tefree tefree komentáře u knih

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Naprosto chápu to nadšení zahraničních čtenářů. Úplně se s ním ztotožňuji. Miluju tento příběh a miluju i oba hlavní hrdiny. Adam i Olive byli oba neskutečně snový. Příběh se s určitostí zařazuje mezi mé absolutní oblíbence a rozhodně jsem jej nečetla naposledy. Moc a moc doporučuji. Čteno v originále.

07.09.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Skvěle napsaná romantika se sympatickými postavami. Za mě sice asi nejslabší díl série, ale přesto hodnotím plným počtem hvězd. Velmi ráda si od této autorky ještě něco přečtu.

31.08.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Asi tu půjdu proti proudu, ale mě kniha až tak neoslovila. Začátek mě bavil, líbilo se mi, jak se hlavní dvojice seznámila i jejich vzájemné popichování. Jenomže pak se příběh začal táhnout a bylo v něm na můj vkus až moc hluchých míst. Bohužel nerada knihy odkládám, tak jsem ji přelouskala až do konce.

31.08.2022 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

V zahraničí je tato kniha hodně vychvalovaná, takže jsem popravdě čekala asi něco víc. Nejspíše se k tomuto příběhu už nikdy nevrátím, přesto se jedná o příjemné a oddychové čtení u kterého zkrátka vypnete a odpočinete si.

31.08.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Četla jsem už před pár lety v originále, a i tak si do dneška pamatuji o čem kniha je. To svědčí o tom, jak moc jsem si tento příběh zamilovala. Zbožňuju slow-burn romance a s knížkou od Mariany Zapaty prostě nemůžu šáhnout vedle.

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Krásná, miloučká romantika o přátelství dvou lidí, kteří si k sobě postupně hledají cestu. Na léto k vodě jako stvořená.

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Miluju hate to love příběhy, ale tento mi tak úplně nesednul. Chvílemi byl děj lehce zdlouhavý, až uměle prodlužovaný. Kdyby měla kniha o 100 stránek méně, jenom by jí to prospělo. Druhou polovinu jsem už dočítala s donucením. Jiné knihy od autorky se mi líbily více.

28.06.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Od knihy jsem čekala něco trošičku jiného, možná proto jsem byla po dočtení lehce zklamaná. Nebyla špatná, jen mě nepohltila tak jako předchozí díl. Nicméně bylo hezké opět se vrátit do malebného a zasněženého prostředí Green Valley.

28.06.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Moc hezká pohádka pro dospělé. Chvíli mi trvalo se začíst, ale od okamžiku, kdy se na scéně objevil hlavní hrdina jsem knížku doslova zhltla. Užívala jsem si ty jejich neustálé hádky, poštuchování a sarkastické narážky. Konec knížky už byl lehce přeslazený, ale to k tomuto žánru zkrátka neodmyslitelně patří. Dokonce se mi tento díl líbil o špetku více než ten první.

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Jak už zaznělo v komentářích přede mnou, taky jsem byla překvapená tím, jak rychle se Mountovi city vůči Keiře změnily. Přišlo mi to lehce uspěchané, ale to se asi dalo očekávat, když kniha nemá ani 300 stránek. Co se mi naopak líbilo je to, že příběh už není pouze o sexu, ale jsou zde vykresleny jednotlivé charaktery více do hloubky, což nám pomáhá lépe pochopit jejich chování. Kniha skončí stejně napínavě jako předchozí díl, takže doporučuji mít po ruce rovnou i ten poslední.

14.03.2022 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Za mě jednoznačně nejlepší kniha od této autorky, kterou jsem doposud četla. Hodně se mi líbilo, že příběh vypráví o obyčejných a normálních lidech. Už jsem trochu potřebovala odpočinek od všech těch dominantních milionářů, hollywoodských hvězd a nebezpečných mafiánů.
Příběh jednoduše plyne, bez nějakých větších zvratů, ale přesto nenudí. Především díky vzájemnému kočkování mezi Maxxem a Charly. Konec je přesně takový, jaký se od těchto knih očekává, nicméně i tak vykouzlí úsměv na tváři.

14.03.2022 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jsem ráda, že jsem počkala se čtením až do chvíle, kdy budu vlastnit všechny díly. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že když rozečtu sérii a pak čekám rok na další díl, hodně věcí z prvního dílu zapomenu, a tak jej buď musím číst znovu na osvěžení paměti anebo se rozhodnu už v sérii nepokračovat. Což by v tomto konkrétním případě byla škoda. Tato kniha je v podstatě takové seznámení s hlavními hrdiny a uvedení do děje. Rozhodně se jí nedá upřít čtivost, a tím že je i poměrně krátká, opravdu odsýpá. Ani nemrknete a máte ji přečtenou. Nebudu lhát, některé situace působily vcelku nereálně a konec pro mě nebyl žádným překvapením, přesně takovou zápletku jsem očekávala. Ale za přečtení určitě stojí.

13.03.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Knihu jsem si plánovala přečíst už od chvíle co jsem zjistila, že u nás vychází. Pak jsem ji najednou měla koupenou, a ne, a ne se k ní dostat. Což byla chyba. Čtení jsem si opravdu užila, zápletka je originální a postavy jsou zajímavé. I když mi chvílemi vadilo chování Eden, které na mě někdy působilo až lehce amorálně. Naštěstí byl hlavní hrdina tak snový, že vše vynahradil. Takže za mě krásná oddechovka, která zpříjemní jedno až dvě odpoledne.

13.03.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Už zhruba za polovinou jsem tušila, kam se příběh bude ubírat, takže pro mě konec nebyl žádným překvapením. Doteď jsem se s tímto tématem v žádné knížce nesetkala, bylo to pro mě něco nového a zajímavého. Nicméně reakce Mickey na tu celou situaci na mě nepůsobila moc důvěryhodně, přece jenom si myslím, že by člověk byl ve větším šoku (nemyslím nutně negativním), kdyby se dozvěděl něco takového, zejména pokud vůbec nic netušil. Ale jako celek se mi kniha opravdu líbila a těším se na druhý díl.

01.03.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Sladké, odpočinkové a nenáročné čtení. Jen konec mi přišel malinko uspěchaný.

01.03.2022 3 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Už první kniha série se mi líbila, ale tento díl mi přišel přinejmenším o třídu lepší. V podstatě jsem jej přečetla na jeden zátah jen s malými přestávkami. Strašně se mi líbilo jak se Gabriel z osamělého, mrzutého a uzavřeného bručouna postupně proměnil v úplný opak. Taky jsem si užívala to jejich vzájemné škádlení, především v první polovině knihy. Za mě rozhodně stojí za přečtení.

23.02.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Ze začátku mi dělalo problém se do knihy dostatečně začíst, a to zejména z toho důvodu, že se mi nelíbilo chování obou hlavních hrdinů. Chase přišel “žádat“ Maddie o obrovskou laskavost, ale v podstatě ji o nic nežádal, prostě jí to oznámil. A Maddie se sebou nechala neskutečně vorat. Říkala jsem si, kde má ta holka nějakou sebeúctu. Ale s postupem času, jak jsem Chase a Maddie více poznávala a pochopila tak důvody a příčiny jejich chování jsem si příběh začala užívat. Jako odpočinkové čtení můžu doporučit.

22.02.2022 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Kniha je opravdu velmi čtivá, místy hodně přeslazená a v některých částech i dost nereálná. První polovina se mi líbila více, druhá už méně. Ale jako odpočinkové čtení doporučuji.

15.02.2022 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Pokud máte rádi historické romance, tak s knihami od Lisy zkrátka nemůžete šlápnout vedle. Lisa je mistryně svého řemesla, a i tato kniha se opravdu povedla. Milé čtení.

15.02.2022 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Tak toto se nepovedlo. Anotace zněla pěkně, mám ráda tento typ příběhů, ale zpracování mi vůbec nesedlo. Autorka se přehnaně snažila o to být vtipná, což za mě vyznělo spíš trapně. Chemie mezi postavami žádná, zápletka v podstatě žádná, postavy nijaké až nesympatické. Celé to na mě působilo jako hodně špatně napsaná Wattpad story. Za mě vyhozené peníze.

14.02.2022 1 z 5