tamdr tamdr komentáře u knih

Po otřesech Po otřesech Haruki Murakami

povídky mně moc nenadchly,četla jsem od něj o moc lepší knihy

04.04.2022 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

výborné čtení,napínavý děj od začátku až do konce,konec úplně nečekaný,asi nejlepší co jsem od ní četla

28.02.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

velmi napínavá detektivka,ani jsem se od ní nemohla odtrhnout,moc se mi to líbilo

27.02.2022 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

nebylo to špatné čtení i když Lapena bývá i lepší,docela jednoduchý a předvidatelný děj i zápletka

24.02.2022 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

dobrá detektivka plná napětí a zvratů,líbila se mi

24.02.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

dobrá detektivka,dobře se četla,někdy trošku rozvláčná,ale jsem spokojená,jen ten neurčitý konec?

22.02.2022 4 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

skvělá detektivka,vrahů jsem odhadla během čtení několik,ale žádný nebyl správný,sympaťák vyšetřovatel,závěr pro mne překvapivý

20.02.2022 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

trochu mi ze začátku vadilo přeskakování z jedné doby do druhé,ale když jsem si zvykla už jsem jen vnímala romantický příběh,dobře napsaný a dojemný

11.02.2022 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

mně se to líbilo,nenáročné odpočinkové čtení,dobrý konec,člověk není živ jen složitou literaturou,někdy je potřeba zpomalit,já mám ráda tuhle spisovatelku a nečekám od ní žádné velké zázraky a tak nejsem ani zklamaná

09.02.2022 4 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

čtivá ,krátké kapitoly,žádné dlouhé popisy,trochu jiná detektivka,ani žádná sympatická osoba,no nevím jestli jsem úplně spokojená

17.01.2022 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

moc se mi to líbilo,zezačátku trochu nudné ale potom mně to nepustilo až jsem dočetla do konce a ten byl teprve překvapivý,no prostě budu shánět další její knihu

16.01.2022 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

tak už mám zatím této autorky dost,nebyla špatná ani tato kniha ale je fakt,že je to trochu všechno stejné,jako odpočinková četba dobrý,ale všeho moc škodí,snad se dostanu k jejímu jinému žánru a budu moc porovnat kvalitu

15.01.2022 3 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

tohle se mi líbilo,nenáročné čtení,dobrá napínavá dějová linka,romantika,nezklamalo

14.01.2022 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

zatím nejslabší, co jsem od ní četla

13.01.2022 2 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

tentokrát kniha zajímavá od začátku až do konce,líbí se mi styl psaní,nijak moc náročný pro čtenáře,přitom chytlavý ,napínavý děj,těším se na další

11.01.2022 4 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

dobrá detektivka,jen první třetina hodně zdlouhavá,zbytečně rozvláčné,ale potom to dostalo spád a přečteno na jeden zátah,sympatická hlavní dvojice,napínavé vyústění

11.01.2022 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

nevím,nevím jestli se k této autorce ještě vrátím,sice jsem to dočetla,
ale chybí tomu náboj,šťáva,je to zdlouhavé,nudné

08.01.2022 3 z 5

Kniha smíchu a zapomnění Kniha smíchu a zapomnění Milan Kundera

(SPOILER) pro mne dost náročná kniha,nešlo to rychle přečíst a pryč,něco jsem musela číst znova a znova až jsem pochopila, v některých chvílích mi připomněla hry V.Havla,až laskavý pohled na věc,někdy jsem se musela pousmát mírné ironii a následoval klid v duši,že je tato doba snad za námi, kdy se člověk musel ohlížet čemu se zasmát, aby ho soused neudal

21.12.2021 4 z 5

... a bude hůř ... a bude hůř Jan Pelc

já jsem asi "konzerva"protože smysl života, jak ho vidí hlavní postava a jeho kamarádi,já prostě nemůžu tolerovat.Když si odmyslím jakým způsobem je kniha napsaná,tak mně děj zaujal,jsem bývalé dítě totality,takže situace mi není až tak cizí.Ale jsou mi cizí popisované názory,celá ta parta by nebyla spokojená za žádného režimu.

14.12.2021 3 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

no,přečetla jsem to,ale...nějak mně to moc neoslovilo,uvidím až další její knihy, co mi řeknou,nezříkám se toho

09.12.2021 3 z 5