TerezPodesvova TerezPodesvova komentáře u knih

Delirium Delirium Lauren Oliver

Úžasná kniha....strhující příběh....Lenu a Alexe jsem si zamilovala...a u konce jsem břečela jako želva...

31.07.2013 5 z 5

Lásky jedné rusovlásky Lásky jedné rusovlásky Cathy Cassidy

Tuhle knihu mi doporučila kamarádka. Ona je člověk, který moc nečte,ale když už ji bavila tahle kniha, musela jsem ji zkusit.
Vzala jsem si ji s sebou do nemocnice když jsem šla na operaci. A měla pravdu ta knížka byla naprosto úžasná. Rozhodně doporučuji.

01.03.2013 5 z 5

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Super! ;)) Nejlepší jsou ty kresby na konci knihy. Opravdu propracované. Doporučuji.

01.03.2013

Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci Jaroslav Kirchner

Nejsem sice fanoušek Slavie, ale tato kniha se čte opravdu jedním dechem.
Jo jsem holka, teď si můžete myslet, že vůbec nerozumím hokeji, ale opak je pravdou. Hokej je můj nejoblíbenější sport, bratr ho hraje a já se ho snažím podporovat.
Ale zpátky ke knize, u části, kde Vladimír Růžička vypráví o tragédii u Jaroslavle, jsem se rozbrečela.
Rozhodně stojí za to si tuhle knihu přečíst. ;))

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Moje nejoblíbenější knížka od ní. Na konci jsem brečela jako malé děcko. Četla jsem ji několikrát a pokaždé jsem se rozbrečela i když už jsem věděla jak to dopadne.

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Úžasná kniha.
Remyinu postavu jsem pochopila snad ve všem. I v tom jak si nechtěla Dextera připustit ''k tělu''. Ale postupně podléhala jeho kouzlu, sice byl nemotorný,ale zato velice pozorný a Remy si vážil.
Jejich první setkání mě docela pobavilo. Remy byla zařizovat něco na matčinu svatbu a najednou vedle ní někdo ''přistane''. Já bych reagovala asi úplně stejně jako ona....
Když si tuhle knihu přečtete několikrát,pochopíte, že pravá láska si vás vždy najde, nehledě na to kolikrát se vaše matka vdávala.

01.03.2013 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Tuhle knihu jsem četla a ě jsem hodně jsem si ji oblíbila :)) Ze začátku vás sice nemusí bavit, ořiznám se že ani mě ne :D, ale jak pochopíte o čem ta kniha vlastně je...čte se to samo ;))
Sam v průběhu knihy tak dospěla. Ze začátku mi nebyla skoro vůbec sympatická, ale v průběhu děje mi byla čím dál tím víc sympatičtější.
Jak už je tady jednou napsané, musíte si tu knihu přečíst několikrát,abyste ji pochopili. Kniha je o přátelství, o lásce, o rodině, která stojí za vámi ať se děje co chce, a tohle by si měl uvědomit každý člověk.
Když knihu čtete už poněkolikáté, víte co se stane na konci, ale pokaždé si přejete,abyse to nestalo, teda aspoň já ;))
Všem lidem, kteří tuto knihu ještě nečetli ji vřele doporučuji.

28.02.2013 4 z 5