Telly Telly komentáře u knih

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Sice jsem knížku začala číst jako povinnou k maturitě, ale musím říct, že mě zaujala

05.06.2018 2 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Přečetla jsem dvě knížky z této série a prozatím mě velice nadchly. Je tam všechno, co by měla dobrá fantasy série mít. A líbí se mi, že autorka neuletěla k tomu stylu knížek, kde hlavní starostí hrdiny/hrdinky je její milostný život. Prostě... když už se necháte uchlácholit příjemným a tak nějak předvídatelným dějem, tak se stane něco, co jste nečekali a celou knížku to posune někam úplně jinam. Nemám co dodat.

05.03.2018 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Je to velice povedená knížka. Najdeme ní sympatické hrdiny, kteří bojují za svůj lepší život a na druhé straně rozmazlené aristokratické spratky, jejichž rozmazlenost a nadutost mě často přiváděla ke vzteku. Přestože je to poutavé čtení, chyběl mi tam takový ten wow efekt. Nicméně mě nic neodradí od toho, abych si přečetla celou sérii, protože to stojí za to.

05.03.2018 4 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Já se prostě už nemůžu dočkat. Moc mě zajímá, jak to bude s Halem a Volavkami dál.

01.02.2015 5 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

Celé Bratrstvo je naprosto úžasné. Je to napínavé a mám z toho příběhu takový pocit smyslnosti. Jakoby se mohl stát nám všem, kdybychom se narodili na místě Volavek. Tohle se mi ještě u žádné knihy nestalo.
Těším se na pátý díl :)

29.12.2014 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Super knížka. Rozhodně doporučuji přečíst.

19.04.2014 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Je to jedna z nejlepších knížek, které znám. Nemám co dodat. Jen mě mrzí, že už není další díl.

19.04.2014 5 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Úžasná knížka se zajímavým námětem. Začátek je možná až moc zdlouhavý, ale potom to už stojí opravdu za to. Je to dílo, které dělá čest fantasy.

19.04.2014

Zelený jezdec Zelený jezdec Kristen Britain

prostě jedna z nejlepších knížek vůbec. těším se na pokračování.

04.09.2013 5 z 5