Onlinetechnolog

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Asi bych nemel takove veci cist, vzdy me to zasahne a musim premyslet zda vedu takovy zivot aby to stalo za to. Nadruhou stranu prave takove knihy z nas delaji lidi a ne stroje. Knizka je moc krasne napsana se silnym pribehem. Precteno jednim dechem.

13.11.2019

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJojo Moyes

Je muž ztracen, když začne číst knihy od Moyesové a líbí se mu? Asi ano :)

04.02.2016

Kladivo na čarodějniceKladivo na čarodějniceVáclav Kaplický

Smutný popis našich dějin. Přijde mi až neskutečně blízky tento příběh, navíc ve světle dnešních dní. Můžu se jen zeptat, kdy se to bude znovu opakovat?

09.02.2016

RanhojičRanhojičNoah Gordon

Nemuzu se zbavit pocitu, ze tato kniha byla jeste lepe napsana nez slavny Egypťan Sinuhet. Je mi az lito, ze neni napsano vice. Napriklad zpatecni cesta, nebo dalsi zivot. Bavilo me cist tyto radky. Je v nich videt jak je lidstvo slabe duchem a jak malo toho porad vime.

26.11.2019

Čtyřka: Divergentní povídkyČtyřka: Divergentní povídkyVeronica Roth

Trosku zbytecna kniha :(

30.06.2014

Musim priznat, ze po prectení hodnoceni tady na foru jsem o knize nemel dobrou predstavu. Jak jsem ale zacal cist bavila me od zacatku az do konce...autor ma skvely smysl pro humor. Doporucuji

08.06.2014

IluzeIluzeJeffery Deaver

Myslim ze stoji zato cist i jeho další knizky. I když princip je porad stejny, nenudim se a bavi me.

04.01.2015

Povídky z jedné kapsyPovídky z jedné kapsyKarel Čapek

Ani jsem na počátku čtení nevěřil, že se budu tak dobře bavit.

31.03.2016

Špalíček pohádekŠpalíček pohádekFrantišek Hrubín

Rád jsem si díky čtenářské výzvě přečetl i něco z mého dětství. Jednou ty pohádky budu číst vnoučatum.

04.04.2016

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJohn Green

Ta kniha mne dostala :(

11.03.2014

Atlas mrakůAtlas mrakůDavid Mitchell

Kniha je asi jen pro opravdove znalce :) pro me cas s touto knihou byl narocny a docetl jsem jen diky me nutkave potrebe co zacnu cist také docist.

21.08.2014

Zlodějka knihZlodějka knihMarkus Zusak

Smutne , smutne.

21.12.2014

Nositelé dubového listuNositelé dubového listuJohn Flanagan

Tyto příběhy jsou psány tak jednoduše a příjemně, že mne čtení vždy pohltí. Už se těším na další díl.

02.05.2015

Dieťa 44Dieťa 44Tom Rob Smith

Asi by se recenze měla psát s odtupem času po přečtení knihy. Ještě teď ve mě vřou emoce. Vzhledem k tomu jak blízko jsme byli před stejným režimem i u nás, mě děsí. Doporučuji číst i s tímto pohledem.

11.11.2015

Stařec a mořeStařec a mořeErnest Hemingway

Přišlo mi to strašně smutné.

13.01.2016

KrakatitKrakatitKarel Čapek

Nekdy je proste jen dobre cist i ceskeho autora. nejsme az tak malinky narod.

12.02.2016

GejšaGejšaArthur Golden

Kniha me bavila od začátku až do konce.

16.05.2016

Tvůj stínTvůj stínJeffery Deaver

Zatím asi nejslabší počin. Asi bych uvítal přímočařejší akci a cíl.

06.12.2017

HanaHanaAlena Mornštajnová

Je to moje prvni cteni z teto nestastne doby. Docela me to zasahlo a jsem rad, ze to nemusim zazit ja.

03.09.2018

Byla jsem otrokyníByla jsem otrokyníMende Nazer

Uz nevim jdo z vas mi tu knihu doporucil, ale docela me zasahla. Nasili na detech je podle me to nejhorsi s cim se muze clovek setkat. Presahuje to muj ramec chapani.

05.01.2019

Příběh služebnicePříběh služebniceMargaret Atwood

Pribeh byl vyborny....cteni plynule a rychle. Trosku me mrzi, ze nevim jak hlavni hrdinka skoncila, nadruhou stranu to otevira prostor pro nasi fantazii.

26.03.2019

Černá neděleČerná neděleThomas Harris

Myslim ze konec byl napsan naprosto idealne. Mam rad stastne konce, ale k romanu ze života by se to nehodilo. Knizku mohu doporucit jako oddechove cteni. Me se libila :)

20.12.2013

Egypťan Sinuhet – Patnáct knih ze života lékařeEgypťan Sinuhet – Patnáct knih ze života lékařeMika Waltari

Je to moc hezka knizka, ale asi jsem po všech tech recenzích cekal o trošičku vice :)

27.04.2014

Inferno - PekloInferno - PekloDan Brown

Opět výborná kniha od výborného autora...jen těch mrtvých je poněkud méně než v dřívějších knihách...to mě asi na knize překvapilo nejvíce.

31.05.2014

Analfabetka, která uměla počítatAnalfabetka, která uměla počítatJonas Jonasson

Zdrzim se dlouhych komentaru....kniha dobra, stolety starik lepsi :)

18.07.2014

TanečníkTanečníkJeffery Deaver

Nečekal jsem, že se podaří napsat druhy díl série stejně dobře jako první, ale autor mě překvapil. Kniha má spád a napětí. Závěr je vždy jiný než čtenář čeká. Takže s chutí jdu do čtení dalšího dílu.

14.09.2014

HurikánHurikánD. Francis (pseudonym)

Trosku jsem se celou knihu motal v tom kdo je kdo :) ale jako relaxační kniha když nechceš nad ničím přemyslet je to dobra volba.

19.01.2015

Hořící drátHořící drátJeffery Deaver

Musím říci, že jsem si na autora už zvykl a i když jsou v knížce zvraty děje, dají se už celkem předvídat. Přesto je kniha nadprůměrná a baví mě. Takže mohu doporučit.

12.03.2015

Pokoj smrtiPokoj smrtiJeffery Deaver

Od první knizky autora az do posud je pokazde v knize podobne napeti a spad pribehu. Myslim ze se mi neomrzi cist jej i nadále. mam rad i vedlejsi pribeh hlavního hrdiny. Každý si muze z te knihy odnest něco jiného. Doporucuji si dat od dalších knih stejného autora vetsi casovy rozestup...

31.03.2015

Jméno růžeJméno růžeUmberto Eco

Nádherná kniha. Myslím že by mela patřit k základům vzdělaní každého, kdo umí číst :)

29.05.2015