TereVy TereVy komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Super oddechovka

19.09.2020 5 z 5

Arabská princezna Arabská princezna Tanya Valko

Cetla se sice dobre, stejne jako vsechny predchozi, ale obsah mi prisel jiz trosku slabsi, jakoby autorka uz nevedela o cem ma psat

19.09.2020 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Oddychovka

19.07.2020 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super čtivé, mám jeho knihy ráda

18.06.2020 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Super příběh, je to trochu něco jiného, nevěděla jsem, co od knížky čekat a ani při čtení, kam bude příběh dál směrovat ... sice tak do 90 stránky celkem o ničem, ale pak se to skvěle rozjede, že to přečtete do konce jedním dechem

29.03.2020 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Dost psychologicke, konec celkem necekany

13.03.2020 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Ackoliv se mi kniha necetla spatne, ostatne jako vsechny knihy od teto autorky se ctou velice dobre, ze vsech tri me bavila asi nejmene. Bylo to na ms moc velke a moc neuveritelne psycho.

07.03.2020 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Neni to uplne muj styl knizek, co bych vyhledavala, ale i tak se mi to libilo. Pro me trosku scifi, ale ikdyz z jineho soudku, cetla jsem to jednim dechem. Hodne mi vyhovovaly kratke kapitoly

05.03.2020 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Kniha se cetla skvele, do posledni chvile jsem nemela tuseni, kdo je vrah ... nicmene ten konec a tim padem i to rozuzleni mi prislo trosku mimo...

05.03.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jedním slovem WOW ... bavila mě od začátku do konce, konec opět nečekaný, B.A.Paris svoje řemeslo prostě umí - zatím dvě její knihy přečtené a hodnocení na jedničku!

22.02.2020 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Třeštíková má svůj osobitý styl psaní, který mě hodně baví, ani tady nezklamala

Osm Osm Radka Třeštíková

Oddechové čtení

20.02.2020 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Trošku psycho, ale četla se dobře

20.02.2020 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Lapena jako vždy nezklamala, ze všech tří se mi ovšem líbila nejvíce Někdo cizí v domě ... jsem zvědavá na novinku Jeden z nás

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Super, relativně tenká knížka, takže skoro hned přečteno ... bavila mě od začátku do konce, překvapivý závěr

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Oddechovka, ze života ikdyž jako vždy happy ending (někdy je to ale v tom černobílém světě třeba :)

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Zajímavý příběh, takový nenucený, ze života, ostatně jako skoro všechny knihy Třeštíkové

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Hned přečtená, super

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Viděla jsem i film, knížka ale samozřejmě lepší ... líbilo se

Arabská dcera Arabská dcera Tanya Valko

Super 2. Díl Arabské ženy ...