Terka18 Terka18 komentáře u knih

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Bohužel mě kniha nenadchla a nedokázala jsem se pořádně začíst. Moc zdlouhavé tentokrát.

14.01.2024 2 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Moc hezký příběh, trošku větší zvrat, který nakonec dopadl tak jak jsem chtěla a předpokládala. Moc hezky se mi kniha četla, zasnila jsem se, usmívala, toužila a snila. Protože Dalton byl skvěly chlap, i když lehce natvrdlý v určitých směrech, ale to k tomu patřilo a líbilo se mi to.

12.01.2024 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příjemný příběh, který má pár zvratů, ale nijak komlikovaných a hroznech. Knížka se hezky četla a příběh pohladí po duši. Caleb byl skvělý chlap a alespoň jednou bych chtěla taky zažít to mravence i po těle a chtíč pouze z přítomnosti toho pravého tak jako Morgan

07.01.2024 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Příběh plný lásky a hledání sebe sama. Já tyto příběhy proste miluju a každý mi dá kousek sebe do mého života. Užívám si každou stránku. Směju se, brečím a jsem šťastná. Ava byla silná a obětavá a Hunter ten byl tvrdohlavý a milující. Za mě úžasná kniha.

01.01.2024 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Moc příjemná “chuťovka když to tak řeknu. Ano dost věci jsme už věděli z předchozího dílu, ale mě osobně to vůbec nevadilo. Bylo to hezké početní na jeden den. Liam byl super a potkat v normálním životě alespoň někoho takového by byl zázrak. Nejde ani o peníze ale o to jak se choval. Pro mě pěkný příběh.

30.12.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Další nádherný příběh. Nevím jak to autorka stále dělá, že pro mě osobně píše pořád dobře i když by někdo řekl, že je to pořád dokola, mně to nevadí a užívám si to plnými doušky. Bože jak já u příběhu brečela a prožívala to všechno naplno. Měla jsem tolik slz v očích, že jsem neviděla na písmenka a u toho se usmívala. Dokonalé.

28.12.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

To bylo opět dokonalé. Jaxson byl přesně můj typ muže a užívala jsem si jak k sobě s Grace nacházeli cestu. Usmívala jsem se, moje srdce bylo s nimi v knize a zběsile pádilo. A jak do sebe Jaxson a Richard rýpali.. To bylo super. Užívala jsem si každou stránku.

26.12.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Krásný příběh. Ve kterém je lásky habaděj. Příběh rychle plyne a zhltla jsem ho za půl dne. Krásné snění.

24.12.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Nečekejte nic “jednoduchého nebo že vám kniha dá něco přímo. Příběh vám dá moc, ale je to skryté v hloubce příběhu. Je to typicky Sparks se vším všudy. Příběh mě nakonec tak chytil, že jsem brečela, až jsem neviděla na písmenka na stránce. Příběh měl všechno. Lásku, obětování a především hloubku, kterou nemusí pochopit každý a ne každého se dotkne, ale mě se dotkla.

22.12.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Podle anotace jsem čekala něco jiného. Ne psychickou a sexuální šikanu hned od prvních stránek. Tohle opravdu není pro slabé čtenářky. Bohužel se to děje i jinde než jen na stránkách knihy. Příběh se mi nelíbil a měla jsem husí kůži a to mívám u thrillerů ne u romantiky.

19.12.2023 1 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Příjemná oddechovka. Zajímavý příběh,který má pár zvratů, ale nakonec všechno dopadne dobře.

19.12.2023 3 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Bohužel styl vyprávění mi vůbec nesedl a příběh pro mě byl moc roztahovaný a když zjistíte, že čtete, ale pomalu nevíte o čem, protože mate čas myslet na jiné věci tak je něco špatně. Příběh mě nedokázal zaujmout, škoda

13.12.2023 1 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Úžasné zakončení série. Já jsem si Rotha i Laylu dost zamilovala. Příběh měl spád a tu správnou dávku romantiky. Jen jedno minus si u mě autorka zasloužila skrze Bambi. To jsem obrečela a autorku proklínala, proč to udělala. Jinak úžasný příběh, který mě chytil za srdce.

10.12.2023 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Za mě dost dobrý nápad příběhu. Jen to chtělo možná podat trošičku jinak, napínavěji. Brala jsem to jako dobrou oddechovku, nic náročného u čeho by mi běhal mráz po zádech a čekala, co se stane. Nejhorší je, že se to klidně může stát i v normálním životě a ne jen v knize, taková situace.

05.12.2023 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Nebylo to nejhorší, ale za mě jsou i lepší příběhy. Příběh Delii a Macona byl odpočinkový a nenáročný. Nenutilo mě nic číst dál a knihu neodkládat. Příběh pomalu plynul, bylo tam pár zvratů, což jsem ocenila.

01.12.2023 4 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Toto opravdu nešlo. Moc postav. Zdlouhavé. Nesedlo mi to bohužel

24.11.2023 1 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Ze začátku, když jsem začala číst jsem měla obavy, protože začátek byl všelijaký. Ale nakonec jsem si knihu neuvěřitelně užila a Daniela si zamilovala. Jen škoda, že takoví muži jsou jen v knížkách. Neuvěřitelně silný příběh. A mnoho zvratu a témata o kterých se pomalu nemluví. Skvělá kniha. A jsem ráda za konec

22.11.2023 5 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Skvělé zakončení celé série. Dozvídáme se všechno o Lise, protože v předchozích dílech ji nebylo moc vidět. Bohužel taky jeden z nejvíce emotivních dílů, protože to co si Lisa prožila, je jako zlý sen. Prožívala jsem to zároveň s ní a přála si, aby to všechno dopadlo dobře. Dost napjatý konec a velkým zvratem. Naštěstí jsem se na konci usmívala.

19.11.2023 5 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Uzasny příběh, který si získal mé srdce. Chytil ho a nepustil. Bolestné příběh, plný lásky, obětování, pochopení, přátelství. Užívala jsem si kapitolu za kapitolou a milovala Gaba. Jen kdyby i v reálném světě byli takový muži a nebáli se projevit své city a bojovali za ženu.

13.11.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Nebylo to špatné, dobře se to četlo a i jsem se bavila určitými scénami. Trosku více erotiky, ale nic hrozného. Čtení mě celkově bavilo a jsem rada za ten super konec i slza mi ukápla. Taková příjemná oddechovka s nádechem vtipu tím jak se hlavní postavy dobíraly.

08.11.2023 4 z 5