Taja2013 Taja2013 komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Opět skvělá kniha plná akce a zajímavých zvratů a míst. Ale už si pomalu neumím představit, co bude s HH dál.
Aby z něj v dalších knihách nezbyly jen zfetované pahýly.

26.06.2014 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Celkem nuda. Až pana Browna přestane bavit psaní, určitě by se neztratil jako průvodce ve Florencii a dalších městech.

26.06.2014 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborné čtení. Až na pár nesrovnalostí v ději opět další skvělá kniha.Těším se na další.

26.06.2014 5 z 5

S kamerou světem S kamerou světem Erich Tylínek

Ve své době jedna z mála možností, jak poznat cizí země. Kniha obsahuje krásné fotografie.

03.03.2013

Krásná nenáročná zahrada Krásná nenáročná zahrada kolektiv autorů

Velmi pěkná a taky poučná kniha. Některé rady a vychytávky popisované v knize jsou bezvadné.

03.03.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Čtvrtá přečtená kniha, ve které vystupuje kriminalista Harry Hole. Příběh v knize mi tentokrát připadal až moc překombinovaný. Ne, že by se mi to nelíbilo, ale po Července jsem čekal víc. Těším se na další knihu, kde snad Harry konečně zdárně vyřeší neuzavřenou záležitost kolem Ellen.

03.03.2013 4 z 5

Černá sága Černá sága Ludmila Vaňková

Dobrodružný příběh z tajemné Afriky. Jako pubescentovi se mi to moc líbilo.

02.03.2013 5 z 5

Kalevala Kalevala Elias Lönnrot

Kalevala je pro příznivce severské mytologie velká výzva. Tento rozsáhlý historický epos se čte trochu jinak, než současné bestsellery. Na zveršované, starým stylem vyprávěné příběhy musíte mít prostě náladu a klid. Ale je to krásný epos, navíc zhudebněný skvělými Amorphis.

02.03.2013 5 z 5

Moje frnda Moje frnda Věra Dumková

Celkem zbytečné dílko. Nic víc se k tomu nedá napsat.

27.02.2013 odpad!

Velká ilustrovaná rodinna encyklopedie Velká ilustrovaná rodinna encyklopedie kolektiv autorů

Perfektní encyklopedie pro každou domácnost, jak pro děti, tak pro dospělé.

Nejlepší týmy formule 1 Nejlepší týmy formule 1 Paolo D´Alessio

Unikátní encyklopedie, ve které jsou představeny všechny stáje v historii F1.

23.02.2013 5 z 5

Velká kniha o závodních automobilech Velká kniha o závodních automobilech David Burgess-Wise

Působivý přehled závodních automobilů a světových závodních okruhů.

23.02.2013 4 z 5

Historie F1: triumfy a tragédie Historie F1: triumfy a tragédie Robert Pavelka

Jedna z mála knih, kde se můžete dočíst i o méně známých pilotech F1.

23.02.2013

Encyklopedie Formule 1 Encyklopedie Formule 1 Bruce Jones

Vynikající kniha pro fandy F1.

23.02.2013 5 z 5

Mistrovství světa v kopané 1982 Mistrovství světa v kopané 1982 František Černoch

Přehledná fakta o MS s naší účastí.

23.02.2013

Arrivederci, Roma! Arrivederci, Roma! Theodore Wilden

Knihu jsem četl hodně dávno a moc se mi líbila. Dokonce jsem ji našel ve svém čtenářském deníku k maturitě :-).

19.02.2013

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Zajímavý příběh, na Hypnotizéra to ale nemá. Joona Linna stále sympaťák. Překvapivý úplný závěr knihy.

18.02.2013 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Stejný styl jako Da Vinciho kód, ale stejně zábavné, napínavé a čtivé.

18.02.2013 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Nejslabší díl s Robertem Langdonem. Už trochu nudné, nic překvapujícího. Očekával jsem mnohem víc.

18.02.2013 3 z 5

Vražedné léto Vražedné léto Sébastien Japrisot (p)

Tak to bylo dobré psycho. Nečekaný závěr mě dostal, a to jsem Elianě tak fandil.

18.02.2013 4 z 5