Terka18 Online Terka18 komentáře u knih

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Jak jen to popsat. Jedním slovem nářez. A nejhorší je, že se to děje i v našem světě a ne jen v tom knižním. Brutální vraždy a pohnutky pachatele byly děsivé a až jsem měla i husí kůži. Na konci jsem pomalu nedýchala jak jsem čekala a vlastně pak zírala, kdo za tím je. Kurátora jsem ke konci odhalila. Ale toho hlavního padoucha tedy ani omylem. Bravurní thriller za mě. Zatím nejlepší ze série

23.03.2024 5 z 5

Královské vyjednávání / Miliardářovo prozření Královské vyjednávání / Miliardářovo prozření Kelly Hunter

Kniha mi byla půjčena, tak jsem ji tedy zkusila. 1 příběh dobrý. Hodně osekaný, protože je napsán na 160 stránkách. 2 příběh mě nebavil. Takže půl napůl.

17.03.2024 3 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Čtivé, napínavé a řekla bych bez chyby. Pro mě lepší než první díl. Kniha rychle plynula a ani jsem nevěděla jak jsem se dostala za polovinu. Bylo to super. A rozuzlení? Až jsem měla trosku husí kůži z toho, co byl pachatel schopen udělat.

12.03.2024 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dost zajímavá detektivka potažmo thriller. Ovšem musím říct, že mi tam něco chybělo, něco čím by mě autor dokázal úplně polapit a z příběhu nepustit. Ale i tak byl příběh skvěle napsaný a rozuzleni pro mě osobně nečekané. Hlavní hrdina Poe ma něco do sebe. Tvrdohlavý a neústupný vyšetřovatel a Tilly se mi líbila tím jak byla klasická počítačová myšky. Uvidím co přinese druhý díl

09.03.2024 4 z 5

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

Vážně zajímavý nápad na příběh a podle mě velice dobře napsaný. Téma je ve skutečnosti velice hluboké a žádné povrchnosti v knize nenajdete, tedy podle mě. Příběh se mi moc líbil a chytil mě za srdce a je to jeden z těch, které si budu pamatovat ještě dlouho. Neotřelé téma a jsem ráda, za takové zakončení, které se mi dostalo. Brala bych i další díl ohledně Alexova bratra a jak on se s tím vším srovnal.

03.03.2024 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Příjemná romantická komedie. Penelope byla občas na ránu, ale musela jsem se i tak smát. A samozřejmě pan Dokonalý je plné vybavený jak materiálně tak fyzicky. Příjemná romantická oddechovka

28.02.2024 5 z 5

Skryté bouře Skryté bouře Tami Fischer

Moc hezký příběh. Pro mě měla kniha všechno, možná bych čekala více romantiky a erotiky, ale nemůžu říct, že by mi to nějak moc chybělo. Čtení jsem si užívala a Creeda si zamilovala

25.02.2024 5 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Zdlouhavé, překombinované a vlastně strašně podobné sérii After. Za mě velké zklamání a hlavní postavy mi občas tak lezly na nervy až mi to bralo chuť číst.

18.02.2024 1 z 5

Až o mě zabojuješ Až o mě zabojuješ Bianca Iosivoni

Tak třetí díl pro mě byl úžasný. Příběh mě bavil hned od začátku. Žádné zbytečně vysvětlování šlo se na to hned od začátku velmi dobře a příběh se mi četl svižně a musela jsem se i usmívat při nějakých momentech.

17.02.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Super příběh, který se četl sám. Napětí gradovalo a tušila jsem asi 50 stránek před koncem jak to je. Přece jen když jste vážně pozorní čtenáři tak kniha napoví. Kett byl super a jeho nebojácnost a myšlenkové pochody jsou super. Potíž je v tom, že žijeme v takové době ve které by se tento příběh mohl stát bohužel pravdivý.

12.02.2024 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Další dobrý díl, který se rychle četl. Hlavní hrdina se stává takovým superhrdinou, který všechno přežije, ale je to za mě v pohodě.

11.02.2024 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Za mě moc hezký a příjemný příběh. Mohl být trošku napsaný poutavěji, ale nějak moc mi to nevadilo. Příběh jsem si užívala. Lehčí zápletka spojena s minulostí a nakonec happy end. což bylo super. Pokud nehledáte nic náročného, ale chcete si hezky počíst, tak po knize sáhněte.

07.02.2024 5 z 5

Až ti budu nablízku Až ti budu nablízku Bianca Iosivoni

Upřímně do poloviny knihy jsem myslela, že se ani neprokoušu. Moc zdlouhavé a zbytečně natahované. Ale od druhé poloviny se mi knížka zalíbila a četla se dost dobře. Prostředí streamů a her je zase něco jiného a neobvyklého v knihách, tedy alespoň pro mě. Konec příběhu byl hezký a lehce dojemný. Bohužel jsem po prvním díle čekala trošku víc

03.02.2024 3 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Za mě rozhodně lepší než první díl. Bavila jsem se a hlavní hrdinové byli úžasní. Mělo to větší spád a příběh se mi četl lehčeji a rychleji. Dobrá myšlenka příběhu s únikovým místem, kde mohli postavy utéct od svých starostí. Jsem ráda, že příběh dopadl tak skvěle. Konec byl moc hezký.

27.01.2024 5 z 5

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

Příběh se mi líbil. Není to nic náročného, ale to mi vůbec nevadilo. Příběh hezky plynul a měla jsem možnost snít a užívat si chvíle s hlavními hrdiny. Ano samozřejmě se dá předvídat jak příběh dopadne. Ale to mi příjemný pocit ze čtení nevzalo.

22.01.2024 5 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Bohužel mě kniha nenadchla a nedokázala jsem se pořádně začíst. Moc zdlouhavé tentokrát.

14.01.2024 2 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Moc hezký příběh, trošku větší zvrat, který nakonec dopadl tak jak jsem chtěla a předpokládala. Moc hezky se mi kniha četla, zasnila jsem se, usmívala, toužila a snila. Protože Dalton byl skvěly chlap, i když lehce natvrdlý v určitých směrech, ale to k tomu patřilo a líbilo se mi to.

12.01.2024 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příjemný příběh, který má pár zvratů, ale nijak komlikovaných a hroznech. Knížka se hezky četla a příběh pohladí po duši. Caleb byl skvělý chlap a alespoň jednou bych chtěla taky zažít to mravence i po těle a chtíč pouze z přítomnosti toho pravého tak jako Morgan

07.01.2024 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Příběh plný lásky a hledání sebe sama. Já tyto příběhy proste miluju a každý mi dá kousek sebe do mého života. Užívám si každou stránku. Směju se, brečím a jsem šťastná. Ava byla silná a obětavá a Hunter ten byl tvrdohlavý a milující. Za mě úžasná kniha.

01.01.2024 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Moc příjemná “chuťovka když to tak řeknu. Ano dost věci jsme už věděli z předchozího dílu, ale mě osobně to vůbec nevadilo. Bylo to hezké početní na jeden den. Liam byl super a potkat v normálním životě alespoň někoho takového by byl zázrak. Nejde ani o peníze ale o to jak se choval. Pro mě pěkný příběh.

30.12.2023 5 z 5