technolog technolog komentáře u knih

Umění klamu Umění klamu Kevin Mitnick

Myslím že kniha splnila účel. Je mi z ní jasné, že kdo chce ten se vždy dozví

23.10.2015 3 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Opět výborné čtení. Jednoduchý příběh s dobrým koncem, tak jak se to na pohádky sluší.

31.07.2015 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Dočetl jsme celou knihu a pořád nevím co si o ní mám myslet :) Na druhou stranu mě jednotlivé vztahy postav doopravdy baví

29.07.2015 3 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Opět mě kniha zaujala...takže konec ságy bude smutný :)

20.07.2015 5 z 5

Kámen na vrcholu Kámen na vrcholu Ewa Białołęcka

Popravdě jsem rad, že jsem tuto knihu dočetl. Nebyla zla, ale něco mi zde schází...

06.07.2015 2 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Opět kvalitní pokračování ságy. Doporučuji knihy prokládat jinou četbou a sem se vracet pro oddych a relax.

22.06.2015 4 z 5

Tkáč iluzí Tkáč iluzí Ewa Białołęcka

Není to špatná kniha, ale tuze moc údajů, které nečiní knihu plynulou ke čtení. I tak si pokračování přečtu.

19.06.2015 2 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Výborné, konečně do děje vstoupila i láska :)

12.06.2015 5 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Myslím, že je potřeba tuto knihu číst jako fakta a ne jako román. Nikdy nepochopíme co se za plotem tábora může odehrávat. I když slovům rozumíme, myslím ze citově nepochopíme. Jeden se zachranil..co ti další? Může se to stát i nám....a obavám se že může.

10.06.2015 3 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Jako vždy skvěle napsané, jen nemam rad, když děj neskončí v jedné knížce a musím jít pro další. Jeho knihy bych si dál četl i bez tohoto donuceni :)

08.06.2015 3 z 5

Ostrov doktora Moreaua Ostrov doktora Moreaua Herbert George Wells

Moc dobře napsaná kniha. Osobně doporučuji přečíst, dal bych jí jako povinnou četbu.

07.06.2015 4 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Někdo může namítnout, že je jasné jak kniha skončí. Ale to je jen dobře, vždyť je to přece pohádka a krásně napsána.

05.06.2015 5 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Nádherná kniha. Myslím že by mela patřit k základům vzdělaní každého, kdo umí číst :)

29.05.2015 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Tyto příběhy jsou psány tak jednoduše a příjemně, že mne čtení vždy pohltí. Už se těším na další díl.

02.05.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Opět návrat k tomu lepšímu co autor napsal. Na druhou stranu sběratele kostí už asi nic nepřekoná.

22.04.2015 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Napinave krasne jednoduche cteni....

06.04.2015 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Od první knizky autora az do posud je pokazde v knize podobne napeti a spad pribehu. Myslim ze se mi neomrzi cist jej i nadále. mam rad i vedlejsi pribeh hlavního hrdiny. Každý si muze z te knihy odnest něco jiného. Doporucuji si dat od dalších knih stejného autora vetsi casovy rozestup...

31.03.2015 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Moc hezky napsané pohádky. Otevřený konec mě nutí rychle začít číst další knihu. Až mě bylo Willa líto :(

14.03.2015 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Musím říci, že jsem si na autora už zvykl a i když jsou v knížce zvraty děje, dají se už celkem předvídat. Přesto je kniha nadprůměrná a baví mě. Takže mohu doporučit.

12.03.2015 3 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Čím jsem starší tím se mi více a více líbí pohádky. Knížku jsem přečetl v kuse za dva dny....příjemné čtení mezi napínavou detektivkou.

28.02.2015 4 z 5