Terka18 Terka18 komentáře u knih

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Příběh nebyl špatný, ale něco mi na něm nesedělo. Od začátku jsem si říkala, že tak to být nemůže, že je tam něco skryté. A vlastně to tak bylo. Ale bylo to dost překombinované. A ten konec mě vlastně ani nepřekvapil, spíš jsem to čekala. Kniha se četla dobře, ale vracet se k ní nebudu.

30.04.2023 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Zničená... přesně tak se cítím po přečtení knihy. Citově zničená a nakopnutá zároveň. Byl to moc hezký i když smutný příběh. Ale plný síly a odhodlání a to se mi na tom líbilo nejvíc. Nezkrotná a neočekávaná láska, která dokáže přijít, když to nejméně čekáš. A ten konec, jsem moc ráda, že byl takový.

25.04.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Vetřelec byl neuvěřitelný příběh od začátku po konec. Parádně napsaný, skvěle popsané kriminální situace. Příběh jsem si užívala, ale ten konec? To jako vážně, neříkám že musí všechno skončit happy endem, ale tohle bylo moc silné, že mi až slzy tekly a oči jsem měla vytřeštěné a říkala jsem si, že to tak dopadnout přece nemůže, že to určitě ještě bude nějak jinak... Neuvěřitelné a bravurně napsané.

22.04.2023 5 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Hezký romantický příběh, ovšem i s bolestí, která se musela překonat s strávit. Příběh mi přišel vyloženě ze života. A občas mi připomínal i ten můj. Knihu jsem si užila, slza ukápla a jsem rada za ten krásný konec.

18.04.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Autorka a její knihy si získaly mé srdce. Zamilovala jsem se jak do Jacka tak do Aleka. Kniha byla skvělá, v příběhu byl velký zvrat a já jsem ráda, že nakonec dopadl tak jak dopadl. U knihy jsem se zasmála až mi tekly slzy, protože popisy určitých scén stály za to. Jsem s knihou naprosto spokojená!!!!

15.04.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Dokonalý romantický příběh ze sportovního prostředí. Smála jsem se hned kolem 50 strany a vlastně se do knihy hned zamilovala. Hlavní postavy byly super a příběh je tak krásně a lehce napsaný, že se čte úplně sám.

12.04.2023 5 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

Bohužel kniha mi vůbec nesedla

10.04.2023 1 z 5

Někdo zůstává Někdo zůstává Laura Kneidl

Krásný příběh, který pohladí po zamilované duši. Autorka umí krásné psát. Příběh jsem si užívala od prvních stráněk. Luciena jsem si hned zamilovala, Jeho sílu a vytrvalost, i když samozřejmě udělal pár kopanců, ale i přes to si získal mé srdce. Přečteno za dva dny a dokonce mě i mrzí, že jsem knihu zhltla tak rychle, protože jaký příběh si vzít teď?

07.04.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Příjemný oddechový příběh, nechybí láska, přátelství, humor. Vše co je potřeba od dobře knihy se šťastným koncem. I kdyz jsem ke konci měla lehké obavy, že to nedopadlo tak jak bych si přála. Ale na konci jsem se usmívala. Kéž by i v normálním světě dokázali muži projevit bez obav své city, tak jako zde Noah.

03.04.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Toto opravdu nešlo, nechala jsem se zlákat obálku, anotací a nálepkou thriller. Ale zklamání od začátku. Natahované, mnoho postav, nesedl mi styl a celkově jsem zklamaná. Dobrý nápad, ale špatně podanný.

28.03.2023 1 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Povedený závěr série. Příběh Zoey a Dylana se mi moc líbil. Oba jsem si oblíbila a Dylana jsem si zamilovala, protože to ani jinak nešlo. Potetovaný fešák si získal mé srdce a jen jsem jemu i Zoey fandila, aby překonaly své strachy a dopadlo to nakonec všechno tak jak mělo.

26.03.2023 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Příběh June a Masona byl skvělý. Trošku jiné téma a bolesti a lásky než v prvním díle. Jsem ráda, že se postavy z prvního dílu objevovaly i tu. Trošku více jsem se nasmála a užíval si jak se June nebála pustit do kohokoli. Nebojácná navenek, ale s velkým a laskavým srdcem uvnitř. Připomínala mi mě samotnou.

24.03.2023 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Moc hezký romantický příběh, který se mi líbil. Je jasné jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo, pokud chcete romantický a hezký příběh s troškou vtipu tak se vám bude líbit tak jako mně.

19.03.2023 5 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Lepší než první díl, i když jsem se toho bála, ale kniha mě bavila a rychle utíkala. Příběh měl spád, byl vtipný a zajímavý. Připadalo mi, že byl napsán poutavěji a s lepším prožitkem.

15.03.2023 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Nebylo to špatné, dobrý nápad a hlavní postavy byly super. Troška toho ironického humor, ale něco tomu chybělo. Dobré rozzuzlení celého případu, i když jsem to tušila už asi od poloviny nebo i dříve.

12.03.2023 3 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Naprosto úžasné a dokonalé od samého začátku. Tak skvělý a poutavý příběh jsem ani nečekala. Vzal si kousek mého srdce a už jej nevrátil. Příběh mě vtáhl od samého začátku a jediné co je nefer je že jsem ho přečetla tak rychle.

10.03.2023 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Čekala jsem více. Příběh se četl dobře a lehce, nic překombinovaného, i když byl napsán trochu jiným jazykem. Ale prostě mi v příběhu chybělo to co vás chytne a nepustí, to kouzlo, to wow. Jsem lehce zklamaná.

04.03.2023 3 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělý záběr série. Bavila jsem se,zasnila jsem se. Úžasné.

27.02.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Tohle bylo úžasné počtení. Ani nevíte jak a jste v polovině knihy. Příběh s bolestí z minulosti, která se přenáší do přítomnosti a budoucnosti. Nakonec síla a láska zvítězí nade vším. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala a hlavně Aidana. Krásný příběh, který mě zahřál u srdce.

25.02.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento díl série byl hodně oddechový a nejslabší. Nebylo to špatně počtení,ale chyběla tomu šťáva a nějaká větší akce a romantika.

21.02.2023 4 z 5