terezkaaaa terezkaaaa komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ach, kde začít.. včera odpoledne jsem se od knihy už nedokázala "odlepit". Četla jsem jí do večera a prostě nedokázala jsem jí zavřít bez toho, aniž bych věděla jak to dopadne. Lou jsem si zamilovala od první chvíle a Willa totéž. Byli tak geniální, tak sehraní, a tak jsem si přála, aby to dobře dopadlo. Ke konci knihy už jsem měla slepený oči a neviděla ani na písmena, takže to byl nádech utřít oči přečíst řádek a znova nádech otřít oči. Když jsem knihu dočetla, chodila jsem po bytě, jak tělo bez duše, bylo mi úzko. Nikdy se mi nestalo abych knihu tak prožívala, cítila jsem, že je oba znám a kreslila jsem jim budoucnost. Milovala jsem Willův humor a byl to úžasný člověk a já jeho rozhodnutí plně akceptovala. V závěru knihy jsem se smála, ale řvala jak malá. Milovala jsem ten vtip až dokonce. Cítila jsem, jak Will Lou vyznává lásku každým slovem, ač jí to nikdy neřekl přímo.

(Clarková už prakticky slyším, jak se tam dusíš)

Neříkám Ti, abys začala skákat z mrakodrapů nebo plavat s velrybami ani nic podobného ( i když bych si v koutku duše rád myslel, že to zkusíš), ale abys žila odvážně. Překonávej sama sebe. Nespokojuj se s málem.

Změnila jsi mi život mnohem víc, než ho tyhle peníze kdy změní Tobě. Nemysli na mě moc často. Nechci si Tě představovat celou uslzenou a sentimentální. Prostě jen dobře žij.
Prostě žij.
S láskou,
Will

Prostě tu knihu miluji a říkala jsem si co budu číst zítra? Dneska jsem skočila pro další knihu od Jojo " poslední dopis od tvé lásky". Nicméně ať bude kniha jaká chce. " Než jsem tě poznala" se mi zaryla hodně hluboko.

10.06.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha je skvělá, nicméně bylo zde pár komentářů, že kniha je sice hezká, ale že je víc zaujala kniha od Jojo Moyes - Než jsem tě poznala. Říkala jsem si fajn, tak to si teda musím přečíst a porovnat je. Hned druhý den jsem pro ní letěla do knihkupectví. (Je pravdou, že u obou knih mi asistovaly papírové kapesníky). Nicméně včera večer když jsem dočetla "než jsem tě poznala" a mohla konečně srovnat tyto dvě knihy, musím přiznat, že ač tahle kniha byla úžasná, tak " než jsem tě poznala" je něco neuvěřitelného a doporučuji přečíst !!!

Ale stejně si tuhle knihu ráda někdy přečtu a koupě nelituji.

10.06.2014 5 z 5