TeriLoch TeriLoch komentáře u knih

První krev První krev Angela Marsons

První přečtená knížka v této sérii a já jsem nadšená ! :) Napínavé, brutální a postavy sympatické. Rychle a snadno se četlo, hlavně díky krátkým kapitolám, kdy z “ještě jednu kapitolu bylo ještě asi 10 kapitol :D
Rozhodně budu v této serii pokračovat dál ! :) Doporučuji !

14.04.2024 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Čtivé, napínavé, brutální, dobře se četlo. Tušila jsem kdo je vrah, ale závěr nakonec překvapil. Klidně bych ještě četla dál! :)

30.03.2024 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Napínavé od začátku do konce a brutální, nezklamalo !!! Pro někoho možná přehnané, ale aspoň je co číst a nedá se knížka odložit ! :)

30.03.2024 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Fajn oddechovka, taková americká romantická komedie, neurazí nenadchne, ale jako proložení mezi thrillery docela fajn :)

10.02.2024 4 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Knížky od Mayna si prostě vždy budu chtít přečíst a na druhý díl téhle série jsem se nemohla dočkat! Super! Asi bych řekla, že za mě slabší než první díl, asi toho bylo trochu moc, ale i tak prostě supr. Jessica je mi sympatická a její hlášky tam nemají chybu :) Těším se, až vyjde další díl.

10.02.2024 4 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Dobře a svižně se četlo. Mám ráda, když je určitý okruh lidí a mezi nimi je vrah a postupně se vše odhaluje. Moc napínavé to ale bohužel nebylo, spíš takové klidné proplouvání příběhem a tajemstvími. Konec byl už super, odhalování pravdy a vraha. Až vyjde další díl, ráda si ho přečtu.

07.01.2024 4 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

BOŽÍ ! Čtivé, napínavé a prostě za mě celá série neměla chybu ! A fakt sympatické asi všechny důležité postavy ! :) S jistotou můžu říct, že tuhle sérii si určitě přečtu někdy znovu, a to si moc často po přečtení neříkám! :) Líbilo by se mi ještě pokračování. Rozhodně doporučuji celou sérii Hry o dědictví !!

01.01.2024 5 z 5

Tanec skalpelů Tanec skalpelů Jenny Milewski

I přes nízké hodnocení jsem se na knihu těšila a měla jsem docela velká očekávání, i díky doporučení. Bohužel mi kniha přinesla menší čtenářskou krizi, nečekala jsem, že ji budu číst měsíc ...Jak už tu zmiňuje někdo přede mnou, jde spíše o psychologický thriller, což by mi nevadilo, kdyby kniha (pro mě) nezačala být aspoň trochu napínavá až od strany 200.. Jinak téma zajímavé, šlo by z toho udělat opravdu děsivý napínavý horor, tohle mi ovšem bohužel moc nesedlo. Každopádně ke konci už se aspoň četlo lépe.

22.12.2023 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Čtivé, napínavé, dobře se četlo :) Líbilo se mi prolínání současnosti s minulostí. Občas na mě možná jen trochu zdlouhavé.
Každopádně kdo byla záhadná postava na začátku příběhu jsem úspěšně uhádla! (překvapivě, páč se mi to moc často nestává :D)
Moje třetí přečtená kniha od autorky a určitě ne poslední :) Doporučuji.

06.12.2023 4 z 5

Super, četlo se samo, napínavé, hlavní postava Tana sympatická, i Gavriel. Jen jedna část knížky se na mě trochu táhla, proto o jednu hvězdu méně. Jinak ale super a ještě bych četla dál, protože vlastně stejně nevíme, jak to dopadlo! :)
Od Holly Black jsem četla knížku Nejtemnější část lesa, která byla taky super, takže se určitě vrhnu i na další příběhy autorky a tenhle doporučuji :)

06.12.2023 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Naprosto boží ! Napínavé, čtivé, prostě super ! Joona nikdy nezklame :) Rozhodně doporučuji !

29.10.2023 5 z 5

Papírový palác Papírový palác Miranda Cowley Heller

Kniha se mi dobře a rychle četla, šlo to samo. Příběh velmi zajímavý. Najdete tady všechno - rodinu, přátelství, lásku, tragédii, násilí, smrt...
Knížka mě fakt bavila, v napětí jsem čekala, co dalšího se ještě může stát, ale v druhé polovině na mě byly nějaké části trochu zdlouhavé, proto jsem odebrala jednu hvězdičku. Jinak ale skvěle napsaná knížka a já jen doporučuji ! :)

29.10.2023 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Super čtení! Napínavý příběh, hlavní postavy super sympatické a konec teda parádní, ke konci už jsem knížku nemohla ani odložit, jak to bylo napínavý! :) Těším se na další díl! Doporučuji! :)

07.10.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Svižné, napínavé a vtipné čtení. Díky krátkým kapitolám se četlo samo. Taky se mi líbí způsob, jakým autor píše.
Radši čtu vraždy než korupci, ale i tak mě tahle série baví :) Prostě Mayne mě nikdy nezklame :) Doporučuji.

SPOILER
Nejoblíbenější část knížky? Jessica a Theo!!!! Potěšilo :)

26.09.2023 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Líbil se mi první díl a druhý díl taky nezklamal! Stejně jako u prvního dílu na mě byl začátek zdlouhavější a ne tak moc zajímavý, čím víc jsem se ale blížila ke konci, každá stránka byla napínavější! Ale sakra ten konec?! Těším se na další díl! :)

23.09.2023 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Napínavá knížka, nemohla jsem ji odložit, protože mě fakt zajímalo, jak to nakonec dopadne. Ale trochu se to táhlo, nejvíc akce si totiž autorka nechala na konec, který teda wow! Takže kdyby bylo víc akcí v průběhu celého příběhu, bylo by to lepší, ale konec za to stojí. Doporučuji.

07.09.2023 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Nebyla jsem si jistá, kolik dát hvězdiček, ale jelikož jsem byla fakt napjatá a knížku nemohla ani odložit, dávám plný počet. Zajímavý, svižný a napínavý děj. Doporučuji :)

02.09.2023 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Za mě asi trochu slabší díl, ale i tak si podle mě zaslouží plný počet hvězdiček! Tahle série je prostě skvělá! Čtivé, napínavé... od druhé poloviny se knížka opět nedala odložit :)

26.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Skvělá knížka!! Zajímavý a napínavý příběh, sympatická hlavní postava :) Docela k zamyšlení, člověk se po přečtení třeba podívá na nějaké věci jinak. Určitě stojí za přečtení, doporučuji! :)

23.08.2023 5 z 5

Tání Tání Arne Dahl (p)

Knížka se mi dobře a docela i rychle četla. Příběh i postavy zajímavé, ale byly by pro mě ještě zajímavější, kdybych četla i předchozí díly z této série. Určitě je lepší znát celý příběh postav, dávalo by mi to často asi i větší smysl, takže doporučuji začít od začátku série. Předchozí díly si dokoupím :) A ano, je to možná trochu přeplácané, ale nějak mi to vyloženě nevadilo :)

Nemohla jsem se rozhodnout, zda dát 3 nebo 4 hvězdičky. Nakonec jsem se rozhodla pro 4, protože to prostě není špatná knížka :)

27.07.2023 4 z 5