Dávám 5 hvězdiček.

02.04.2015 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Knihu jsem četla jako povinnou četbu. Celkem se mi líbila, také díky prostředí. Hrozne me zajímalo, jak to dopadne. Akorát se mi nelíbily obrázky :) ( měla jsem vydání z roku 1997)

26.03.2015 4 z 5