terezka8354 terezka8354 komentáře u knih

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

MILUJU! prostě nejlepší knížka.. pořád jsem se smála až mi je teď líto že už je konec..
Děkuju za Váš humor v těžkých časech mi to pomohlo

16.03.2023 5 z 5

Tulení Tulení Catana Chetwynd

Doporučuju ️️

01.05.2021 5 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Na začátek chci říct že MILUJU tuhle knížku a nečekala jsem že bych se u ní tolik nasmála. Doporučuju všem.❤️

19.11.2020 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tahle knížka byla naprosto krásná ❤️
Nevím proč někdo píše ze to nebylo nereálné mě to přišlo až moc reálné. Jak na začátku jsem brečela tak hlavně ke konci jsem promočila moc kapesníčku. Příběh byl nádherný a neskutečně zamilovaný. Konec prěsto že byl smutný, ale zároveň takový jaký bych těm dvou přála. Dekuju za tak krásné čtení a pocity který ve mě zůstanou ještě dlouho ❤️❤️❤️❤️❤️

16.09.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Můžu doporučit, velmi čtivé i zajímavé. ❤️

01.09.2020 4 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Kniha mě na začátku zaujala svojí obálkou, ale nečekala jsem že samotný děj bude taková BOMBA!
Kniha je neskutečně čtivá a napínavá. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou knížku. DOPORUČUJU

03.02.2020 5 z 5

Doporučuju všem kdo o něho přišel a hledá sebe samou. Tato kniha velmi silná. Neváhejte

09.02.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Doporučuju, velmi čtivá

30.01.2019 5 z 5

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Upřímně tahle knížka byla jako za trest. Pořád čtete o basketbalu. Děj mezi Mattem a Tabby je z celé knížky 30%. Omlouvám se všem kteří tuhle knížku milují, ale pro mě to bylo velké zklamání. Proto dávám jen dvě hvězdičky..

20.01.2019 2 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman