terezaeaby terezaeaby komentáře u knih

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Silný příběh o ztraceném dětství , je to strašně emotivní kniha

05.10.2014 5 z 5

Roztrhnout závoj bezmoci Roztrhnout závoj bezmoci Moaali Behjat

Nakonec všechno dopadne stejně , ženy tam nemají žádnou moc i zvíře tam má vyšší cenu než ženy

05.10.2014 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Mám jenom jedno slovo k těm kteří ubližují dětem HAJZLOVÉ

27.05.2014

Milionová holka Milionová holka Stanislav Rudolf

Moje první kniha co jsem četla a pořád se mi líbí

02.05.2014 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Byla to moje první kniha od autorky a naprosto mě dostala , od té doby je moje nejoblíbenější

21.04.2014 5 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Hrdinka mi s tou nedůvěrou a žárlivostí šla na nervy

15.03.2014 3 z 5

Po přečtení této knihy jsem si řekla už nikdy nebudu číst takové knihy , nejvíc mnou otřáslo jak zabíjely novorozeňátka , miminka , batole , děti , jak jim uřízly srdíčko a snědly je , já jsem nemohla číst dál , plakala jsem a proklínala je za ta zvěrstva a nečetla jsem ji do konce nemohla jsem je to moc drsné a smutné , proto dávám 3 hvězdičky

12.03.2014 3 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Moje první a nejoblíbenější kniha od této autorky , od té doby čtu všechny její knihy a vždy mě pobaví

20.02.2014 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Tuto knihu jsem četla ze zvědavosti. Byla jsem zvědavá o čem píše . Lidě vědí co je to pedofilie , víme taky co je to sexuální zneužívání a ano víme taky že to dělají i příbuzný a rodina , čteme to v novinách slyšíme to v televizi a vždy si řekneme to jsou hajzlové ale nikdy v TV ani v novinách tam nepopisujou co s oběti dělají jak je zneužívají ne tak podrobně . Četla jsem i jiné knihy o sexuálním zneužívání děti ale žádný z nich mě tak nevyděsil , tenhle příběh je otřesný , je to pravda , je to skutečnost, zvedal se mi žaludek z toho jak popisovala co všechno s tátou dělala a co dělal s jinýma . Tuto knihu doporučuji všem , člověk musí vědět co se děje ve světě a nezavřít nad tím oči.

27.12.2013 5 z 5