téravokudlaná téravokudlaná komentáře u knih

Sedmikráska Sedmikráska Eduard Petiška

V této knize jsou hezké pohádky pěkně zpracované a ilustrace od Pavla Hubičky prostě krásné...

29.01.2021

Prostě skvělé dobrodružství, které nemá chybu:)

Já, Zeus, a banda z Olympu Já, Zeus, a banda z Olympu Frank Schwieger

Knížka mě zaujala, jsou v ní pěkně zpracované příběhy a zajímavosti o bozích a hezké ilustrace... určitě doporučuji.

29.01.2021 5 z 5

Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Maja Säfström

pěkné čtení před spaním, docela málo zajímavostí,ale asi jsem moc zvyklá na delší knihy :-) . jinak dobré :-)

29.01.2021

Školák Kája Mařík 2. díl Školák Kája Mařík 2. díl Felix Háj (p)

skvělé pokračování prvního dílu

29.01.2021

Čtyři a půl kamaráda a zmizelá učitelka Čtyři a půl kamaráda a zmizelá učitelka Joachim Friedrich

Kniha mě zaujala, ale problém je v tom že je celkem rychle přečtená

29.01.2021

Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Robert Fulghum

pěkná oddechovka :-)

Garfield zaokrouhluje Garfield zaokrouhluje Jim Davis

můj oblíbený komiks :-)

29.01.2021 5 z 5

Dobrodružství v Amazonii - Dobrodružná věda Dobrodružství v Amazonii - Dobrodružná věda Dan Green

Zajímavé otázky s pěknými ilustracemi

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Viera Gašparíková

Pěkná knížka se zajímavými příběhy. Akorát jsou tam nějaké kapitoly napsány jinou řečí :-/ .
Jinak doporučuji.

29.01.2021 4 z 5

Jen počkej! Na silnici Jen počkej! Na silnici Felix Solomonovič Kamov (p)

Vlk a Zajíc prostě pobaví ;-)

29.01.2021

Jen počkej! Díl 5, O, sole mio! Jen počkej! Díl 5, O, sole mio! Felix Solomonovič Kamov (p)

Příběhy Vlka a Zajíce mě odmalička bavily a tato knížka mi je příjemně připomněla :-)

29.01.2021

Jen počkej! : 4 příběhy Jen počkej! : 4 příběhy Felix Solomonovič Kamov (p)

Tahle knížka umí pobavit :-)

29.01.2021

Jen Počkej! Díl 6, Zahradní strašidlo Jen Počkej! Díl 6, Zahradní strašidlo Felix Solomonovič Kamov (p)

Pěkná, vtipná knížka

29.01.2021

Jen počkej! Na stadionu Jen počkej! Na stadionu Felix Solomonovič Kamov (p)

Leporelo pro nejmenší s pěkným příběhem.

Jen počkej, zajíci! Jen počkej, zajíci! Arkadij Iosifovič Chajt

Pěkné leporelo určitě zaujme i ty nejmenší čtenáře

29.01.2021

Jen počkej! Díl 1, Pijte mrkvovou šťávu Jen počkej! Díl 1, Pijte mrkvovou šťávu Felix Solomonovič Kamov (p)

Srandovní příběhy Vlka a Zajíce zbožňuji.

29.01.2021

Jen počkej! Na pláži Jen počkej! Na pláži Felix Solomonovič Kamov (p)

Prostě Vlk a Zajíc :-) .

Jen počkej, zloději! Jen počkej, zloději! Bettina Belitz

Pěkně napsaná kniha se zajímavým dějem

29.01.2021

Jen počkej! V zábavním parku Jen počkej! V zábavním parku Felix Solomonovič Kamov (p)

Leporelo pro nejmenší čtenáře :-)