tereza9522 tereza9522 komentáře u knih

Knihomolové Knihomolové Emily Henry

Ja nevim, prvnich cca 80% vazne super. Dobre se to cetlo a moc me to bavilo. Ten konec proste ne. Nuda, tahlo se mi to az jsem se snizila k tomu ze jsem preskakovala odstavce i cele stranky. Proto jen 3*

11.04.2024 3 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Kdyby tohle byla moje první kniha od autorky tak už další nečtu. To by byla ale chyba.
Autorka píše skvěle a četla jsem už několik jejích knih ale tahle se prostě nějak nevydařila. Postavy takové nemastné neslané. Neustálé přezdívky mě doháněli k šílenství. Za mě byla fajn postava akorát CJ.
Jinak romantika prostě nula. Nakonec jsem to tedy dočetla ale ...

25.01.2024 3 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Tohle byla jízda.
Kdybych měla knihu popsat jedním slovem bylo by to - intenzivní.
Autorku mám velice ráda, píše úžasně čtivé knihy bez zbytečných výplní a nudných částí, občas bych ocenila trochu více popisu míst.
Hlavní hrdinka Sera byla skvělá, silná, odvážná, drzá, vtipná. Žádná ufnukaná sebelitující holka co jí každou chvíli musí někdo zachranovat.
První polovina se četla skvělě ale akce a tak moc nebylo, za to od druhé poloviny jsem se snad nestačila nadechnout. Poslední stránky jsem jsem měla husinu a prostě to bylo opravdu úžasné.
Jasně spousta věcí se dala předvídat, ale to mi nevadilo a na ději ani knize to nijak neubralo. Neskutečně se těším na další díl.

10.07.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Moje druhá kniha od autorky.
myslím že krom toho že část kde si píší online by mohla být kratší nemám nic co by mi nesedlo nebo vadilo.
Přečtenou za den :)
Víc takových knih

24.06.2023 4 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Naprosto úžasná kniha.
postavy a svět velice zajímavý. Romantická linka se mi moc líbila.
Je to čtivé, vtipné, veselé i smutné,chemie funguje.
Jako mnoho budu souhlasit že je to hodně alá S.J.Maas ale nevadilo mi to. Opravdu to fungovalo a bylo to skvělé.
Rozhodně doporučuji přečíst a těším se na další díl.

23.06.2023 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Veliké plus autorce - kniha je opravdu čtivá, píše skvělě a nenašla jsem část kde bych se nějak nudila nebo mě to vyloženě nebavilo.

Váhala jsem mezi 3 a 4 hvezdama, nakonec jsem dala jen tři.
Už první kniha mi moc nesedla. Druhou jsem číst neplánovala, když jsem zjistila že jsou jiné postavy řekla jsem si že to zkusím.
Rozhodně chemie mezi postavami byla uvěřitelnější a celkově mi to sedlo lépe než první díl. Každopádně pro mě asi až moc "přitažení za vlasy" a nereálné (možná jsem prostě jen neměla chut na tenhle styl)
Další díl už číct neplánuji

23.06.2023 3 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

zajímavě napsaná kniha, dobře se četla. jen mi nevyhovuje že se střídají části o vyšetřovatelích a části o vrahovi

27.07.2015 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Nepopsatelné, zvláštní, dokonalé ilustrace. nepochopitelné nutné číst

08.05.2015 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha která se dotýká tématu přelidnění kteří víc než mnoho lidí strká do škatulky. ač jsou názory netradiční nejsou zas až tak uplně špatné a Braun nečekaně překvapil i když děj je základem podobný jako u předchozích knih :)

25.03.2015 5 z 5